Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kiska kritizoval vyšetrovanie Kuciakovej vraždy aj kroky novej vlády (minúta po minúte) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hlavný vinník ktorý za tento stav zodpovedá tam bude sedieť ako poslanec alebo zase ujde ako vždy?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bulharský mafián skartoval dôkazy z viac ako 250 tendrov ! ! !
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kotlety

sa ukazali ... ble ... vyhodte ich!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

aspon niekto ma gule .. zradca zradcom zostane .. there is no new messiah ..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mas pravdu novy mesias je predsa marian...ten nie je zradca, on predsa opluje kazdeho ucastnika SNP a nezradcovsky uctieva kazdeho ruskeho gangstra na motorke, ktoremu sa pokloni
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Z debaty v Novom čase:

"Medzi partizánmi sa v hojnom počte vyskytovali rôzne asociálne indivíduá, zaradiť sa po vojne do normálneho života. Bývalí partizáni hneď po prechode frontu veľmi aktívne udávali orgánom NKVD občanov, ktorých označili za fašistov a kolaborantov. Tak pripravili mnohým z nich cestu do sovietskych gulagov odkiaľ prakticky nebolo návratu. Bývalí partizáni sa aj po vojne dopúšťali vrážd, krádeží, znásilnení, vydieraní, obmedzovania osobnej slobody a pod. Tieto trestné činy páchali už ako ľudia so zodpovednými funkciami v bezpečnosti, samospráve a vo svojej organizácii – Zväze slovenských partizánov. Tieto prípady sa buď vôbec nepotrestali, alebo sa potrestali iba symbolicky, vždy s úzkostlivým ohľadom na momentálnu politickú situáciu. Partizáni boli živou legendou, ktorú nesmel nikto spochybniť. Spravodlivému potrestaniu trestných činov partizánov bránili aj zákony obnoveného česko-slovenského štátu. Išlo najmä o zákon č. 115/1946 Zb. O právnosti jednání souvisejícich s bojem o znovunabytí svoboy Čechú a Slováku. Vládny návrh tohto zákona, prijatý Dočasným Národným zhromaždením dňa 8. mája 1946, potvrdili svojimi podpismi prezident Beneš, predseda vlády Fierlinger, minister spravodlivosti Drtina a minister národnej obrany Svoboda. Podstatou tohto zákona bolo vyhlásenie ináč trestných činov, ku ktorým došlo od 30. septembra 1938 do 28. októbra 1945 v prospech znovudobytia slobody Čechov a Slovákov, alebo ktoré smerovali k spravodlivej odplate za činy okupantov a ich pomáhačov za beztrestné."
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V záujme objektivity...

...sa pobavme o 70.000 slovenských Židov, ktorí zahynuli v koncentrákoch. Prípadne, čo tu napáchali tí, ktorých pozval operetný prezident operetného štátu Jozef Tiso.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Oprava

...o 70.000 slovenských Židoch...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Na rozdiel od mnohých iných štátov

My sme zastavili deportácie, keď prišlo k pánovi prezidentovi Tisovi prvé podozrenie (! podozrenie - nie dôkaz!), že sa so Židmi zaobchádza neľudsky.

Na rozdiel od mnohých iných štátov.

Zdroj 24. apríla 2017 (TASR)
Komisia OSN vydala spisy, ktoré preukazujú, že spojenci v priebehu druhej svetovej vojny vedeli o holokauste viac, ako bolo doteraz známe. Londýnska inštitúcia Wiener Library uplynulý piatok sprístupnila viac ako 2000 strán textu, ktoré sa doteraz nachádzali v centrále OSN v New Yorku.

Viac ako 70 rokov po skončení 2. svetovej vojny si ľudia môžu prečítať záznamy údajných zločincov, spisy obvinení, zápisnice zo stretnutí, správy, korešpondenciu, súdne spisy a mnohé ďalšie súvisiace materiály, ktoré boli v rokoch 1943 – 1949 vyšetrované spojencami.
Doteraz mali prístup k záznamom komisie OSN len výskumníci, ktorí ak chceli vidieť uvedené spisy, museli o súhlas požiadať svoju vládu a generálneho tajomníka OSN. Dokumenty si však mohli len prečítať. Robiť si poznámky či kópie záznamov ale dovolené nemali. Ako dôvod, prečo bol daný archív OSN „zapadnutý prachom“, sa uvádza studená vojna.

Doteraz mali mnohí ľudia k dispozícii len informácie, že spojenci sa o koncentračných táboroch dozvedeli až v čase oslobodenia európskych krajín. Avšak zverejnené dokumenty dokazujú skutočnosť, že spojenci vedeli o koncentračných táboroch už v roku 1942. Prvé vyhlásenia spojencov o koncentračných táboroch sa objavili v roku decembri uvedeného roka.

Dokumenty jasne preukazujú, že spojenci vedeli o detailoch nacistických koncentračných táborov. Exilová poľská vláda totiž poskytla presné opisy koncentračných táborov Auschwitz a Treblinka.
Zistilo sa tiež, že vlády spojencov si boli vedomé toho, že najmenej dva milióny Židov bolo zavraždených a ďalších päť miliónov bolo v ohrození. The Guardian konštatuje, že spojenci síce vydali vyhlásenia o židovských masakrách, len napriek všetkému urobili len veľmi málo pre záchranu Židov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Známa predpoveď Terézie Nezmannovej

Augus Záň, po svojom úteku pred komunizmom zo Slovenska, osobne navštívil vtedy ešte žijúcu stygmatizovanú Teréziu Neumannovú v Bavorsku, ktorá mala mimoriadne charizmatické dary: videnia skrytých vecí do budúcnosti. Otec Záň sa jej zdôveril so svojou bolesťou vzhľadom na nespravodlivo zavraždeného prezidenta Tisa a Terézia Neumannová mu vtedy odpovedala: Bolo to v rokoch 1947-1948. „Poznám túto bolestnú skutočnosť, no nebojte sa, jeho obeta za váš národ nebol márna. Príde deň, že sa dožijete jeho oslávenia a on bude pre váš národ obrovskou oporou a ochranou.“
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V zahraničí sú zaznamenané zázraky

na jeho príhovor v USA a v Nemecku.
Správa z Nemecka
Svedectvo v nemeckej reči, pod prísahou ho podpísal pred generálnym vikárom Lineckej diecézy, Jozefom Ahammerom bolo už poslané do Ríma na Kongregáciu pre Kauzy svätých a je tam už uložené.
Okrem svedectva z Nemecka na Kongrekácii pre Kauzy Svätých sú uložené 3 svedectvá o 3 zázrakoch, vyprosených mučeníkom Tisom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Co to tu trepete za slabomyselne nezmysly? Oslavovat kolaboranta s fasistami by sme mali? Aj kedby o vrazdach v koncentrakoch vobec nic nevedel, tak je uz len puhe nasilne vystahovanie 70 000 nevinnych obcanov Slovenska odporny masovy zlocin a nehorazne svinstvo, ktoreho sa dokazatelne dopustil.
Nehovoriac, ze ako Hitlerova poslusna babka zavliekol Slovensko do vojny, kde zahynuii dalsie desiatky tisic nevinnych slovenskych obcanov.
Za to mame toho zlocinca oslavovat?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vela Slovakov chodilo do Nemacka na vojnove prace
Vojnove prace ak pre zidov boli aj na Slovensku.
V Seredi boli dielne kde sa pracovalo a bola za to vyplata, ziadne vyhladzovacie lagre. Tym neobhajujem nejake nutene prace, konfiskacie a podobne, ale je treba pochopit aj ducha doby, kedy z vychodu hrozil bolsevizmus (dalo by sa argumentovat ze organizovany pod zidovskou taktovkou) a u nas par percent ludi vlastnilo nepomerne vela majetku, co narod chapal ako krivdu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

aj ja to viem už dávno

Čo sme sa dozvedeli o pátrovi Aquinasovi Gaburovi, dominikánovi, ktorý navštívil Teréziu Neumannovú:
Predpovedala mu, že vyspovedá troch mužov, za čo bude veľmi trpieť.
Tak sa aj stalo. Neskôr skutočne spovedal troch mladých mužov, členov Bielej légie.
Keď sa spovedamie prezradilo, Juraj Gabura bol odsúdený do väzenia za velezradu. Ako mu povedali na súde pri vynášaní rozsudku: keby bol vyspovedal iba jedného, bola by to zrada. Keďže vyspovedal troch, je to velezrada.

Čo sme sa dozvedeli o kardinálovi Františkovi Tomáškovi, ktorý navštívil Teréziu Neumannovú ako mladý kňaz:
Predpovedala mu, že v jeho vlasti príde k moci bezbožný režim (t.j. komunistický), ale on (t.j. Tomášek) sa dožije pádu tohto bezbožného režimu.
Tomášek túto predpoveď často rozprával viacerým ľuďom, preto bola veľmi známa.
Keď bol kardinál Tomášek už starý, veľa ľudí sa spoliehalo na túto predpoveď a očakávali skorý pád komunistického režimu. Tak sa aj stalo, Tomášek sa dožil pádu komunistického režimu.

Čo sme sa dozvedeli o prvom slovenskom prezidentovi Msgr. Dr. Jozef Tisovi. Po jeho poprave navštívil Teréziu Neumannovú jeho bývalý kaplán vdp. Augustín Záň:
Neumannová mu predpovedala, že v budúcnosti bude Msgr. Dr. Jozef Tiso veľmi uctievaný a oslavovaný.
Augustín Záň pricestoval k Neumannovej s veľkou skupinou Slovákov, ktorí o predpovedi rozprávali doma. Preto je predpoveď na Slovensku relatívne známa.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nikto nespomenie ze v roku 1944 organizovali transporty nie Slovaci, ale Nemci po tom, co tu prisli potlacit Slovenske narodne povstanie, ktore bolo z ich pohladu chapane ako bolsevicka hrozba. Dovtedy si tu v klude zilo 40000 Zidov s prezidentskymi vynimkami od Tisa. Krivdy treba uznat, ale v tej dobe tu zilo 2,6 miliona ludi s kazdodennymi problemami a preto je chore to prezentovat tak, ako keby Slovaci boli nejaky narod vrahov. Prave naopak, vela pozitivneho sa aj za tych par rokov podarilo urobit.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ty o svojej maskulinite musíš veľmi pochybovať keď takúto infantilnosť považuješ za obdivuhodnú, klbko komplexov - typická kotleta :D
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ešte mu musíš vysvetliť čo je maskulinita a infantilnosť, až potom pochopí, ako si to myslel
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov