SME
Utorok, 4. august, 2020 | Meniny má Dominik, DominikaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hryc, Drobová. Ľudí zo šoubiznisu v politike pribúda, môže ju to vzdialiť od výsledkov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

 

A preto to tu tak vyzera.
 

Nuž brate

Ak sú voľby najpresnejším prieskumom verejnej mienky, tak platí parafráza Dubasovej piesne"Sme takí, akí sme." Presne povedané,ak je 1 volebné percento zhruba 40 000 voličov, čiže NÁS OBČANOV, tak potom napríklad za takým Kolárom je zhruba pol milióna rovnako zmýšľajúcich /alebo vôbec nerozmýšľajúcich/ ľudí. Za takým Mečiarom bolo v časoch jeho najväčšej slávy do dvoch miliónov ľudí a to mu stačilo na to, aby sa správal, ako majiteľ,či dokonca otec republiky.
 

Si si istý, že to tu tak vyzerá,

hlavne preto, lebo Fico, Danko a Bugár sú zo šoubiznisu?
Či?
Asi tak.
 

 

no minimálne Danko je šašek. Smiešny, ale už aj nebezpečný pre túto krajinu pre svoje zahranično-politické postoje, ktoré nie sú v súlade s tým, čo proklamujeme. Tiež je nebezpečný pre ekonomiku, lebo tie jeho populistické návrhy narobia viac škody ako osohu. Ale cca 10% obyvateľstva mu to žerie, lebo sú jednoduchí ako on.
 

On tým chcel povedať

že u nás to tak vyzerá lebo v politike sú niemandi. Či právnik, herečka alebo mafiánsky multiocko všetko jedno. Spoločný menovateľ -niemandi.
 
Hodnoť

 

Povrchná showbizová sliepka v politike - presne toto Slovensko potrebuje ...
 

A

k tomu uspesna kupliarka. Myslim, ze by tam zapadla.
 

Spmenuta "kandidatka" len potrebuje byt

sustavne na obraze. O nic ine, ako publicitu tam podla mna nejde.
 
Hodnoť

 

ono to súvisí aj s faktom, že vo voľbách volič o mnohých veciach, o ktorých zdanlivo hlasuje, vlastne vôbec nerozhoduje. v mnohých štátoch rozhodujú súdy, rôzne nevolené orgány, a tiež lobistické skupiny či iné krajiny, čo "sa nemôžu mýliť", či sa zaužívala prax priameho porušovania volebného programu. mnohí voliči pochopili, že na ich hlase veľmi nezáleží, že takto usporiadaný volebný systém ich nezastupuje. tak si asi povedali, že nech je aspoň show :)
Ibi Maiga za prezidenta!
 

 

s Maigom by som súhlasil, keby mal aj ten maďarský pas od Orbána. Černoch a Maďar slovenským prezidentom! Ešte keby mal aspoň 3 ženy jak jeho tato, tak by sme aspoň mali 3 prvé dámy!
 

:)))

To bolo dobré. :)
 
Hodnoť

Myslim, ze

Drobova tomu nasadila korunu. Tak to tu vyzera. Este by do toho mohol slapnut Brano Mojsej. Sice by bol na mol, ale uprimny! :-)
 

 

Ale zober si že bežný Slovák je “denne” opitý. ;)
 
Hodnoť

 

vidno ten prínos najmä u takých celebrít ako, Vinco Lukáč SNS, Gális SMER, Jamrich SMER, Farkašovský SNS, Tittel SMER. A nulový morálny úsudok majú aj Moravčík a Stümpel, ktorý kandidujú v Nitre za SMER, asi žijú izolovaný od reality. SMER aj SNS sú taký toxický akým sa stal aj Kočner. To títo dvaja športovci asi nechápu.
 

A nezabudnite na

Erika Tomáša a Beatrix Szabóovú. Tiež bývalé celebrity.
 

Lopta

býva tvrdá, a aj ťažká, ak je namoknutá. Hlavičkovanie nie je žiadny špás bez následkov... :)
 

Ked...

... uz, tak lobda ;-)
 

 

nic nenamietam k textu, len Tittel je za sns
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Domov