SME
Sobota, 30. máj, 2020 | Meniny má FerdinandKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bratislavu zradila doprava aj kultúrna uzavretosť, hovoria experti o strate agentúry (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Podla mna rozhodli zamestnanci
250 podpisalo list, ze na Slovensko nechcu ani za nic. Maju tam 70 ludi, ktori sa otvorenie hlasia k LGBT a ti nemaju na Slovensku vytvorene ludske podmienky na zivot.
petrik12
<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

 

v čom nemajú vytvorené podmienky na život? LGBT má presne také isté podmienky na život ako ostatní (napr. ako hetero páry, ktoré nemajú uzavreté manželstvo - sú diskriminované?). jediný rozdiel je čo sa týka dedenia a poskytovania informácií o zdravotnom stave a podobne, ale to sa dá elegantne vyriešiť splnomocnením a záveťou, tak sa pýtam v čom?
 

 

Sam si si dokazal odpovedal, to ti vsetko v zivote musi niekto druhy potvrdit a schvalit?
 

 

veď Ty PÍŠEŠ, že nemajú vytvorené podmienky na ľudský život! a medzi to nepatrí, že potrebuješ splnomocnenie aby si sa dozvedel o zdravotnom stave inej osoby ....... a ešte žiadna diskriminácia oproti majorite neexistuje
 
Hodnoť

 

Bláhová to zhrnula celkom presne.
https://dennikn.sk/blog/jadrov...
 
Hodnoť

Tu je pravý dôvod prečo

ju tak chceli u nás:
Pracuje v nej 897 ľudí. Mesačný plat v nej sa podľa informácií SME pohybuje v rozmedzí od šesť- do desaťtisíc eur. To by bol kšeft pre vládnych nenažrancov, ich známych, rodiny a spolustraníkov. Ale zdravotné sestry majú makať za 700 eur. Tam sa až tak nehrnú.
 
Hodnoť

 

No jasná vec. Keby sme tea mali uzákonené LGBTI nezmysli.. tak sme asi lepšia krajina. O to išlo v tomto článku? :))) Ja by som skôr povedal že jednoducho Miláno alebo Amsterdam sú lepšie miesta pre život. To je všetko.
 
Hodnoť

Bradavica

na Dunaji vari niečo chcela ? Ha ha ha.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

no a je to... ale však za to môže radičová, kto iný.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Podla mna za to moze Dzurinda s Miklosom !
 
Hodnoť

Je to ďalšia prehra tejto vlády.

Lebo Fico a spol na Bratislavu kašlú. Na jej cesty, ovzdušie, dopravu, urbanizáciu. Smer má Bratislavu v paži. Pomáha jej len vtedy ak sa s magistrátom dohodne - ty mne, ja tebe. A to je katastrofa.
 
Hodnoť

Malomeštiactvo.

Neskrývaná xenofóbia a ťažko skrývaný rasizmus. Gigantická korupcia, komunisti a fašisti v parlamente. To sú najväčšie príčiny.
 
Hodnoť

 

Hm zaujala ma ta architektonická stránka..... je jedno obrovské developerské eldorádo. Ibaže to bolo myslené tak, že to je kolíska veľkých mien architektúry, žiaľ dnešný architekti to len prznia (a už nie len v Bratislave).
 

Dnešný architekti

Hrubica, množné číslo pluräl mäkké i gramatik.
 
Hodnoť

chvalabohu, že to takto dopadlo,

našťastie si volitelia nového sídla jasne uvedomili charakter sídla, vzniknutého zo stovky dedinských štvrtí, ktoré sa teraz nazývajú Bratislava.
A k tomu pekné reči, že registrované partnerstvá my tolerujeme a podobné blbosti.
 
Hodnoť

 

Iba skutočný idiot, a tých máme dosť aj na rozdávanie si mohol myslieť, že táto inštitúcia môže zakotviť na Slovensku. Čo sme mohli ponúknuť lepšie ako víťaz? Služby, školy, dopravu, zdravotné zabezpečenie? No nič! Jediné snáď to, že sme ponúkali na 2 roky zadarmo prenájom budov. Ale to iba preto, že už dopredu vedela vládna verchuška ako na tom parazitovať. Títo zaslepení a mocou opití zbojníci už celkom stratili súdnosť a reálne myslenie. Teraz nehovoria o prehre, ale keby sme to zázrakom dostali pridelené, tak by si to náš pobirmovaný komunista celé prisvojil, ako úspech vlády.
 

Osobne som nijako netúžil

platiť zo svojich daní obrovské nájomné v prospech Ja a Ty za "WESTEND" na Patrónke. Lebo ničom inom nebolo toto silenie sa Druckera, keď už štátna vojenská nemocnica a pre nich zlyhala a nedostali šancu prenajať už stojacu budovu na "labáky"...... Dostali TASR ako bolestné.........
Mimochodom som v úžase kde to na konci sveta žijem ? Bez ilúzií o vlastnom meste. Do výberu sa prihlásilo 16 miest. Bratislava skončila štvrtá.... Kto bol za nami ? A kto šestnásty ?
Praha - "matka měst" dopadla rovnako s podobnou - bankovou agentúrou, ktorá skončila z Londýna v Paríži. Aká je diskusia na českých weboch ? Aká je diskusia na dánskych weboch ? Kodaň skončila pred Bratislavou len o jedno miesto.
 
Hodnoť

Nuz pockajme si tyzden na Fica

ktory nam to vysvetli aj s grafickym zobrazenim.

Sam sa bude pytat, ako je to mozne, ze Slovensko nebolo vibrate:
- ked sa hlasime do jadra EU
- ked sme mali uspesne predsednictvo EU
- ked sa k nam hrnu automobilky
- ked mame najviac volnych dni a statnych sviatkov v roku
- ked ...
 
Hodnoť

Houbeles

ze doprava a kultura - jednoducho "Vychod" EU je druhotriedny.
 

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

Najčítanejšie na SME Domov