Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Remišová: Nicholsonová nepracuje s tajnými dokumentmi ako Fico (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

spravodajské hry

Remišová je fakticky dobrý investigatívny žurnalista - keby si novinári robili poriadne robotu, tak si ani neškrtne.
Tieto "uniknuté dokumenty skôr hovoria, že NaKA je organizácia na vydieranie nie "našich ľudí" a keď si nedajú povedať tak sa veci o politikoch zverejňujú a obyčajných smrteľníkov perzekuujú vykonštruovanými trestnými stíhaniami.

Jednoducho povedané NaKA nahradila bezkrkých z 90-tych rokov - gratulujeme páni policajti. Toto je to naplnenie hesiel "keď nás nezaplatí štát, urobí to mafia"? Teraz vás už mafia priamo zamestnáva
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no, isto z časti "žije" z bonzáctva

Mnohí nespokojní podriadení, stačí odporná ľudská závisť, pošlú opozičnému politikovi anonýmne hlášku o niečom, o čom si myslia, že z toho bude v správnych rukách, oprava, v správnej hube, bengál.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zeby uz Danko znasivatiel?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

tomu hovorím profesionálna reakcia

je chyba, ako sa mnohí politici a média nechávajú ľahkovážne zatiahnuť do spravodajských hier mafie, ktorá riadi tento štát, políciu, SIS a de facto všetky kontrolné a vyšetrovacie zložky štátu. Táto mafia sa nám tu snaží podsúvať a určovať témy, deformovať štát a manipulovať verejnosť. Veď tu ide o rozvrat štátu a zavádzanie praktík ŠTB, či už ide o vydieranie, manipuláciu a likvidáciu nepohodlných. Toto všetko sa deje s asistenciou ľudí, ktorý sa zdali byť voliteľní pre časť verejnosti, ktorá chcela ukončiť Smerácke rabovanie. Aj títo sú vydieraní? mne sa nechce veriť, že ich konanie je slobodné a v prospech Slovenska.
Takto predsa nechceme, aby fungoval štát. Mafia si tu podriadila štátne inštitúcie na boj proti Slovensku. Táto mafia tu cielene zneužíva štátne inštitúcie na koordinovaný boj proti nepohodlným ľuďom a ozajstní zločinci sú týmito inštitúciami ignorovaní. Ďakujeme za to aj vám asistenti z Mosta a Siete a ostatní prebehlíci.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Namiesto "prebehlíci"

som si v prvej chvíli myslel, že píšeš o nejakej pobehlici.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

....

Remisova taha olano hore. Skoda ze jej takych 40perc volicov nenacuva
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

p. Remisova,

vyborne! Objektivne a profesionalne!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

p. Remišová

výborne a k veci ... nebude to jednoduché, ale skúste zjednotiť opozíciu ... :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To, žiaľ

potrvá dlhší čas; ba ja by som ani nechcel, aby sa všetci z opozície zjednotili do nejakej strany či koalície. Radšej by som bol, keby sa vzájomne hľadali a spájali ozaj slušní, ale aj schopní ľudia - nemyslím si, že všetci z opozície sú takí ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Veľmi dobrá reakcia

p. Remišová má potenciál stať sa pani političkou. Už dlhšie si všímam jej vystúpenia v diskusiách. Je to nielen o rozvahe, ale táto žena vie, o čom hovorí.
Kiežby sa takto naučili reagovať aj niektorí ľudia zo SAS.Že, pán Galko
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Remišová je najlepší

slovenský opozičný politik. V situácii, keď sme svedkami obludného zneužívania štátneho aparátu na udržanie moci a okrádanie štátu ktoré si v ničom nezadá s pôsobením ŠTB je takýchto politikov treba ako soľ. Len mám obavu aby sa "náhodou" nestala účastníčkou nejakej závažnej napríklad dopravnej nehody. Začínam mať pocit že v tejto krajine je všetko možné...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Remisova stupa nahor

a stupa aj Smeru na otlaky: takze urcite uz NAKA pracuje na jej diskreditacii, maju to v popise prace...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hrdý volič :))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Volič je frustrovaný a rád príjma správy o prešľapoch vlády.
Tak aj reaguje časť opozície - na občana ide emóčne a poukazuje na prešľapy.
Spoločnosť to berie ako dobrý politický bod. Na druhú stranu je tento štýl politiky krátkodobý.
Karta sa obráti a opozícia sa dostane do vedenia. Lenže doposiaľ len kritizovala, nedokázala prísť s protinávrhmi.
A toto je problém dnešnej opozície. Nie je orientovaná na cieľ, len poukazuje na prešľapy. Je to milé, vtipné ale akoby chýbali nasledujúce kroky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

nal, máš pravdu ... ale si možno nepostrehol vládnu taktiku, že opozícia dáva návrhy a má jasné ciele ... vláda Smeru s jeho satelitmi, spravidla opozičné návrhy zamieta, neskôr ich predostrie a schváli, ako svoje ... :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Z pohľadu PR opozície panuje ten stav, ako píšem. Minimálne vidím prípady, keď sa promuje "mavrhli sme ..., je to dobre pre ... a navrh nam zmietli zo stola." Pocujem "... kradol, ideme sa pokusit odvolat".
Plus nemam pocit, zeby ministerstvo polnohospodarstva, zdravotnictva, spravodlivosti, Pelegrini ci dokonca financii nepocuvali opoziciu.
Pri maximalnej ucte k diskutujucim, je tu priserny trolling a castokrat povechna znalost udalosti do podrobna.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

nal, k maximálnej úcte k Tebe, mýliš sa , nie je to tak ... v koalícii neprijali návrhy opozície na uznesenie k zdravotníctvu, k riešeniu krízovej situácie v školstve a opatrenia na dlhodobé a udržateľné zlepšenie školstva, ďalej 40 návrhov SaS, pripomienky k správe ombudsmanky ap. ... resp. za pár mesiacov sa nehanbí koalícia predložiť ten istý návrh, hoci jej poslanci hlasovali proti ... a robí sa to napr. takto ... koalícia (právnik Danko)prehlási návrhy opozície sú vysoko neodborné ... :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pani Remišová,

Vaša práca má pre nás význam, budeme sledovať, ako sa Vám darí.
A čo je s p. Matovičom?
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov