SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Iniciatíva žiada nezávislého ministra vnútra. Premiér túto možnosť vylúčil (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

Iniciatíva za Slušné Slovensko nevyhrala volby nie je v NR SR a preto nemá čo hovoriť kto bude ministrom.....a rozdelovať posty...Nech sa páči nové volby zapojiť sa vyhrať a určovať kto bude kde ministrom....
Ulica nemá kompetencie...ja žiadam aby som bol prezident...rovnaká výpovedná lehota a nič to nemení na skuočnosti že tisice stankeovcov to budú vykrikovať po ulici.
 

 

Ale na nahananie volicov je ulica dobra, ci? Na pocuvanie uz nie.
 

Demokracia

Členovia iniciatívy Za slušné Slovensko , by mali mať nejaké znalosti z oblasti fungovania demokracie. Mali by poznať čo to je zákonodarná, výkonná a súdna moc. Mali by tiež vedieť, ktoré činnosti v štátnej správe patria do jednotlivých mocí a ako majú byť jednotlivé moci od seba oddelené. Ak by to vedeli, zistili by, že u nás nie sú moci od seba oddelené, že zastupiteľská moc navrhuje kandidátov na súdnu a výkonnú moc. Preto dochádza k prepojeniu moci ceez politické vládne strany a to je hlavným zdrojom našej korupcie a našej mafiánskej partokracií. Polícia je súčasťou výkonnej moci, preto ho musí menovať a zaň zodpovedať výkonná moc.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Rovnosť pred zákonom UZ NEEXISTUJE.

Bol vytvorený systém, aby vybraní občania páchajúci trestnú činnosť, neboli trestne políciou vyšetrení, a obvinení !!!!!!!


Spravodlivosť nemá šancu: Policajt odhalil, ako NAKA chráni vagabundov, politikov a oligarchov


Tu ide o § 317 Sabotáž !!!!
toto sú už trestné činy proti SAMOTNYM ZAKLADOM republiky, už tu máme ľudí, ktorí už v začiatkoch vyšetrovania NAD ZAKONOM, a krytie im poskytuje SAMOSTNA POLICIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TOTO sú už trestné činy PROTI REPUBLIKE !!!!

http://www.topky.sk/cl/1002009...
 

VŠETKO VON ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! A D I O S

V prvom rade treba v Banánovej republike odvolať toho arogantného spuchnutého alkoholika, tam to všetko väzí... a nech si nezabudne dať poldeci ! ! !
 

 

Takto môže reagovať len triedny nepriateľ.
 

 

Všetko politicky narvaté je potrebné okamžite povyhadzovať, detto napojených na mafiu...
 

Odpútavanie pozornosti...

Gadžo Pellezellený už by mohol skončiť s tým zemiakovým Theátrom alá Pobirmovaný súdruh komunista, lebo je to maximálne trápne a primitívne...
 

Milý zajkox

prečítal si si po sebe tu zmes nezmyslov ? To je niečo hrozné. Takto vygumované mozgy chcú mocensky ovládať našu krajinu cez iniciatívu "Slušné SLovensko" keď ani nevedia čo je to vlastne slušnosť! Niečo nechutné!
 

Iniciativa ma teraz zatlacit na opoziciu

aby sa zjednotili.
SDKU 2.0 je jedine riesenie ako odstavit diktaturske strany od moci.
.
ak opozicie nebude hrat spolu, vsetko usilie ulice bolo z polovice zbytocne, lebo dalsie volby (predcasne alebo o 2 roky) opat vyhra smer a bude stavat vladu - v lepsom pripade bez fasistov.
 

 

PRESNE preto PREDCASNE VOLBY by nezmenili NIC. Este súdruhu súdruhov, dvojctený potkan robertko cicko by sa mohol s hrdosťou vrátiť ako víťaz volieb.

.... iba vdaka túžbe po predčasných voľbách by vyhral nad ostatnými, lebo tí sú ako študenti, čo sa nepripravili na skúšku .

a prečasné voľby môže byť 1x, opravák neexistuje. Takže na 1x to musí výjsť.


..... preto OPOZICIA sa musí zjednotiť okolo OLANO.

stačí 1 jediný bod programu:

BOJ PROTI KORUPCII.

..... a začne byť štátny rozpočet prebytkový, aj dane sa môžu znížiť, aj dôchodcom bude možné doplatiť k slušnéhom dôchodchu , aby mali vyšší životný štandard.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Iná dimenzia neobmedzených možností...

Problém Smeru: nech vytiahne hocikoho, na každého sa niečo nájde. A trvá to krátko: https://dennikn.sk/1103470/pro...

Najmladší vnúčik Andrejko pozdravuje babičku z ďalekého Nemecka: https://a-static.projektn.sk/2...

Lekcia Laššáková: https://dennikn.sk/1103611/lek...

PODVODNÍČKA MINISTERKOU KULTÚRY: https://www.facebook.com/igor....

Divné bločky kočky Laššákovej: https://dennikn.sk/blog/109767...

Ako účtovala ministerka Laššáková oslavy SNP: Fotoguľa, šumivé tablety, obal na mobil a stehno z jeleňa: https://dennikn.sk/1100755/ako...

Koalícia potrebuje udržať korupčný systém: https://dennikn.sk/1101394/koa...
 

 

Ta špinavá ryšavá papuľa pobirmovaného súdruha by sa mala konečne zatvoriť a vypadnúť kade ľahšia
 

Múdre poznámky.

Čo však vtedy, ak priveľa štátnych inštitúcií nepracuje tak, ako má, alebo dokonca si osvojuje práva, aké nemá? Ide najmä o tie nemorálnosti vo vládnutí, ktoré pretrvávajú, ba zdokonaľujú sa rok od roka. Verím, že toto tu, čo máme, tých "nezávislých dvíhačov rúk", má všetky tie vedomosti, o ktorých píšete. Na Slovensku absolvovanie VŠ vzdelania však v nejednom prípade neznamená dostatočné odborné vzdelanie. I keď v mnohých prípadoch (verím, že vo väčšine) áno, morálnu integritu, nezaručuje pri všetkých absolventoch. Tu práve sa kdesi nachádzajú problémy, ktoré trápia občanov. Tu niekde vzniká nedôvera k štátnym inštitúciám. A stratená dôvera sa nedá nahrádzať hýbaním škatúľ a dosadzovaním nových figúrok systémom pokus - omyl. Dokonca domáhať sa rešpektovania výsledku volieb, v ktorých zlyhala. Takže zdravá spoločnosť - potešiteľné, že mladí sa k nej hlásia - má právo poukazovať a domáhať sa zmien a nápravy chýb. Tú hlavnú prácu však musia vykonať občania, voliči.
 

Prepáč, ale

to čo si napísal (a) je sumár všeobecných pindov starej Blažkovej. Ospravedlňujem sa starej Blažkovej. Jedine máš pravdu v tom, že absolvent vysokého školstva neznamená automaticky aj patričné odborné vzdelanie. Vieš prečo? Zrejme ani netušíš. Zamysli sa a potom možno na to prídeš, ale tie všeobecné "žvásty " si nechaj na Vaše hlúpe demonštrácie. Nedôvera v inštitúcie je dlhodobo a systematicky pestovaná , to nie je otz. jedného mesiaca lebo roka. Ani mladí nemajú právo domáhať sa porušovania zákonov tohto štátu, robiť na uliciach personálnu politiku a porušovať Ústavu, mladosť im k tomu ešte nedáva žiadnu právomoc.
 

Ďakujem, aj ja

za tvoje "žvásty". Aj preto sme tam,kde sme. Domáhať sa práva na porušovanie zákonov nemá nik a ja som nikoho na to nenahováral. Ale upozorňovať na ich mierne povedané, nedodržiavanie, na to má právo každý. Aj organizátori občianskych protestov. Najmä, ak sú vládnuce strany a vláda presvedčení o tom, že "stačí vyhrať voľby a môžeš všetko".
 

Komu naháňajú voličov ?

Ja by som Smer, Danka, Bélu, Kotlebu ..... nevolil ani pod hrozbou uťatých rúk ale si veľmi dobre pamätám ako VPN hľadala "nezávislého" ministra vnútra. A našla Mečiara. A to boli Gál, Kňažko, Zajac, Tatár, Mikloško, Budaj už dospelí ľudia. Na rozdiel od dnešných predstaviteľov Iniciatívy.......... Som za povalenie súčasných juntistov ale infantilita verejného života a médií denno denne preráža ďalšie a ďalšie dno.
 

ZLODEJ JE LEN ZLODEJ.

Hlavne, pán premiér pellegrini nám občanom vysvetlite prečo štátne úrady cez internet
v estónsku stáli 66 miliónov euro a fungujú
na slovensku 1 miliardu a niečo a ešte ani nefungujú.
Kováčik a špeciálny prokurátor to už je len vtip na tému štátny orgán.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Domov