SME
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ministerstvo školstva porušilo zákon pri hodine dejepisu navyše, tvrdí poslanec obyčajných (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Stačilo upozorniť ministerstvo na rozpor zo zákonom. Ak by nereágovalo, bol by priestor na takéto články. Nie z každou blbosťou treba ísť do tlače. Veď kto robí, robí aj chyby.
 

 

Chyby robí jednotlivec, preto pri všetkých dôležitých rozhodnutiach existuje systém kontroly (podieľajú sa na ňom minimálne dve osoby).
Ministerstvo nie je jednotlivec a takéto hrubé chyby dokazujú nekompetentnosť zodpovedných osôb. Takáto "blbosť" nie len že má byť zverejnená (patrí do tlače), ale mala by z nej byť vyvodená personálna zodpovednosť.

Zaujímavejšia by ale bola asi informácia, čo má byť obsahom "hodiny dejepisu navyše".
Školstvo sa totiž znovu vracia pred rok 1989 a znovu začína zabezpečovať ideologickú "výchovu". Ten jediný "správny" politický názor začína byť vtĺkaný do hláv už detičkám v škôlke:
https://domov.sme.sk/c/2061569...

Citujem z článku:
"To, čo sa dostalo na podpis ministrovi školstva, je úplne iný materiál, ktorý je zlý od A po Z. Je neprijateľný z hľadiska politického, ideologického, koncepčného, praktického. Podľa týchto vzdelávacích programov sa proste jednak nedá realizovať inklúzia a na druhej strane, nedá sa s nimi zmysluplne pracovať v materských školách," uviedol na dnešnom brífingu pred budovou ministerstva školstva Pupala.

Takže z hľadiska politického a ideologického na 1. mieste.
Čo je "správne", o tom dnes rozhodujú agitátori z "tretieho sektora".
Takéto ministerstvo len rozpustiť a vybudovať nanovo.
 
Hodnoť

ucitelia so svojimi

post-reformno-transformacnymi platmi a statusom urcite radi pritvrdia v ospevovani $lobodno-debokratickych uspechov, ktorych sa stali sucastou.. byť pred detmi a okolím este za vacsieho exota, to poteší..
 


Najčítanejšie na SME Domov