SME
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zodpovednosť za Dom seniorov Iris odmieta kraj aj ministerstvo (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Teraz si budú prehadzovať zodpovednosť ako horúci zemiak, pritom všetky vyššie spomínané úrady majú svoj podiel zodpovednosti. Dom seniorov Iris , maják nádeje pre týrané ženy a podobných problémových zariadení sú desiatky, stačilo by spraviť hromadné kontroly.
 
Hodnoť

 

Ministerstvo tvrdí, že konalo aj zodpovednosť odmieta chi chi chi, tak kto je vlastne zodpovedný, záhradník ? To zas bude prúser, jak Čistý deň, kuchár ordinuje lieky, Xanax a bohvie čo ešte, asi aj spídy gonzálesy a nejaký Tramálek sa nájde. Nakoniec nebol ani vyučený kuchár, iba matroš v pifke varil ch chi a nebol nahodou aj ten z Č dňa kuchár, čo si to rozdával na rozlúčku ?
Potom, že kuchári chýbajú a hen samý kuchár
 
Hodnoť

SMERacky bordel.

na co len siahnu. a kapitan Danka s jehop bandou k tomu. Harakter? uz som stratil iluziu, ze je medzi nimi najnormalnejsi a najpoctivejsi...
 

Co utocis ? Co utocis ?

...na nase mimoriadne uspesne predsednictvo EU !
Tich ludi urcite podplatil ***** suduh peceda s tym urcite vyjde na svetlo bozie.

A raduj sa, budeme mat nove stihacky. Co este chces a rypes ?

Ci ? ;-))))
 
Hodnoť

 

Aký kuchár. Však pozrite koľko mal titulov - Mgr.PhDr.MUDr.Ivan Bihary, Hod. . To si nikto neoveril jeho minulosť? A aká je vlastne? Robil tam 2 roky. Čo robil predtým? Tiež doktora? Len dúfam, že nie. Budovu rekonštruovala Dieceza pred cca 10 rokmi. Prevádzkuje zariadenie pre seniorov Diecéza prostredníctvom neziskovky IRIS alebo ako to je vlastne? Pretože na vstupe je aj tabuľka Arcidiecézy. Aj Bugár prevádzkuje svoj domov dôchodcov v Rohovciach cez neziskovku, tak preto mi to napadlo. Zrejme to prináša nejaké výhody.
 
Hodnoť

Je

ešte niečo,, čo richter nezrichtoval?
 
Hodnoť

Ako to len nazvať slušne...?

Nedá sa, fakt nie!
Takáto amorálna nehoráznosť v našej malej krajine je jednoznačne na, minimálne, odstúpenie ministra práce, sociálny vecí a rodiny - ten názov ministerstva pôsobí v odhalených súvislostiach ako riadna facka a výsmech slušným občanom!!!
Ak sa na Slovensku príbuzní podujmú opatrovať svojich blízkych, tak sa k nim štát správa ako k najväčším lumpom, či škodnej, a pritom šetria daňovým poplatníkom tisíce eur mesačne! O dobrých mravoch, ktorými títo obetavci "trpia" ani nehovoriac...
Na strane druhej sú tie opatrovateľské domovy, DSS, či ako sa im to nadáva, ktoré poberajú lukratívne dotácie, fakt chorý biznis! Ak niekto vydáva povolenie (licenciu ...) na prevádzku, musí kontrolovať, kontrolovať a zase kontrolovať!!!
Ministerstvo, kraj, aj mestská časť sú v tomto škandále namočené až po uši! A tí kompetentní by mali byť nielen odvolaní, ale aj trestne stíhaní!
Je fakt najvyšší čas tento chliev, bordel, stoku ... vyčistiť, a to jednoznačne odhora až nadol!!!
Držím palce tým oklamaným seniorom a želám veľa šťastia, aby už konečne boli v dobrých rukách a jeseň svojho života trávili dôstojne
 
Hodnoť

 

Ako sa môže niekto tak dlhodobo vydávať za lekára, keď všade, kde sa uchádzate o miesto, musíte predložiť všetky možné aj nemožné doklady, najmä o kvalifikácii?. Alebo v takomto zariadení to už nie je dôležité? Čo tam po starých ľuďoch, sú len na obtiaž, však? Myslím, že by bolo treba dobre vyšetriť aj prípadné väzby na tých, ktorí to mali v kompetencii, či tento Dom seniorov nebol iba prostriedkom na ich nezákonné obohatenie a klienti tam boli iba ako kamufláž.
 

ale čo robili príbuzní

neoverili si kde dávajú svojich blízkych? Ten človek "lekár" je chorý. Normálny človek toto neurobí a to, že ho neodhalili na začiatku je vizitkou rozpadu, nefunkčnosti štátnych inštitúcií , ktoré by mali strážiť bezpečnosť obyvateľov.
Ale stále tomu nemôžem uveriť. Nejde len o nejaký vtip počas uhorkovej sezóny?
 
Hodnoť

 

Typické pre naše milované Slovensko, kde nikto nie je zodpovedný za nič.
 


Najčítanejšie na SME Domov