SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slovensko medzi najlepšími krajinami na výchovu detí: Je to skutočne tak? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

boze to su ale

kraviny . Vyhodte uz tie chore mimovladky z krajiny.
 

 

No presne. Zla doba proste...
 

tomu sa hovorí

suverenita a tú sme stratili pred vyše tisíc rokmi príchodom Cyrila a Metoda. však ich "odkaz" máme aj v ústave.Len zabudli dopísať ,že po nich prišli križiaci. Po 89 sme mali maličkú šancu na zmenu ale zmenil sa len režim a Pán.
 
Hodnoť

Slovensko je dobrá krajina na výchovu

Tu si každý môže dovoliť viacdetnú rodinu. Teda pri troche skromnosti.
Matka môže byť doma 3roky!!! Kde inde toto majú? Môže sa venovať deťom a nemusí deti pchať do kdejakých jasiel kde vychovávajú deti bez dozoru rodičov.
Zdravotná starostlivosť pre deti je hradená zväčša štátom. To je super, lebo rodič sa nemusí strachovať pri hospitalizácii dieťaťa že si bude musieť požičať.
A toto chce Sulík zrušiť. Vraj sa majú množiť iba úspešní. ALE to budú potom iba jednodetné rodiny. Lebo kariéra deťom nepraje. Česť výnimkám. On síce vidí "osadníkov" a migrantov ale takto ich vlastne podporuje.
po Sulíkových reformách , čiže zrušenie plne hradenej zdravotnej starostlivosti, zrušenie materskej dovolenky tu bude raj pre Imigrantov proti ktorým tak brojí. Kariérni sebci deti nerobia. Takže sa to tu vyľudní pre druhých. Ale na to je Riško príliš obmedzený aby si to mohol uvedomiť.
 

 

Keby sa to tu vyľudnilo, neboli by zápchy.
Nechápem tú posadnutosť rozmnožovaním a snahou riešiť problémy spoločnosti pyramídovou hrou. Každý má byť zodpovedný za seba, za svoju rodinu, a mať toľko detí, koľko uvládze uživiť. Nie žiadať od spoločnosti, aby živila jeho deti, lebo tie budú v budúcnosti pracovať na naše dôchodky. Lebo to je pyramídová hra.
 

Napísal SEBEC

Vďaka takým hlúpym názorom sa rozmnožujú iní. A Tvoj jedináčik bude žiť vo svete kde bude cudzincom.
Nežiadam spoločnosť aby živila moje deti, ale žiadam spoločnosť aby sa postarala o svojich budúcich občanov. Tí to potom splatia daľším. Ale sebec ako Ty to nepochopí.
Keby sa to vyľudnilo , nebudú zápchy.Ale budú. Na uvoľnené územie sa prisunú nesebecké národy.
Vďaka takým ako ty ............
 

 

Nie žiadať od spoločnosti, aby živila jeho deti, lebo tie budú v budúcnosti pracovať na naše dôchodky. Lebo to je pyramídová hra.

Takže nemať deti, a radšej si na dôchodok našetriť? Lenže na trhu je to vždy o ponuke a dopyte. Ak nebudú deti, tvoje našetrené peniaze nebudú mať cenu. Lebo keď nebudú deti, tak nebude ani dopyt po tvojich našetrených peniazoch a stanú sa bezcennými.

Samozrejme, riešiť sa to dá, ale jedine migrantmi.
 


Najčítanejšie na SME Domov