SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šéf Reportérov bez hraníc tvrdí, že Fica žiadal o ospravedlnenie dvakrát (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

 

Kazdy normalny clovek by sa po takej verejnej vyzve ospravedlnil, alebo cusal. Deprivant z UV vsak vyda vyhlasenie, ze je to dezinterpretacia a ani slovko ospravedlnenia. To je fakt suteren.
 

 

mozno ze len nerozumel anglicky lebo mu nemal kto prekladat, kedze mu chyba Troskova...
 

ak mu prekladal

jahnátek, tak to pochopil asi tak, že sa novinári ospravedlňujú
 

 

Fico nie je normálny človek ale kovaný a birmovaný boľševik.
Takí sa neospravedlňujú predsa.
Ani dobrovoľne neobchádzajú.
 

vojín kotas, zde zásadní dotaz:

no a komu teraz veríte, občania?
reportérovi, či bufetovému tárajovi? ktorý klamal, že budeme mať kompletnú diaľnicu do roka 2010 a ak mu odborníci oponovali, išiel im aj s vážnym vyskriabať oči.
bufetovému tárajovi, ktorý sa pred voľbami zaprisahával, že oni, komunisti, NIKDY, ale naozaj NIKDY nezvýšia dôchodkový vek.

a čo bufetový táraj urobil? zvolal svojich potrimiskárov, prerušil im parlamentné prázdniny a v auguste 2012, špinavo a zákerne, keď boli ľudia na dovolenkách, ZVÝŠILI nám zákonom dôchodkový vek na 67 rokov, o 5 rokov. v čase, keď mal monopol na moc a 83 kolesíkov v parlamente, žiadne výhovorky na koaličných partnerov sa nedajú použiť, naklamať. a ešte špinavšie a zákernejšie posunuli účninnosť platného zákona na obdobie po voľbách 2016. smola, lajno mu pristálo na vlastnej hlave.

občania, komu veríte, kto hovoí pravdu a kto klame? reportér či bufetový táraj, kvôli ktorému vám už dnes cez jeho zákon, pridávajú celé mesiace na odchod do dôchodku. po kompletnej diaľnici do KE už tiež 8 rokov jazdíte? kto je tu teda klamár a bufetový táraj a komu máme veriť? niekto tu ešte verí člobvekovi, ktorý nás už toľkokrát kardinálne oklamal a podviedol? napríklad s tými dôchodkami.
 

Niet sa

čo diviť, dialnica do Košíc bude do roku 2010, v roku 2014 už nebude v politike. Fico je notorický luhár a ja sa hanbím že tento národ ho zvolil. Stelesnené zlo! Ešte viac ma irituje ako takí kovaní demokrati ako Harakter, Šebej, Švejna, Žitňanská čušia ako voš pod chrastou. Nuž od plného válova sa zle odchádza...
 

Fico: "Zlá, zlá, zlá pravicová vláda

zvýšila DPH z 19 na 20%. O jedno %. Ale uvedomte si občania, 1%na obilie, 1% na mletie, 1% na pečenie chleba, 1% v obchode ...."

A preto Fico DPH po tom ako sa opäť dostal k moci neznížil na 19% , a ceny rastú o 106.
 

 

Nepamätám sa, že by ho akýsi národ zvolil, kedy, aký národ? zvolilo ho presne 16,6% hlasov oprávnených voličov. aký teda národ? plus k tomu pár percent strany, kladúcej vence k tisovmu pamätníku v bánovciach. v rámci tých "storočných tradícjí", áno či nie? a dosť, bodka. to by stačilo tak na organizovanie prvých májov či MDŽ, nie na vládnutie.
Nebyť volebného podvodu Bélu a gazdu, ktorí dostali od voličov hlasy na základe prísľubu, že s komunistom vládnuť nebudú, ticho by v kúte šúchal podrážkami. Teda vyrevoval by zase ako naposledy z opozície, že za akékoľvek zdražovanie môže vždy vláda. Napríklad rožkov o 100% - za drurindu stál rožok 1 korunu, za pobirmovaného 7 centov, čiže 2,10 Sk. Či zdražovania štátnych poplatkov o stovky percent, napríklad prihlásenia auta či overenia podpisu, stavebné povolenie a ostatné.
"za akékoľvek zdražovanie môže vždy vláda! - klamal teda či hovoril pravdu?
 

Máš pravdu

podstatné je že oprsklého Fica treba aj s jeho zlodejskou bandou skopnúť na smetisko dejín. To že ho otrok Rezník nanominoval zajtra do RTVS PO PREZIDENTOVI REPUBLIKY je ďaľší dôvod ísť po ňom nemilosrdne a do dôsledkov!
 

Adamovi

všetci máte maslo na hlave. Aj ty si jeden z tých, čo sa bežne vyjadruje o iných urážlivo, tak radšej veľmi nevyskakuj. Všetky tvoje príspevky sa dajú dohľadať a tak sa radšej o normálnosti iných nevyjadruj. Mysli si čo len chceš, ale nebol to Fico, kto znížil latku slušnosti vo verejnom vyjadrovaní.
Investigatívnosť väčšiny našich novinárov má veľmi ďaleko od slušnosti a preto je minimálne zvláštne, že ich vôbec napadne žiadať nejaké ospravedlnenie. Ešte som nepostrehol, že by sa nejaký investigatívny novinár ospravedlnil niekomu, o kom napísal nepravdu. A tých prípadov boli desiatky, možno aj stovky. Miesto toho, aby žiadali ospravedlnenie, si môžu s politikmi radšej rovno podať ruku a budú si kvit.
Nemôžem si pomôcť, ale podľa mňa to skôr vypadá tak, že väčšina našich investigatívcov vám len zabezpečuje pokračovanie pravidelnej dávky toho pôvodného modrého sena, aby ste sa mohli stále hecovať. Ale to už nie je môj problém, no ako liberálne založený človek vám to doprajem.
 

Dobre hovoríš!

Ak niekto vo všetkej počestnosti kradne a nejaký novinársky papľuh si dovolí znížiť latku slušnosti tým, že to povie nahlas, tak počestný zlodej má plné právo mu nabrýzgať.
 

 

Napíšem Vám, čo ste práve vytvorili, aký je Váš ideálny svet. Ak politik spreneverí miliardy eúr, tak ho musíme mať za nevinného a obeť, lebo v škôlke mu už spolužiak ukradol autíčko. Čiže za politikovu spreneveru je zodpovedný ten malý zlodej autíčka.
 

adamovi

ja som si nič teraz nevytvoril. Nie som to ja, kto sa pokúša niečo meniť a vyhlasovať, že jedine to, čo si myslí on je morálne a správne. Ja ani nenadávam svojim oponentom, ale väčšina mojich oponentov mi za moje príspevky nadáva, alebo ma osočuje. Mňa by za taký slovník vymazali, a ich príspevky tu budú svietiť asi večne. To vôbec nie o nejakom mojom ideálnom svete, ale konkrétne o takom ideálnom svete, aký si predstavujú tí, čo sú presvedčení o svojej neomylnosti.
Ja by som si nikdy nedovolil povedať, že nejaký náš, alebo cudzí politik spreneveril miliardy eur. Ale nikomu inému v tom brániť nebudem. No použiť to ako argument vo vecnej debate o niečom svedčí. Je mi ľúto ...
 

Čo som

spravil že musím čítať takéto sprostosti. Novinári maju úlohu informovať verejnosť a politici ktorí rozhodujú o verejných zdrojoch musia kontrolu strpieť. Ak o nich vyjde nepravdivá informácia po ich sťažnosti v novinách vyjde oprava a ospravedlnenie. Šéf novinárov bez hraníc dvakrát žiadal Fica a ten to ako je jeho zvykom arogantne popiera a ani ho nenapadne sa ospravedlňuje. Fico je demagóg najhrubšieho zrna a ty si jeho sluha.
 

Aj ja sa vyjadrujem vulgárne ...

Ale mám slovník aj pre slušných ľudí .
Komunistov nepokladám za (slušných) ľudí ...
 

 

Hmm a ten predstavitel reporterov bez hranic , tak ako predstavitelia lekarov bez hranic,sa ospravelnil za tie "Zbrane hromadneho nicenia" z Iraku ktore sa nenasli? Ja sa len pytam!
Takze aku polievocku tu zrazu hraju?Ospravedlnili sa "reporteri bez hranic " za podporovanu agresiu voci Iraku ,kde nasledkom nej je 1.5 miliona Iracanov mrtvych? Salen pytam. A Ohladom Afganistanu, Lybie,Juhoslavie o com ti reporteri kecali? Ako to vlastne bolo? Ja sa len pytam a Fica neobhajujem, ale ... ale reporteri boli ste tu pred Ficom a preto vam neverim.Zase len obhajujete nadnarodnu oligarchiu a nie plebs!!!
 

 

Konflikty, ktore spomínate boli na zaklade informacii tajných sluzieb a iných vládnych organov.
 
Hodnoť

Fico, Fico,

si ty ale cvok. Neužiješ si ani, úctu, ani zdravie, ani peniaze, ani vnúčatá, ani rodinu, ani priateľov.
Do konca života budeš mať len hanbu a budeš sa ukrývať buď za múrmi väznice alebo nejakej vily s 5-metrovým betónovým plotom a budeš sa báť vystrčiť nos.
Začni spievať a porozprávaj národu kto, ako, kedy okrádal tento národ o miliardy EUR... ja viem, aj tebe ide o krk. Ale to je rovnaké aj keď nezaspievaš.
 
Hodnoť

Decko, ktoré má celé ruky

aj ústa zababrané od čokolády, ktoré tvrdí, že ono tú čokoládu nezjedlo....
 

Fico klame ?

Tomu neverim, bolo by to prvy krat v zivote.

Ci ? ;-)
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Domov