SME
Piatok, 10. apríl, 2020 | Meniny má Igor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vedenie Mosta rokovalo o vládnej kríze, Bugár má tri scenáre (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > >>

Hodnoť

 

Ono ich to dobehne..skor ci neskor..neviem ci si to dokazu uvedomit..to nasratie na nich je obrovske,.a zdaleka to nie su len ti co boli na namestiach..historia sa opakuje a zmetie ich..ako sa budu hanbit bugarove decka za takeho otca si jechcem ani predstavit..tomu chlapovi ***** v bedni
 
Hodnoť

 

Slovensko potrebuje uradnicku vladu aspon na jedno volebne obdobie.Vladu zlozenu z odbornikov,ktori nemaju politicku minulost,ktori by boli schopni nezavislo vysetrit privatizaciu,Meciara a sucasnych skorumpovanych politikov.Samozrejme,ze su aj cisti politici,ale takto to uz dalej nejde.Sucasni politici su tak previazani,ze je nemozne zistit,kto sa na Slovakoch obohacoval a kto nie.
 

 

Snívaj ďalej.

Kto by takej vláde podľa teba dal v parlamente podporu? Ešte aj Sulík vyslovene vylúčil podporu úradníckej vlády ...
 

 

To nie je sen,aj Cesi mali uradnicku vladu.
 

 

Áno, Češi mali, a to dokonca dva krát - vládu Jána Fischera a vládu Jiřího Rusnoka. Ale ani jedno nebola vláda na celé funkčné obodbie.

Fischerova vláda bola po páde Topolánkovej vlády v máji 2009 a vznikla na základe DOHODY bývalej koalície s opozíciou, keďže predčasné voľby sa už nedali stihnúť pred letnými prázdninami a bezvládie do jesene by bolo príliš dlhé. Jej úlohou bolo teda vládnuť počas leta a pripraviť predčasné voľby na jeseň.

Vzhľadom na to, že pri schvaľovaní predčasných volieb spravili procesnú chybu, podarilo sa jednému poslancovi úspešne napadnúť ich konanie na ústavnom súde, takže nakoniec táto vláda neplánovane vládla až do júla 2010 (14 mesiacov).

Rusnokova vláda bola po páde Nečasovej vlády, ako jediná bola menovaná iba prezidentom, bez dohody s politickými stranami. Nikdy nezískala dôveru v parlamente a rovnako nedokázala v parlamente presadiť žiaden zákon. Vládla v demisií 5 mesiacov.

Takže asi toľko k "možnostiam" úradníckych vlád.
 
Hodnoť

 

Tí z pozadia ich pekne držia všetkých za gule a len pri náznaku akejsi zmeny pekne pritláčajú lebo rozbehnuté kšefty ešte nie sú dokončené a nové sa pripravujú. Táto vláda to sú len figúrky na šachovnici a bolo by treba uťať ruky, ktoré s nimi pohybujú aby zo šachovnice zmizli. Tým by sa uťala aj tá ruka čo nariadila tie 2 vraždy.
 
Hodnoť

 

Béla môže mať scenáre maximálne dva
1/vystúpi z koalície a zachráni si ako tak reputáciu
2/bude vládnuť so Smerom a najbližšie volby bude mimo parlament, na slovakov nech zabudne a madari
daju prednosť SMK .
 
Hodnoť

most to má naozaj zložité

- keď bol Most súčasťou Radičovej vlády, Bugár naozaj Fica nemal v láske. Po zrade Sulíka sa mal s ním spojiť? Kto by veril Sulíkovi, ktorý lásku k Slovensku vyjadruje za plat v Bruseli? Asi len Kočner. Veď od Sulíka odišli aj jeho spoluzakladatelia J Kollár, Miškov, Krajner, Droba, Miháľ, Chren, atd. A Matovič, ktorý nosí vo vrecku nahrávač,ktorý pred voľbami bojoval proti Bugárovi a potom mal by byť s ním vo vláde? Bugár si nevedel predstaviť spoluprácu s nimi, pretože táto vláda by po jednom mesiaci padla pre samé hašterenie. Rozhodol sa pre menšie zlo. Samozrejme, Matovič a Sulík vyvinuli kampaň proti nemu, plnú urážok o zradcovstve, veď prišli i plánované fleky v štátnych ustanovizniach, prišli o plánované korytá, veď mali zostavenú vládu. A teraz po neprestajných urážkach ho bez ospravedlnenia znovu stavajú do role zradcu, pretože neposlúcha intelektuála Matoviča , ktorý všetko vie, všade bol . Bugár nie je člen Matovičovej strany a nemá mu preto Matovič klásť ultimáta. Myslím si, že pokles preferencií Mostu je len zbožným želaním tých, ktorí ho aj tak nevolili a ani by ani v budúcnosti nevolili. Keď som sa pýtal Bugárových voličov, prečo ho volili,skoro všetci hovorili, že bol zárukou pokojného, úctivého spolužitia Slovákov a slovenských Maďarov, teda toho, čo ani jedna strana nezaručovala a bol oponentom nacionalizmu inej maďarskej strany. A teraz mínuskujte, mínuskujte, je mi to jedno, asi aj tak končím v týchto vysoko objektívnych diskusiách.
 

prestaňte s tou ix krát vyvrátenou sprostosťou o Sulíkovom povalení vlády. Vláda skončila, lebo Radičovej Merkelová vymenila mienku na "16 krajín sa predsa nemôže mýliť" a Dzurinda tú naivnú hus presvedčil, že spojenie hlasovania je tá najlepšia vec na svete.
 
Hodnoť

 

Béla, odíď od týchto slovenských zradcov a mafiánov, nie si na nich odkázaný.
 

No,

keď maďarský mafián odíde od slovenských, stane sa nedotknutou pannou?
 
Hodnoť

 

Ako na tym rozmyslam,tak ten chrapun ma Feldividek uplne v riti..sluzil mu len na to,aby si tu dobre nahrabal..teraz sa moze pokojne odj...do HU..su tam pri moci,a dllho este budu, taki isti turulski ***** ako je on..bude tam vazeny obcan s eurami..hajzel jeden
 
Hodnoť

 

prvy scenar : 5 milionov,
druhy scenar : 10 milionov
treti scenar : 20 milionov
 
Hodnoť

 

To fakt nikto tu neuvažuje triezvo? Béla Bugár a maďari už boli v niekoľkých koalíciach. A aj neprajníci musia uznať, že maďari boli na rozdiel od iných vždy tou stabilnejšou zložkou každej jednej koalície. Jednoducho dodržiavali dohody, na rozdiel od iných. Pre každú politickú stranu je dôležité byť vo vládnej koalícii, ak chcete pri koryte, ale to na veci nič nemení. Pamätáme ako matovič necelý týždeň pred voľbami obchádzal juh slotenska a agitoval proti Bélovi. Nuž tak ako potom s takým niečím ísť do koalície? A nerobme si ilúzie. Ak by nešiel béla, tak koko bol pripravený. A žeby to bol birmovaný spravil, tak na to väzmite jed. Bolo by sa to zdôvodnilo tak, že však čo, budú pod kontrolou. No a dnes by kríza vlastne ani nebola. A stále to hrozí. A potom čo? Boje v uliciach? Bez maďarov to nepôjde ani ďalej a vie to napr. Sulík, ale matovič sa k tomu ani neráčil vyjadriť. Takže ako? A samozrejme ešte tak 500 tisíc doteraz nevoliacich a potom sa môže začať počítať. Jednoducho doposiaľ je to tak pol na pol. ***** majú tak 1.350.000 hlasov a tak to jednoducho vychádza, že druhá strana musí mať aspoň milión a pol. Nuž a ešte poriešiť matoviča a kollára, lebo pri všetkej úcte k matovičovi, sú to nestabilný partneri. Ruku na srdce. Jednali by ste s človekom o ktorom viete, že vás môže nahrávať? Takže asi tak. To slováci majú kauzy. Slováci sa podrážajú a nevedia dohodnúť/samozrejme neberte ma za slovo, ani maďari nie sú total svetoví/ a hlavne pravica by si tak trošku mala spytovať svedomie. Každopádne bude ešte veselo.
 

Ach, tá stabilita,

nie je nad podporenie stability kradnutia.
Aj komančovia v 89. presviedčali, že stabilita nadovšetko a "republiku si rozvracať nedáme".
Strčte si takú stabilitu podvodu a zlodejstva za klobúk, súdruhovia liberáli.
 
Hodnoť

Hehe, Béla tu robí dojem

že už 28 rokov nebol na poriadnej dovolenke a aj z tej jedinej, čo si po toľkých rokoch zaslúžene doprial, sa musel predčasne vrátiť späť. Chudáčik.

Bélovi asi to tropické slnko neurobilo dobre na oči a teraz vidí akési tri scenáre.

No ja už len jeden: Odstúpenie celej vlády. TERAZ.
 

A prihodiť k nej do balíka aj Bélu,

aby mu nebolo za ňou smutno. Možno by sa viacero híďakov aj potešilo.
 
Hodnoť

 

No chúďa, raz za 28 rokov...
 
Hodnoť

Bela uvedom si aku vladu

Hodnoť

rád by som niečo smerákom a kotlebám

Nie je dôležité kto popravil tú nešťastnú dvojicu, to bol len nájomný vrah čo už dávno je niekde v čečensku. Preto si hranatý birmovaný komunista-hedonista naivne myslí, že stačí chytiť vraha a je po probléme. Veľký omyl. Kuciak pracoval na množstve prípadov poukazujúc na zločinecké štruktúry v štátnej správe. A tam je problém. Kuciak svojou požiadavkou na informácie od štátnej správy (a rozoslal ich množstvo) vzbudil pozornosť a niekto zo štátnej správy ho bonzol mafii. A tohoto treba nájsť a postupne rozpliesť všetku špinu v štátnej správe. A to sa nedá kým súčasná mafia mliaska pri koryte. Dokážete to pochopiť? Nechápem nariekanie GP, veď je to to také jednoduché ísť len po požiadavkách Kuciaka na štátnu správu, stačil by mi na to deň.
 

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > >>

Najčítanejšie na SME Domov