SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prokuratúra podala sťažnosť v prípade Matoviča pre ohováranie Fica (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Ten prokurator sa hra na mentalistu, ci nieco ine?
 
Hodnoť

 

a co sa tak Ficko pechori, ze niekto povedal, ze ma ucet na Belize. Ak ho nema, co ho na tom rozculuje ?
Ak o mne niekto povie, ze mam ucet na Belize, ani to mnou nehne. A co by chcel bolsevik pocut, ze je bezdomovec ?
 
Hodnoť

 

Spolužiak prikázal ....
 
Hodnoť

 

Súdruh Fico aj súdruh prokurátor by mail čítať s porozumením. Ficov biely kôň má v Belize účet, nie súdruh preceda.
 

 

Asi tak. Samozrejme, že polícia nič na Belize nenasla, keďze tam nič nájsť ani nechcela.
 
Hodnoť

 

Daňový raj je aj preto daňovým rajom, lebo ich banky striktne dodržiavajú bankové tajomstvo. Neverím, že by akákoľvek finančná polícia mohla získať informácie - daňové tajomstvo od všetkých bánk na Belize len na základe nejakého vyžiadania slovenskej polície. Navyše len za pár dní od vyžiadania. Preto som presvedčený, že "potvrdenie" ktorým mával Fico je falzifikát najskôr vyrobený na Slovensku, doručený trebárs Mellovi na Belize a z Belize poslaný späť našej polícii. V lepšom prípade ho mohol kúpiť Mello od nejakého úradníka.

Matovičov právny zástupca by mal žiadať zahraničnú expertízu pravosti potvrdenia a zároveň by sa mal obrátiť na príslušnú inštitúciu na Belize, ktorá mala takéto potvrdenie vydať a na všetky belizské banky či niekomu v tomto prípade prezradili bankové tajomstvo. Keby potvrdili, že je to potvrdenie pravé, Belize ako daňový raj by v tom momente skončila...
https://plus7dni.pluska.sk/Dom...

P.S. Aj keby nejakou náhodou to potvrdenie bolo pravé a belizské banky a úradníci supermegaexpresní v ochotnom podávaní informácií podliehajúcich bankovému tajomstvu, vôbec by to nepreukazovalo, že Fico a jeho manželka firmu (samozreme aj s účtom) na Belize nemajú...

Z ponuky na založenie firmy na Belize

...Okrem základného založenia spoločnosti ponúkame anonymnú spoločnosť. Anonymná spoločnosť zaručuje anonymitu skutočných vlastníkov spoločnosti, prostredníctvom dosadených funkcionárov tzv. nominee.

Títo dosadení funkcionári napriek tomu že figurujú na všetkých dokumentoch, nemajú žiadne právomoci na vykonávanie aktivít v spoločnosti. Skutočný vlastník vystupuje len ako splnomocnenec a na základe plnej moci vykonáva všetky činnosti za spoločnosť...
http://www.companyformation.sk...

P.S. V každom prípade treba to potvrdenie dôkladne prevetrať. A prevetrať treba aj žiadosť našej polície. Ak by na otázku, trebárs ..."môže finančná polícia na Belize potvrdiť informáciu o tom, že Róbert Fico a jeho manželka majú na Belize firmu alebo súkromný účet?"... odpovedali, že ju nemôžu potvrdiť, odpovedali by pravdivo (lebo ju nemali ako získať). Takúto oficiálna odpoveď, vytrhnutú z kontextu, by potom mohli naše orgány činné v trestnom konaní považovať a vydávať za potvrdenie, že Fico a jeho Manželka nemajú na Belize nič...
 
Hodnoť

Belize

info o bankových účtoch právnických aj fyzických osôb nikomu nevydáva.
Ani keby volal sám Jehova. a hrozil Sodomou aj Gomorou.
Fico asi jednoducho poslal otázku do banky, mám konto? A odpoveď tane?
Takže súdruhovia preverovači a chrániči, vaše tvrdenia si strčte za kalapy.
Fico aj so svojim prokurátorským podržtaškou svojou urputnosťou len znovu dokazujú, že Matovičove "údajné" info bolo asi trefou do čierneho. Ináč by sa na to už dávno vyignorovali.
A že ho má pod menom Che Guevara a nie pod svojim, je tiež viac ako pravdepodobné
 
Hodnoť

 

Je neuveritelne,ze si Fico namysla,ze ho moize niekto ohovorit. Odporne kreatury ako Meciar,Harabin ,Fico a pod.si nahovaraju,ze maju cest,akusi osobnu integritu,nekradnu,neohlupuju narod a slusnost je ich vlasna sestra. To ,ze Ficova chbtica sa nesklada z kosti ale bolsevickeho slzu, -vid.Shooty- je jasne kazdemu normalnemu. On vsak vyhra sud. Napr. to,ze volici HZDS,Smeru a SNS nevynikaju inteligenciou,je evidentne. To by potvrdil kazdy psychiateralebo psycholog,pretoze je to meratelne. Oni sa vsak citia urazeni a nevahali by zalovat testy IQ ako take.
 
Hodnoť

Osočovanie je istý druh terorizmu

Ak si niekto na niekoho vymyslí nejaké úplné svi.nstvo a osočuje ho na verejnosti s cieľom zničiť jemu a jeho rodine dobré meno, tak ide o istý druh terorizmu. A je mi teraz naozaj jedno, či v tomto prípade ide o Fica, alebo by išlo o Kisku.
---
Ak neexistujú žiadne dôkazy (žiadne nikto nevidel) a Matovič sa neospravedlnil za omyl, tak existujú už iba dve možnosti.

Matovič je buď paranoik-psychotik, alebo osočovateľ-terorista.
 


Najčítanejšie na SME Domov