SME

Diskusia k článku: Kusý dal na kampaň stotisíc od rodiny, Ftáčnikovi pomohla najatá agentúra

Starosta Nového Mesta dal na vlastnú propagáciu 70-tisíc eur už pred začatím oficiálnej kampane. Nebol jediný, kto sa predstavoval v predstihu.

chevron-downchevron-up
Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený predplatiteľ.
Prihlásiť sa
55 príspevkov

  • Hajnikov_muz
    Prémium

    zdá sa mi,

    že pán Kusý je slušný a čestný človek. Neviem, či je stanovená doba, kedy sa môžu kandidáti verejne propagovať. Môžu začať kedykoľvek?
    • nal
      Pán Kusý je hlavne svätý človek. Župan v BSK si teraz za 5 rokov OFICIALNE zarobí 144.000€ v čistom. A on do kampane dá raz toľko. Obetuje sa za nás. Čo na tom, že sa včera priznal, že jeho otec bol tajný ahent v zahraničí. Gény sa nededia. Čo na tom, že mu PR robí tá istá skupina, čo milovanému Ivovi N. Veď aj on bol “nezávislý”. Rudolf je svätý človek. Milovník parkov a sadeníc (ktoré ste dostali za podpis).
      • AlexAlex
        Prémium
        To sa vola zachvat cisteho predvolebneho altruizmu, nasincov chyta okamzite po skrsnuti myslienky, ze budu kandidovat na hociaku funkciu. Hned po pripadnom zvoleni nasleduje druha faza, takzvany povolebny pragmatizmus, pracovne ho mozeme nazvat aj "istota desatnasobku". Znamena to, ze pacient sa razom vyliecil a je odhodlany nahrabat si akukolvek do kampane vlozenu sumu mnohonasobne spat. Samozrejme, ze pripadna recidiva pri dalsich volbach sa nevyluje, ba priam s nou treba pocitat, tak ako kandidat pocita s nepoucitelnymi volicmi.
    • ZiggyP
      Viete, ze pan Kusy si mal hned od spustenie kampani otvorit transparentny ucet? Kampan odstaroval vo februari a ucet si otvoril az july. Aj to ked sa napocitavam na vydavkoch absolutne nesedi s tym co deklaruje, ze uz minul. Co skryval pocas tejto doby? Pan kusy deklaroval, ze vsetko zverejni podla zakona az 30dni po volbach, potrebuje cas aby vsetko fiktivne vydokladoval? Ini kandidati s tym problem nemaju hned.Takto si predstavuje transparentnost, a toto mame ocakavat aj bude zvoleny za sefa VUC? (inak uplne zbytocnej pre BA). Pan kusy je ten co krci nevolte tych na bilbordoch, lebo tie stali peniaze a bude ich treba vratit spat? Pan kusy investuje do kampani tolko, ze mu ani plat sefa VUC na to nezarobi? Pan kusy nie len, ze nevie nic vysvetlit ale este si aj serie do huby. Nebudem tu robit reklamu inym kandidatom, ale pan Kusy je z nich v tejto kampani najpodozrivejsi. A je to len jeho chyba, ze sa mu zatmelo a sklzol k tomu stylu.
      • pentix

        Kusy a billboardy

        Billboardy ma preto lebo je nezavysly a nikto ho neovlada ako ovladaju ostatnych kandidatov. A tym ze je nezavysly tak ho vela ludi kraja nemoze poznat kedze je starostom Noveho Mesta. A Aby ho lduia spoznali tak ma billboardy neviem co je take nepochopitelne :) Ale samozrejme hejteri sa vzdy najdu takze kludne piste dalsie nezmysly ale uvedomte si ze vacsine ludom je to jasne :)
        • ZiggyP
          Vacsina BA VUC ani netusi kto pan kusy je. Pan kusy by mal najprv premyslat kym nieco povie, historia je vyrokov ho dobieha "Nevolte tych na bilbordoch, lebo tie stali peniaze a bude ich treba vratit spat". Vidim, ze sa tu jeho uderka snazi o nemozne, a este tvrdi ze VACSINE je to jasne. Naozaj vtipne :) Ale rozumiem, ak ste jeho rodina, tak bude tazke sa rozlucit s tym peniazmi. Velmi zla investicia, tzv. vabank.
          • pentix

            Zivot ta nauci

            Byvam len v Novom Meste a som rad ze mi chodi dieta do zrekonstruovanej cistej skolky a ze sa mozem s rodinou prejst a oddychnut si napriklad v parku Jama. Ked budes mat rodinu tak pochopis ze je pre ludi lepsie radsej vybudovat pekne parky ako povolit developerom vystavbu zelezobetonu... Co Kusy nepovolil.
            • ZiggyP

Najčítanejšie na SME Domov

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Tisíce ľudí sa tešia z vyšších platov
  2. Motoristi späť za volantom. Riziko nehôd opäť rastie.
  3. Lávové polia i skvostné pláže. Lanzarote je dôkazom sily prírody
  4. Tvorivé háčkovanie aj 30 otázok pre Hanu Gregorovú
  5. Budúci lesníci opäť v teréne: S LESY SR vysadia les novej generá
  6. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  7. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  8. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 104 512
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 22 790
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 12 586
  4. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 7 646
  5. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 6 191
  6. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde 5 838
  7. Šaca - centrum robotickej chirurgie na východe Slovenska 4 559
  8. Lávové polia i skvostné pláže. Lanzarote je dôkazom sily prírody 4 551