SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Farmárov si vypočujú Pellegrini, Matečná aj Gašpar (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

súdruh premiér hovorí:...""Dôležitejšie však je, že tohto rokovania sa zúčastní aj prezident Policajného zboru. Požiadal som, aby bol prítomný aj krajský riaditeľ polície v Košiciach a prokurátor Krajskej prokuratúry v Košiciach,..."

a ja sa pýtam na čo tam bude? aby získal bližšie informácie od samotných poškodených a mohol jarné upratovanie dotiahnuť do dokonalosti??? kým opustí svoj flek?

tieto ich tanečky na oblbnutie verejnosti sú doslova a do písmena trápne a zaberajú akurát tak na tých jednoduchšie nastavených.

Karma je zdarma. sa hovorí. a dnes doobeda sme sa mohli o tom presvedčiť.
Svinsky to musí bolieť, keď sa začne ozývať strach a svedomie. I keď o tom svedomí pochybujem...
 
Hodnoť

 

Až teraz ich chcete počúvať? Čo ste robili doteraz? Idete hrať len divadlo pán Pellegríni. A Rožkovú už orgány činné v trestnom konaní vypočuli?
 

 

Matečná o tom vie dva roky. Dva roky !

Nemali by sa farmári vôbec baviť s takou osobou a Gašparom
už vôbec nie. Mali by ísť za Pelegrinim s jasnou požiadavkou
Matečnú odvolať.

Veď to je chrapúnstvo najvyššieho stupňa, tutlať a tolerovať
mafiu a potom sa zrazu stretnúť a budovať si PR.

Matečná odstúp !
 

Dokedy chcú hrať toto trápne divadlo ???

Maximálne trápne Theátro a fraška... Farmári včera spomínali, že ju už pred 2 rokmi nato upzorňovali a nič sa nedialo, detto jej chodilo niekoľko upozorňujúcich listov z Michaloviec už v začiatkoch ! ! !

Tu o tom farmári rozprávajú: Podvedených roľníkov na východe stále pribúda - tlačová konferencia: https://www.facebook.com/lucia...
 
Hodnoť

 

Hláste KORUPCIU, už nielen na Urad vlady ale od dnes môžete aj na PPA, Min poľnohospodárstva.

Zapíšeme, odstránime si naša chyby a vaše meno si zapamätáme.

Vaša KOALICIA KORUPCIE.
 

 

Grófka + Zmatečná + Mastibrucho mali už dávno sedieť vo vyšetrovačke ! ! !
 
Hodnoť

Z médií už majú toľko info o smerac-

kej agromafii na východe, že do štvrtka by mohli mať vo vyšetrovacej väzbe niekoľko ľudí.
Toto je divadlo pre hlupákov na získanie času.
Gaspar by vo štvrtok mal byť tiež uz vo vysetrovacke za krytie podvodov (pastrnak a pod.) alebo zneužívanie právomoci ver. činiteľa (pohon na Spirka a pod.).
 
Hodnoť

Už sa zľakli ,

lebo tých farmárov by asi ťažko mohli označiť za "Sorosom platených agentov" . Zostáva len dúfať , že farmári sa nedajú "opiť rožkom" a budú trvať nie len na odstránení chýb , ale aj na vyvodení osobnej zodpovednosti v duchu Pellegriniho obľúbeného hesla "Padni , komu padni"
 

 

Ešte stále môžu farmárov označiť za protislovenských, platených zo západu (eurofondmi). Teda tými, ktoré ostali po vyplatení smeráckej a snsáckej agromafie :)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

POKRYTECKA SNAHA VYLEPSIT SI IMIDZ

stretneme sa, ukzazeme zaujem riesit, mozno zriasdime komisiu na presetrenie a budeme dufat , ze faramri uz na traktoroch do ulic nepojdu


kua,
preco chcu "vypocuvat" farmarov?
maju od nich podnetov dost, smerovanych priamo na PPA, na matecnu aj na policiu!!!

nech vypocuvaju tych, na ktorych sa farmari ztazovali,
 

Ak ta komisia

To bude riesit ako nase sudy, tak to bude aspon na 10 rokov....
 
Hodnoť

ho....vyriešia..

vypočujú,nasľubujú...ale zlodejskí mafiani si vymyslia spôsob,ako nezkrachovať...to by potom mali riešiť súdy,ale Volkayho krajský súd v Košiciach to je neoblomná partia...nič také nebude
 
Hodnoť

A DOTERAZ USISKA

ZAPCHATE, CO ??????????????????????????? FUJ, ODPORNA ZBERBA!!!
 
Hodnoť

1 - Ľudia nič im nehovorte!

Počkajte si na novú garnitúru!
 
Hodnoť

zdôveriť sa týmto "zástupcom" štátu

s krivdami ktoré na nich tento štát spáchal mi pripomína niektoré praktiky islamu,keď sa znásilnená žena,dievča má vydať za toho kto ju znásilnil...
Som zvedavý dokedy to mieni táto arogantná "reprezentácia ťahať",ale odstúpiť by znamenalo nie priznať si chyby (to si ostatne žiaden zločinec neuzná) ale aspoň pokoru pred občanmi tejto krajiny a zároveň aj pred ich voličmi.
 
Hodnoť

organy necinne v trestnom konani

voci sami sebe to urcite vyriesia... a cela mafia sa zazracne obrati na anjelov, da sa na pokanie, vrati nakradnute a sa zaverecne samopotresce... buhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Hodnoť

Pelegríny a Matečná

zahrali perfektné divadlo na našich farmárov. Matečná povedala: My môžeme zasiahnuť len do časti týkajúcej sa poľnohospodárstva(rozumej dotácií) ale ostané potom podlieha už iným rezortom! Pýtam sa súdružky Zmatečnej alebo Zmätočnej toto sa robilo za komunistov. Kde do šľaka bola doteraz?! Hrala sa na ministerku.Nie pani ministerka aj váš rezort nesie zodpovednosť : pod vás podlieha aj pôdna stráž, teda kontrola využívanie a "zneužívanie PPF", Za Márie Terézie bol na výmeru do 2000 ha pôdy (aj lesnej) stanovený hájnik, ktorý vedel o každom pohybe v chotári. A dnes pri toľkých zbytočných úradníkoch, úradov a využívaní výpočtovej techniky nevieme ako s pôdou narábať.
Vyzývam
ministerku Matečnú aby sa vyjadrila k záberu najviac úrodnej pôdy pod fabriku Jaguár pri Nitre. Spáchala najväčšie klamstvo v tomto tisíročí na pôde MATKY - ŽIVITEĽKY ! Naši pradedovia si pôdu krvopotne obrábali a prechovávali ku nej aj patričnú úctu. Vášnivá láska k pôde a jej potreba pre obživu nedovolila ľuďom, aby susedovi odstúpil čo len toľko pôdy čo by prikryla stolné prestieradlo!
Tak si ju naši predkovia ctili a vážili. Naopak ONA hazarduje s týmto nenahraditeľným dedičstvom.
Pri schvaľovaní projektu mal byť spracovaný projekt zúrodnenia PPF, ktorý mal určiť ako naložiť so skrývkou ornice, kam ju previesť na zúrodnenie menej úrodných pôd. Na jeden hektár pôdy pod fabriku a pri hĺbke úrodnosti pôdy 0.20 m je potrba presunúť 2000 m3 úrodnej pôdy na 1 ha. To znamená pri 12 t ťahači +8 t vleku= presun 20 m3 . Pri objeme 2000 m3 to predstavuje sto takýchto otočov odvozu ornice! A náklady sa šplhajú do niekoľko miliónov €. Pýtam sa sa či ministerka vie o takomto projekte, či ho pripomienkovali pracovníci z jej ministerstva, aká suma bola uvedená na vykonanie prác, kam sa ornica vozila a či bola vykonaná aj kolaudácia vykonaných prác.
V súčastnosti navrhuje kontrolu dotácií nejakým dronom. To nemyslí vážne. Ak pracovník PPA nevie a nerozozná porastovú mapu tak potom jej návrh je absolútne zbytočný, peniaze idú nie do poľnohospodárstva ale úplne bokom. Kpt. Danko dal návrh generálovi vojny Gajdošovi ktorý bude koordinovať lety nad pozemkami farmárov. Týchto treba upozorniť že nie sú v ohrození ale ani s cítiacimi pobehujúcimi psíkmi po porastoch, ktorí keď zacítia * ov no pribehnú dať Matečnej boštek na noštek.
 
Hodnoť

Najviac sa mi páči

na tej pani ministerke , ako všetky "úspechy" pripisuje sebe ,ale akonáhle je niečo zle , tak ona za nič nemôže , lebo nevedela , nevidela , zdedila a na vine sú všetci naokolo , len ona nie . Akoby nebola členkou vlády a na zasadnutia vlády ani nechodila ...
 
Hodnoť

 

Pani ministerka chce spolu s pánom predsedom vlády vypočuť farmárov.
Vypočuť by mali v prvom rade pani ministerku.
Pred vyšetrovateľom!
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Domov