SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bonul naďalej podpisuje zmluvy s diskriminačnou podmienkou (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Podľa autora firma od roku 2010 strojnásobila tržby z 20 miliónov na 60 miliónov eur v roku 2016. Avšak z priloženého grafu vyplýva, že tržby v roku 2016 boli 36 miliónov. Takže žiadny trojnásobok. A čo sa týka Vodohospodárov, ak chce niekto reakciu na nejaké obvinenie, treba si na ňu trochu počkať. Či si myslíte, že sa tam teraz všetci vykašlú na svoju robotu a budú riešiť vaše otázky? Takže celý článok je o tom, že uzavreli nejakú zmluvu na stráženie za 190 tis. O tej zmluve nič neviete, ako sami píšete, ale napriek tomu uverejníte článok, ktorím niekoho obviňujete z korupcie.
 

Bonul v r. 2016 tržby 63 042 787 €.

Úboho sa snažíš manipulovať diskusie falošnými faktami.

Zdroj : https://finstat.sk/36528170 - zavolaj si tam, ako vaša bývalá hlava prezidenta štátu, potvrdia ti to.
 

Pravdaže majú

Veď Kaliňak je šéf ministerstva Saková je len jeho poslušná podržtaška. Treba jasné priority: dopredu bez aspoň polo čistej polície a súdnictvom sa nedá ísť. A väčšina si musí uvedomiť že má silu ; demokracia nám bola darovaná, a to robí že je u nás (o niečo menej než v Rusku) cynická + tichá väčšina, a menšina oportunistov ktorý to zneužívajú. Ako samosprávny celok nie sme ešte funkčný. V článku je hlavný zoznam smradov čo schválili tento systém https://juliuskovacs1.blog.sme...
 

Bodor mal byt dávno v base

aj s Kaliňakom a ešte tu máju v diskusiách platených šmejdov čo ich tu oslavujú
 

 

Ak si si všimol, tak pri článku na ktorý som reagoval bol priložený graf, v ktorom boli tržby za rok 2016 uvedené vo výške 36 mil. Napísal som len to čo v SME uviedli. Teraz už je graf s tade stiahnutí takže asi zistili, že uviedli zlé údaje. Určite by som kvôli tomu neprechádzal rôzne iné zdroje.
 

To možno áno, ale korektné by bolo

urobiť to, čo ja. Overiť si to, opraviť, dať link a nerobiť smerácku propagandu. Errare humanum est.
 

Áaa, ozval sa p. Troll.

Pekne Trollko pekne. Určite dostaneš od pána sľúbenú kostičku.
 

 

Toľko argumentov v jednej vete. Zjavne vieš o čo ide.
 


Najčítanejšie na SME Domov