aj Kočnera so všetkými jeho biznismenmi. 30 rokov múti vodu v Technopole, kde len vďaka tomu, že do kauzy namočil Kováča, neskončil v base už vtedy, 30 rokov manipuluje politickú scénu, prokuratúru, súdnu moc a slovač sa iba pozerá. Ak ho sudca vo štvrtok pustí, bude to výsmech práva. Človek, ktorý sa preukázateľne vyhráža novinárovi, ktorého medzitým mafia odbachne ako zajaca, nemá čo hľadať na slobodne.
Že napriek smrti Kuciaka a napriek tomu že sa mu Kočner vyhrážal sa s vysokou pravdepodobnosťou rovnajúcej sa skoro istote nič nedeje. Pritom podľa mňa je Kočner podozrivý č.1 . Treba Fica a spol odstaviť od vlády.
...a mohli by hneď "zmazať"...
30 rokov múti vodu v Technopole, kde len vďaka tomu, že do kauzy namočil Kováča, neskončil v base už vtedy, 30 rokov manipuluje politickú scénu, prokuratúru, súdnu moc a slovač sa iba pozerá.
Ak ho sudca vo štvrtok pustí, bude to výsmech práva.
Človek, ktorý sa preukázateľne vyhráža novinárovi, ktorého medzitým mafia odbachne ako zajaca, nemá čo hľadať na slobodne.