SME
Štvrtok, 9. apríl, 2020 | Meniny má Milena

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Iniciatíva Za slušné Slovensko zvoláva ďalší protest, kritizuje Druckera (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 11 12 13 14 15 16 17 18

Hodnoť

 

Vytlačené transparenty od Shotyho rozdávajú len tak lebo to nie je zaplatená akcia, vieme koho kritizuje a iba len jeho koho velebí tak vieme kto je zatým a komu to prospieva. Opozícia si môže vravieť čo len chce ... ako všetky cesty vedú do Ríma tak všetky články v SME a prejavy vedú k opozícii
 

a co vypestovane

karafiaty na MDZ?
 
Hodnoť

 

Tak troška od boku:
Pán prezident Kiska začal v tejto vládnej kríze zhurta a skočil trápne.
Tak ako odmietol prvú Pellegriniho squadru, mal odmietnuť aj túto druhú.
Je pre mňa záhadou prečo zrazil opätky a vymenoval toto prapodivné zoskupenie Ficových nohsledov.
Naivní mladí organizátori pochodu v BA zahodili do kanála tie desaťtisíce, ktoré sa im podarilo zaktivizovať, hoci sa nič nezmenilo, len sa popresúvali škorci na drôte.
Až teraz si všimli, že preskupiť škorcov nestačí, lebo oni budú vinohrad obžierať naďalej.
 

podla mna

kiska konal striktne v medziach ustavy, a nezakladal nejaky chory precedens, ako napriklad ico blatnik, ked odmietol svojvolne vymenovat zvoleneho generalneho prokuratora. spravil len presne to, co mohol, siel na hranu a ustal to.

cely pes je zakopany v bugarovi, ficovi sa to zjavne pomocou kocnera podarilo otocit na jedinom mieste, kde to bolo mozne, na zrade bugara a mostu. cim ich pritlacili alebo presvedcili, nie je podstatne, zrejme ma vacsina z nich u kaliho dostatocne hruby spis, aby im stacilo ukazat prvych par stran a vedia, ze ak by strajkovali, tak maju po kariere.
 
Hodnoť

 

Prosím Vás najatí eštebáčkovia a provokatéri prestante s tými výlevmi primitivizu a provokáciami vo vašich príspevkoch.
ak neviete o čo tu ide vysvetlím - tu ide o zivot v slušnej civilizovanej krajine a teda slušnú spoločnosť, kde platí nie iba zákon, ale prirodzená slušnosť.
to je tom, že budú potrestaní zlodeji, podvodníci, výpalníci, bitkári slušných ľudí a tí pôjdu aj sedieť
ale asi vám to vyhovuje ak proti tomu brojíte vo svojich úvahách
ste s nimi spriahnutí a prepojení cez biznis?
ako inak toto možno chápať?
a ak nie a Vám aj napriek tomu vyhovuje tento stav je to smutné
pýtam sa, čo ste to za ľudí?....
kde som sa to ocitol?
 
Hodnoť

Ziadať nové voľby

Okrem okamžitého odvolania p. Gašpara ( veď má troch viceprezidentov, preto by nemal byť problém ho zastúpiť, kým sa nájde nový šéf polície ) netreba mať vždy postupne ďalšie požiadavky, ale treba sa medzi protestujúcimi dohodnúť na komplexnom požiadavku na čele ktorého je vypísanie predčasných parlamentných volieb prezidentom a od tohoto požiadavku neustúpiť za žiadnych okolností a sľubov. Medzi ďalšie závážné požiadavky by mala byť zmena zákona o referende, kedy by bolo platné každé referendum bez ohľadu na účasť. To by sme videli po prvom referende, ktoré by bolo platné aj pri malej účasti, ako by to zarezonovalo medzi občanmi, ktorí by sa nezúčastnili referenda a neboli spokojní s jeho záverom, ako by sa rapídne zvýšila účasť pri nasledujúcom referende. Ďalším krokom k demokracii a spokojnosti občanov by bolo zavedenie 150 volebných obvodov (ako je to napr. vo Švajčiarsku), kedy občania poznajú navrhovaných poslancov, ktorí by museli mať bezpodmienečne trvalý pobyt vo volenom obvode a zvolený poslanec by mohol byť v tomto volebnom obvode občani aj odvolaný pri nespokojnosti s jeho prácou a hlasovaním v parlamente. To by sme videli, ako by sa všetko pekne zmenilo. Tak by sa vyvinul dostatočný tlak na poslancov, aby pracovali pre ľudí a nie pre politické strany a svoje “ trafiky”. Jedine tak sa môže zmeniť situácia na Slovensku a zabránilo by sa drancovaniu Slovenska politikmi,ich príbuznými, kamarátmi, známymi a pod.
 

<< < ... 11 12 13 14 15 16 17 18

Najčítanejšie na SME Domov