SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Posun pri Plavčanovom odchode je podozrivý, tvrdí SaS (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Tiež by som povedal, že Plavčanovi pod okno mali rozprestrieť nafukovací vankúš alebo trampolínu, aby mohol okamžite po abdikácii skočiť rybičku.
 

núúúž,

keď je podozrivý z trestnej činnosti, tak mal odísť do hodiny...
aby nenapáchal ďalšie škody...
on totiž do 31.8. môže podpísať všetky zmluvy...
za 30% províziu...
je irelevantné, že EÚ pozastavilo platby z eurofondov...
keď môžu tunelovať náš štátny rozpočet...
lebo podpísané zmluvy môžu zrušiť len obe zúčastnené zmluvné strany...
nikdy nie len jedna...!!!
takto sa tunelujú naše peniaze zo štátneho rozpočtu... za projekty, ktoré EÚ odmietla uhradiť...!!
potom sa môžeme čudovať, keď sa krajine tak veľmi darí, prečo nie sú peniaze na zdravotníctvo, školstvo a diaľnice...!!
 
Hodnoť

typiské SNS

ukradnúť teplý vzduch ( emisie - beztrestne ), nástenkový tender ( obžalovaní Janušek, Štefanov ) rozkradnutá munícia v skladoch ( minister Gajdoš ), teraz ten potkanovitý tvor abdikuje až ku koncu augusta, aby "poupratoval...", to sú praktiky SNS a je jedno či tam bol pijan Slota, alebo čudný Danko, podstata kradnúť a kradnúť
 
Hodnoť

mal

ten abdikačný list datovať k marcu 2020. Danko by zatiaľ hľadal ministra. Na celej tej tzv, koal. kríze, ktorá je mi inak úplne jedno - ich vec ja najzaujímavejšie, aké sprostosti predvádzajú a ako sa nám snažia nahovoriť, že to je politický a politologický štandard. keď ministri neprídu na vládu, nech, ale nech potom nepoberajú plat. sú tam kvôli práci, nie kvôli tomu, že sú na svete - ako si to Danko myslí, a my by sme sa z toho mali potentovať, lebo sú SNS - nevolili sme SNS, väčšina z nás, ale vyžadujeme, aby za naše peniaze pracovali. keď nie, nemusia tam byť, nie sú nenahraditeľní a osobne ich neznášame! Aby sa Fico nemohol domôcť mandátu na medzinár. rokovanie - to záujmy krajiny závisia od manierov jedného pablba?
 
Hodnoť

 

Tento neschopny profesor Bonaparte sa na ten list iba podpisal. Ostatne je v rezii frckofila Danka.
 
Hodnoť

 

Ale veď už treba nechať tohoto neschopného tajtrlíka dohrať tú tragikomédiu do konca.
 
Hodnoť

Pán Plavčan je poriadkumilovný človek...

...neskutočný pedant v práci, a keďže chce za sebou nechať čistý stôl, tak sú mu tieto dni do konca augusta potrebné. Aby úplne spokojne odišiel z postu ministra, tak by potreboval 1-2mesiace navrch! Chápem, že niektorí zlodeji sú z toho nervozní, nešťastní lebo pre nich sú desať dní nekonečne dlhých!

... len KIM-a na vas, veru len KIM by to vedel dať ako tak do poriadku!

... dúfam, že som neporušil zákon boja proti korupcii, zákon boja proti extremizmu, zákon boja proti fašizmu!
 
Hodnoť

Aby bolo jasné každému Slovákovi

"Slováci, za všetky svinstvá môže ako vždy niekto iný, len nie JA váš hranatý preceda, váš mesiáš ku ktorému neexistuje je alternatíva!"

A toto trepe pán Fico Slovákom do hlavy už dve desiatky rokov a Slovač mu to stále verí. Úžasná naivita, alebo hlúposť, slovenskej demokratickej väčšiny.

A opozícia mu ide stále po ruke. Myslí že si môže pripísať úspech i keď vlastne toho koho odstránili im láskavo určil a dovolil potopiť pán Fico. A urobil to takticky preto, aby okamžite odvrátil pozornosť od iných svinstiev.

Nakoniec všetko dopadne tak, ako to naplánovali pánu Ficovi jeho sponzori. Fico naviedol opozíciu, aby sama urobila z pána Danka neschopného hlupáka a z pána Bugára nepodstatného a ukázal slovenskej demokratickej väčšine, že jej zostáva ako vždy len jediný ON. Je aj dobrý komunista a aj dobrý katolík a veľa sľubuje. Je aj za EÚ a aj proti nej, je aj za Putina a aj proti nemu. Kto si čo vyberie a tak čo by sme ešte chceli viac. Všetko pôjde po starom, teda podľa neho.
 


Najčítanejšie na SME Domov