SME
Pondelok, 8. marec, 2021 | Meniny má Alan, AlanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zmeny vo vláde nepomohli, do ulíc opäť vyšli tisíce ľudí (minúta po minúte) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > >>

Hodnoť

takejto mafii môžu dôverovať len

jej podobní ľudia.

"Smer rozobratý na súčiastky: nie Taliani, „naši ľudia“ ovládli východ (reportáž)
Tento text opisuje mocenské, kriminálne a korupčné schémy, akými sa Smer zmocnil okresov Michalovce a Sobrance. Podľa Fica tam nič nie je. Naozaj?"

https://dennikn.sk/1073369/sme...
 
Hodnoť

Tým ktorým nestačilo prehrali...

VOLBY NEBUDU ULICA PREHRALA PREHRALA!!!!!!!!!! Organizatori to pochopili a zdupkali skôr ako by ich ta ich ospevovaná ulica vypískala.Tak idu pochodovať študenti tým sa nechce učiť tak sa budú flákať.....to je celé.Držím palce tejto vláde.Na pochode Nebudú herci na tribúne teda akože herci...tak tam ludia nebudu chodiť prečo???No veľá ľudí prišlo len aby videlo hercov a preto tam brali aj svoje deti...Náš úsmev zvítazil a bodaj by sa úškrňal stále ešte minimálne 2 obdobia.ULICA JE NA KOLENACH!!!
 

 

Pochod je vecet, co to ma s vyucovanim? Jednoduchym je hej.
 

analytické

myslenie Ti ide ako Ficovi. Preto teraz sedí v parlamentných laviciach. Podceňovať protivníka je najväčšia chyba, ktorá priniesla porážku aj väčším frajerom ako je Fico.
 

 

ďalší tragéd ....
 

Hml

sadbfbdsfbsd trcifuc.Ešte niečo, zakomplexované nič v kŕči?
 

Ked píšeš tu na diskusii

najprv si umy hlavu , ktorú si práve vytiahol z ficovho análu, lebo až tu cítim ten smrad.
 
Hodnoť

 

Kto bude dnes spievať hymnu???A kto bude dávať čaj zdarma???Minule boli na pochode niektorý ľudia ktorý tam šli len pre čaj zdarma.Už sa im minul a dnes tam čaj nebude tak ani ľudia neprídu.NESTACILO CAJU!!!!!
 

 

A vy ste v stredu preco neprisli? Nebol matros?
 

 

to bude dedko demokrat - bez čaju a párkov by zadok nezdvihol - podľa seba súdi
 
Hodnoť

Pri ďalších protestoch

Za slušné Slovensko navrhujem tieto transparenty:

Aj pri vražde sa treba správať voči páchateľom slušne! Ak Ťa niekto podvedie, Ty buď vždy slušný!
V mafiánovi treba vidieť vždy slušného človeka! Neexistuje znásilnenie, len neslušná obeť ! Mikuláš Černák, prepáč nám našu neslušnosť ! Buď slušný voči vírusom a neočkuj sa !

No a okrem pálenia sviečok za Jána Kuciaka v rámci univerzálnej slušnosti by sme si mali pripomenúť aj obete na strane politikov, pretože napríklad taký Ceausescu, alebo ešte pred ním Caligula, doplatili svojimi životmi len na neslušnosť rumunských, resp. rímskych občanov, ktorých by sme my, slušní, mali jednoznačne odsúdiť !!!
 
Hodnoť

:)

Už nedokážem počúvať slová, alebo texty ako je: demokracia, ... zo zákona, protesty, dôvera ľudí, robíme to pre ľudí, robíme to pre lepšie Slovensko, podala trestné oznámenie (koľko ich tu máme?, milión?), nezávislý súd, diskreditácia, atď.
Z týchto slov a textov urobili politici, zločinci, novinári, tv komentátori a iný verejne sa vyjadrujúci totálny hnoj, odpad. Tieto slová a texty v ich ústach majú takú výpovednú hodnotu ako má použitý toaletný papier v hotely na Malorke v roku 1980.
Absolútne všetko je: hra, podvod, vydieranie, znásilňovanie vecí, zavádzanie a klamanie.
Kde sa pozriete - je podvod na podvod. Americký prezident ide volať ruskému a 10 ľudí ho inštruuje čo má hovoriť, keď to nepovie je zle. Fínsky zbrojári uplácajú kde sa dá. Babiš/Zeman v CZ. WV falšuje software, Apple ulievá dane, Tesco odrbáva v účtovných uzávierkách, turci obchodujú s teroristami, dokonca aj lídri protestov proti Ficovi tvrdia, že dosiahli svoje.
Dovoľte sa mi zasmiať, nedosiahli absolútne nič, ale absolútne, dnes mi to vychádza, že boli len nastrčený na kooperáciu s Kiskom aby odpálili zbojnícky Smer.
Na SVK dnes nie je jediný dôveryhodný politik, žiadna dôveryhodná strana, len výpalnícke, proti ľuďom idúce zákony, je čas na občiansku neposlušnosť, na generálny štrajk - o čom ale pochybujem, lebo slovák je blbý ako motor, za groš pre seba predá aj vlastnú mamku. Sme nemecká a francúzska gubernia s občasnými výkrikmi politických miestnych somárikov a tzv. "tretieho sektora". Zdar.
 

naučená bezmocnosť

je to, čo nás ničí - nepotrebujeme žiadne cudzie sily, aby sme boli v keli - len dosť takých, ako si ty: nič a nikto nie je OK - nič sa nedá, z ničoho nič nebude a všetko riadia ufoni
 

:)

Prestaň rozprávať do vetra, čo ste dosiahli?, aký ufóni? ty si už načisto vymydlený v tej hlave?, buď ste tú všetci proti Ficovej (SNS, Most) mafii, alebo proti Kiskovej mafii (Matovič, Sulík, Hlina).
Vieš čo mládenec?, všetci títo sa trasú za vládou, aby mohli čerpať eu fondy, aby mohli obstarávať.
Je to len blbý boj medzi jednými zlodejmi a druhými, aké ty máš občianske prává?, kde si ich domôžeš keď budeš stáť voči zoči silnejšiemu psovi? V prdeli, prehráš a potom budeš len vypisovať do "mienkotvorných denníkov" bludy a následne pôjdeš demonštrovať a keď sa unavíš, zalezieš do búdy ako pes.
Takých somárikov naivných čo si myslia, že niečo dosiahnú, práve takýchto oni potrebujú - demokracia, máme svoje práva, sloboda a podobné nezmysly ti už dávno zobrali.
Skončí Fico, skončí Smer, prídu iný borci, ktorý to budú robiť inak, ale v podstate budú robiť to isté čo robil Mečiar, Dzurinda, Fico. Nevidíš, že je to systémová chyba?, nevidíš že je to abslútny štandard či už žiješ v USA, v Rusku, Číne, alebo Maďarsku?
Vaša naivita je do nekonečná.
 

 

nemám čo dodať ... mal si sa vyjadriť v stredu medzi rovnako zmýšľajúcimi
 

 

nemáš to komplet, chýba ti tam Pišta for president a Čarnogurský náš predseda vlády
 

 

v stredu sa na veľa nezmohli - tak prišli smradiť sem
 

tak boli naučení

bývalí komunisti - nepriateľa rozkladať zvnútra (štb)
 

:)

Určite si pochopil tie dve skupiny proti sebe bojujúce, vy im robíte či už Ficovej bande, alebo Kiskovej len "křoví".
Za pár rokov tu budete vykrikovať proti Sulíkovi a podobným, že sú zlodeji, to čo dnes kričíte proti Ficovi a jeho družine.
Blbeček Procházka, už ste zabudli?, máte slabú pamäť? pán čistý, pán gazda, to bude teda "vodca", je dnes tak zdiskreditovaný, že ani pes o neho nezakopne a pritom Procházka neurobil skoro nič zlé, len sa nechal druhým blbečkom nahrať a nemal cit na techniku moci. Čo si myslíte, že na západe sú všetci čo sú v čele čístý ako sneh?, každý ma za ušami, elbo aby sa vyštveral hore musel robiť veci, na ktoré nie sú hrdí.
Silná občianska spoločnosť bude na SVK možno o 20, 30 rokov, potom sa môžeme pobaviť keď ľudia budú mať netto priemerné zárobky 2,5- 3 tis. Eur.
Dovtedy to len bude o tom, kto si čo utrhne, kto koho odrbe, Zdar.
 

 

tvoja námaha je zbytočná .... nepochopil si?
 

<< < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > >>

Najčítanejšie na SME Domov