SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Opozícia sa v pondelok pokúsi odvolať Fica (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

mal si zachovat ako taku tvar a odstupit sam
 

Hranol nemá žiadnu

tvár a tak si nemá čo zachovať, rovnako je to aj s jeho "NEcťou".
 
Hodnoť

Podľa

môjho názoru to opozícia pekne pohnojila. Neviem kam sa ponáhľali? V pondelok bude ešte v platnosti koaličná dohoda.

Je zaujímavé, ako sa ujalo v spoločnosti tvrdenie o prepojení mafie na Smer. Pritom ani zo zistení Kuciaka to tak jenoznačne nebolo doložené. Tam bola reč o Talianoch podozrivých z napojenia na talianskú mafiu. Nebol tam ani jediný dôkaz, že by ako mafia fungovali aj u nás. Rozprávalo a rozpráva sa o nadštandartných dotáciách pre nich. Nebol uvedený ani jeden dôkaz o ich zneužití. A najkrajšie sú tie tvrdenia o Troškovej.

Dáma, ktorá má vážny vzťah s niekým kto jej sľuboval manželstvo, ale potom sa ožení s Taliankou, ho zrejme dodnes tak miluje, že nepreruší s ním akékoľvek vzťahy a nevykašle sa na neho. A zrejme mu zostáva aj verná. Tak tomu ťažko uveriť. Pravdepodobnejšie je, že ho odvtedy nechcela ani vidieť.

A to sa stalo už pred viac rokmi. Na Úrade vlády funguje od roku 2015. Podľa rozširovaných tvrdení ako mafiánka. Tak to je sila. Nečudo, že ju ako dôvod uvádzali aj niektorí demonštranti.

Ináč ako Bratislavčan mám vážne výhrady k tomu, že miestna samospráva povoľuje Nám. SNP ako miesto konania, ktoré je tak zablokované aj pre MHD až na 3 hodiny. V Bratislave je predsa dosť iných vhodných miest.

Samotný SMER-SD vo voľbách získal okolo 370 tisíc hlasov čo bolo okolo 28%. Dnes má preferencie ešte stále nad 20 %. Dosť jednoducho sa z toho dá odvodiť počet hlasov a porovnať ho s tým počtom demonštrantov. A ani nezáleží na tom, či v Bratislave budeme uvažovať údaj 50 tisíc podľa organizátorov, alebo 30 tisíc podľa zahraničných médií.

Zaujímavé by bolo vedieť aké výsledky volieb si predstavujú, že dosiahnu, naše politické hviezdy v predčasných parlamentných voľbách?

Toto je môj názor, ktorý nikomu nevnucujem.
 

 

Ak sa nemýlim A.V. je zadržaný na základe požiadavky Talianska v jednom balíku s ďalšími osobami v rámci boja proti org. zločinu.
1. prepojenie na KSSmer
Je to tá osoba, ktorej poslanec KSmer, šéf ústavno-právneho výboru NR súdruh Madej, právne "ošetrovaval" rozbeh biznisu v fotovoltike, v dobách keď licencie dostával len "náš človek" či Istotár.
2. prepojenie na KSSmer
Kamarát a spolupodnikateľ súdruh Jasoň. Sedkal v pozícii šéfa rady obrany štátu, či aký to bol bezpečnostný fras.
3. prepojenie na KSSmer
Vrchná štátna radkyňa. Prešla na linke Vadala-Jasoň-Fico
4. prepojenie na KSSmer
Okrem podpory súdruha Rašiho vo voľbáchm, verejné posty na KSSmer v štýle "naša strana".
5. prepojenie na KSSmer
Neznámi(?) sused exžupana za KSSmer
- to je tak narýchlo, pár prepojení na osobu zadržanú v súvislosti s org, zločinom a vládu. (a je toho viac)

Eurodotácie vraj nemôžu čerpať subjekty dlhujúce štátu. A fy tohto podnikateľa okrem neplatenia miezd, dlhy mali aj v poisťovňách, teda trocha sa to "ohlo".
Poľnodotácie na obrábanú plochu "mestské" námestia"
Extra rýchle schvaľovanie zmlúv na prenájom pôdy.
Teda táto poľnolinka ukazuje aj na spoluprácu s SNS (a na to by sa nemalo zabúdať), ale zas bez kooperácie nominantov KSSmer by to nešlo.

A čo sa týka vrchnej štátmej radkyne, tak táto osoba jednoducho nemala nikdy mať prístup k výkonu funkcie predsedu vlády. Kosákkladivo ber, ak to iným nevadilo by, ak by predceda využíval jej skúsenosti privátne, ale "ťahať" je na oficiálne rokovanie vlády či na zahraničné návštevy?

Ináč ako nebratislavčan si myslím, že každý obyvateľ má právo využívať verejné priestranstvá (za vopred stanovených podmienok), nie len motoristi v záujme nerušenej dopravy.

Porovnávať počťty zúčastnených na demonštráciach s výsledkom vo voľbách je blud.
Iný kssmerpozitív už vypočítal, z počtu zúčastnených a celkového počtu voličov, že tá podpora v uliciac reprezentuje hlas cca 2.5% voličstva.
Ale ak podobnou úvahou prerátam to na stranu napr. kotlebov. Tak oni dokázali verejne "demonštrovať", maximálne s pár stovkami (v sumáre pár tisíc) teda mali v uliciach až 0.1% podporu z celkového počtu voličov. Ale v parlamente majú 8%. Teda (rátajúc 4 milióny oprávnených voličov), dosiahli reálne 80násobok prepočtu a odhadov z ulice.
Opozície pri rakýchto blúdnych počtoch dosiahne 200%?
Hlúposť, že áno?
Tak ju nešírte, keď aj názor vlastný nevnucujete.
 


Najčítanejšie na SME Domov