SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Galko chce Druckera vypočuť na výbore, ak do týždňa neodvolá Gašpara (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Otázka je, či to k niečomu bude dobre, keď ho odvolá. Bude to len gesto, dajú si tam iného Gašparka.... predčasné voľby, nech už vyhrá kto chce, sú jedené spravodlivé riešenie.
 

Kde ste toho extota vyhrabali ?

Hlúpejší ako sme dúfali... Som 28 rokov zo Slovenska preč, ale toto čudo ste si Slováci skutočne nezaslúžili. Je vôbec normálny ? A pozná vôbec zákony, ktoré schvaľuje. Zákon č. 73/1998 Z. z. mu asi nič nehovorí. Nevšimol som si, že by sa menila ústava SR a že by rozhodoval pán poslanec o právomociach členov vlády. Len by to skúsil u nás v Austrálii.
 

Ajajajaj

A aj u vás v tej ďalekej Austrálii je generáľ polície rodinne previazaný na firmičku, čo dojí štát ako sedliak kravičku?
A aj tam je bežné, ak generáľ prezident polície komentuje, organizuje, kamufluje vyšetrovanie, čo jeho "kolegov" zo strany a vlády sa dotýka?

Ale dobre je že vám tam v ďalekej Austrálii tak leží na srdci blaho Slovenska, že zákon č. 73/1998 Z. z. ovládate, len ja hlupák, zbytočne dumám, na keho kristakosáka vám toto potrebné je znať v tej ďalekej Austrálii.
 

 

Načo pôjde gašpar do Košíc: https://domov.sme.sk/diskusie/...
 

 

ZVEREJNENIE ZÁVAŽNEHO ODHALENIA. DRUCKER JE NAHÝ: https://www.facebook.com/obyca...

TB SaS o tom, čo spája G. Matečnú s Ľ. Roškovou: https://www.ta3.com/clanok/112...

Za slušné Slovensko: http://www.blogovisko.sk/za-sl...

V akej politickej stoke to žijeme: https://www.facebook.com/lucia...
 

Zosnovanie zločineckej organizácie...

To len v Banánových republikách môže byť také niečo, že sa môže voliť zločinecká organizácia zosnovaná vlastnou hlavou.
 
Hodnoť

Podľa

môjho názoru zrejme Galkovi nestačí, že sa už jeden ústavný činiteľ na policajnom prezidentovi totálne zhovadil. Pretože obviňovať ho z viny na smrti Kuciaka pre neakceptovanie nedoloženého trestného oznámenia za vyhrážanie je na veľmi ťažkú diagnózu.

Ale nakoniec Galko má s tým vlastné skúsenosti. Po tom čo bol odvolabý z funkcie ministra mu síce nebolo dokázané, že pokyn na odpočúvanie vydal on, ale bolo dokázané, že o odpočúvaní informoval vedenie SaS.

V každom prípade sa tiež dokázalo, že celá akcia o Slušnom Slovensku bola vyvolaná podsúvaním nepravdivých informácií o vine štátu na smrti Kuciaka a o existencii organizovanej zločineckej skupiny z Talianov podozrivých z zo stykov s talianskou mafiou na Východnom Slovensku.

A dokázalo sa, že všetky tieto akcie sú koordinované ľuďmi podporovanými Sorošovskými organizáciami, opozičnými stranami a samotným prezidentom.

Čo k tomu dodať?

Bolo by načim konečne povedať skutočný dôvod prečo by mal Paška odstúpiť.

A netreba zabúdať aj na fakt, že ešte stále má samotný SMER-SD podporu minimálne 400 tisíc slovenských voličov. Takže čo sú oproti tomu tie počty demonštrujúcich a ešte k tomu upravovaných podľa potreby.

Toto je môj názor, ktorý nemienim nikomu vnucovať.
 

 

Aha, takže "dokázalo sa, že" je tvoj osobný názor? Lebo to tak neznie, znie to ako nehanebná lož a kolosálna sprostosť, ale určite nie ako názor...
 
Hodnoť

Drucker uz davno stratil

moralne pravo vobec byt vo funkcii a nie odvolavat G. A tieto posledne cachre s pozemkami akoze manzelka su nasmiech, to im uveria len smeraci. Tak ako fico s kalim aj drucker tak dlho cakal s gasparom, az mu jeho vlastne svinstva podrazia nohy a pojde spolu s gasparom. Lebo to by mala byt piatkova poziadavka, nielen gaspar ale aj drucker prec!
 


Najčítanejšie na SME Domov