SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slovensko si pripomína 14. výročie vstupu do NATO (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Všetci vlastizradcovia ktorí zatiahli Slovensko do terorisickej organizácie NATO by mali zniť v base.
 

 

Definuj nejako konkretne vlastizradu, resp. samotny pojem vlast.
Mam rad takychto "vlastencov"... :-)
 

 

Tak sme Slováci nie ? Stačí si pozrieť históriu. Buď nás niekto zradí alebo sa zradíme navzájom. Takže stále niekto niekoho zrádza.
 
Hodnoť

žehnám nebesá

za mikuláša dzurindu a za jeho vtedajšiu liberálnu, prozápadnú vládu.. najmä vďaka nemu sme sa ocitli v elitnom n.a.t.o.. aj vďaka tomuto prezieravému kroku sme rusom definitívne zmarili šancu na to, aby nás niekedy znova okupovali.. ak by bola v n.a.t.o. aj ukrajina, tak by jej nebol ukradnutý krym a ani dva východné regióny..
 

Hej, hej, zlato

Máme predsa na to.
(Či ?)
 
Hodnoť

 

minister obrany Peter Gajdoš (SNS) má prejav ku vstupu do NATO. Komunistický dôstojník, člen strany, ktorá bola proti vstupu do NATO aj EU. Túto líniu drží zrejme aj teraz. Pozoruhodné.
 

 

Ako vidíš od komunistov mal a má ďaleko.
 

 

Ako vidíš od komunistov mal a má ďaleko.
 

samozrejme

že túto líniu drží aj teraz! Len ju neustále prekrýva pretvárkou a falošnosťou. Včera, pri prejave jeho predsedu na "trojotázkovej" tlačovej besede sa aj kapitán Danko vyfarbil .Srdcervúco a hrdo sa hlásil k večnému priateľstvu s Ruskom,ktoré má rád od srdca! Zdalo sa mi,že náš s.predseda NR SR otvára mesiac slovensko- sovietského priateľstva ! Spomínal na svoju nezabudnuteľnú návštevu súdruhov v Ruskej dume. Pomôžme mu,urobme zbierku,a otvorme s.kapitánovi pred budovou Ruskej dumy stánok so žinčicou! Myslím si,že tam je jeho miesto......
 


Najčítanejšie na SME Domov