SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prokuratúra je pripravená pracovať s Kosíkovým svedectvom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Kosíkove svedectvo posmrdkáva. Ide na to ako s bubnom na zajace.
 

 

Len aby to nebolo Theátro na ovčanov, kedže Štefan H. tvrdí, že sú nezrušiteľné...
 

 

No, keby Kosík usvečil Lexu, ten sa odvolá k Harabínov a on nielen všetko zruší, ale dotiahne pred súd Kosíka pre vytáranie štátneho tajomstva.
 
Hodnoť

hahaha

s konečným cieľom ... právnik Mečiar je neviniatko ... :)
 
Hodnoť

Ako krásne všetko so všetkým súvisí

Kosíkovi naparili 14 rokov nepodmienečne, no zjavne zámerne ho nechali újsť do afrického vyhnanstva za odmenu, že bude o únose Kováča ml. mlčať až za hrob. No v tej Afrike asi zistil, že to preňho nebol až taký dobrý obchod ako tá finančná a možno aj iná kompenzácia od strojcov Kováčovho únosu, ktorou si kúpili 20 rokov jeho zarytého mlčania.

Okrem toho, že Kosík už len potvrdil dávno vyšetrené, známe a zdokumentované, jeden z najväčších významov tohto rozhovoru je asi tá výpoveď o tom, ako policajný prezident Gašpar zametal veci pod koberec. Ani sa nedivím, že Gašpar vydal rozkaz policajtom byť ohľadom tých tvrdení v rozhovore ticho. Všetko, čo teraz Gašpar povie, môže byť použité proti nemu.
 
Hodnoť

hmm

Lexa zvaluje vinu na mrtveho, ktory sa nevie branit.. tak to je moralka...
 

Zakladom zlocinu je motiv.

V pripade Kovacovcov ho mali aj Lexa, aj Meciar. Vyhovaranie sa na Svechotu je trapne.
 

Oni v tom budú namočení viacerí,no

najviac Lexa,Svěchota a krstný tato Mečiar.Len tie mlyny spravodlivosti melú nejako pomaly,Lexa s Mečiarom už mali byť vo väzbe,Svěchota už zomrel,tak teraz sa budú snažiť všetko zvaliť na neho.
 
Hodnoť

Uniklo nieco , co malo

byt navždy utajené . A bude sa to ťahať mesiace ako sopel na rukáve a vypláva na povrch ďalšia a ďalšia spina....
 
Hodnoť

 

Opijaju nás ďalším rožkom.... podstatné uniká
 
Hodnoť

Hovoriaci svedok

A ako asi dopadne ten co si otvori usta a zacne rozpravat...
 
Hodnoť

Prokuratúra nemá dôvod čakať.

Vôbec nič nebráni Generálnej prokuratúre SR, aby na základe rozhovoru uverejneného v SME s jedným z obžalovaných zo zavlečenia syna prezidenta do Rakúska Kosika, neprikázala vyšetrovateľovi v danej veci konať a začať vykonávať najmenej preverovanie, možno aj začať trestné stíhanie vo veci, keďže obvinenie je evidentné a jedná sa o spáchania pokusu vraždy pošk. Fegyveresa (už prišli do Švajčiarska). Je možné, že osoby, ktoré sa tohto zločinu zúčastnili medzitým spáchali najmenej rovnako závažný trestný zločin (pozemková mafia - Hrbáček), ktorý premlčanie prerušilo, čiže premlčacia lehota začala bežať od začiatku. A zároveň doporučujem generálnej prokuratúre, aby si preverila všetky prípady, ktoré dozorovala v rokoch 1998 až 2002, či špecializovaný vyšetrovací tím nevyšetroval prípad, ktorého podstatou bol predmetný skutok.
 

 

Že nemá dôvod čakať? Pán Šátek, aj prokurátori sú ľudia a pri pomyslení, že by mali zavrieť Lexu a Mečiara, si opakovane znečisťujú spodné prádlo. To je iné kafe ako zabásnuť Róma s ukradnutou slepkou alebo futbalového funkcionára s debničkou jablk.
 
Hodnoť

Waldl policajt klame

V dnešnom Korzári ( strana 7 ) je uverejnený celý rozhovor s Kosíkom, zvlášť dôležitá je výpoveď menovaného, že Hrbáček so Svěchotom pripravovali likvidáciu Fegyveresa, a tiež takto pripravovali likvidáciu REMIÁŠA.
V ďalšom vypovedá, že jednému priateľovi z Polície, pred uplynutím premlčacej lehoty vraždy Remiáša, povedal informáciu, že vie o tejto trestnej veci. Ten sa poznal s policajným prezidentom Tiborom Gašparom, on mu to oznámil ale Gašpar sa k informácii NEVYJADROVAL.

Myslí si, že dnes by mala pani Remiášová by mala ísť za Tiborom Gašparom a dať mu facku za to , že NEKONAL.

KOHO kryje Tibor Gašpar...?
 
Hodnoť

 

Zabudnime na to, že komunistickí pohrobkovia budú konať vo veci svojich bývalých spolustraníkov. Tak ako 20 rokov bránili Mečiarove amnestie, tak budú konať v prospech "spravodlivosti" aj teraz.
 
Hodnoť

Prokuratúra je pripravená ..

"Prokuratúra je pripravená pracovať s Kosíkovým svedectvom?" - pche - sa nechce ani veriť. A čakajú na výstrel zo štartovacej pištole či čo? Nech teda pracujú. O čo horšie sú Kosíkove informácie než Černákove? Či snáď toto je o nebezpečnej chobotnici ktorej by sa náramok ťažko nasadzoval na chápadlá? Asi len ďalšia bublinka z už vyprchanej sódy.
 
Hodnoť

Nebude to objasnené asi tak rýchlo

Hádanka Kto mohol mať motív takýmto spôsobom uškodiť vtedajšiemu prezidentovi nie je až tak ťažko rozlúštiteľná.
Problém bude skôr v labyrinte celého húfu jeho spolupáchateľov rôznych trestných činov a zločinov v tejto súvislosti.

Bez objektívnej pomoci zo zahraničia alebo inej zvláštnej komisie tento gordický uzol asi sami nerozuzlíme, pretože involvované osoby alebo osoby im blízke sú v súčasnosti čiastočne ešte stále na svojich kľúčových pozíciách a možno i brzdia postup vyšetrovania.
 
Hodnoť

bol by som zvedavý

ako by dopadol detector lži u Muftiho a jeho prisluhovačov... Lenže k tomu zrejme nikdy nepríde, pretože by pre chyby v procesných úkonoch a podobné právnické kľučky nikdy týto páni neboli takto vypočúvaní...

Dúfam, že sa veci pohnú a pozatvárajú ich..., akurát len dúfam asi...
 
Hodnoť

 

AK Kosíka v Afrike prepustia, pri bráne väznice už bude naňho čakať komando a zlikviduje ho skôr, než začne rozprávať.
 


Najčítanejšie na SME Domov