SME
Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

SNS navrhuje, aby parlament odmietol pakt OSN o migrácii (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

konecne sa tupe hlavy s oslimi usami zobudili
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nech mi niekto netvrdi ze to Paska a ***** citali ... sak to ma 34 stran!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak tie stástisíce

emigrantov zo Slovenska žijúcich po celom svete budú určite nadšené, že sa tým môžu vo svojej novej krajine stať občanmi druhej kategórie, ktorí nemusia mať rovnaké práva (samozrejme i povinnosti) ako rezidenti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Si zmenia občianstvo proste. Nie je to ako keby o niečo dôležité prišli.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

"Tak tie stástisíce emigrantov "

"zo Slovenska žijúcich po celom svete určite nie sú nadšené potom čo zistili, že sú vo svojej novej krajine občanmi druhej kategórie, ktorí nemajú rovnaké práva ako ilegálni imigranti, ktorí od roku 2015 masovo opúšťajú krajiny sveta islamu.

Dnes už vedia, že sa ich postavenie oproti postaveniu v SR nezmenilo, ostali občanmi druhej kategórie, tak ako sa im nezmenila ani farba pokožky, sexuálna orientácia, ich vierovyznanie veď nie sú liberali.

Nepatria k menšinovej, krajne ľavicovo, internacionálno zmýšľajúcej neomarxistickej časti obyvateľstva, ktorej politickí reprezentanti sa zmocnila vlád v krajinách nie na základe programov svojich strán vo voľbách, ale zneužijúc demokratický princip deľby prvomocí medzi centralnými a národnými orgánmi EU a jednotlivých štátov ich prostredníctovm straníckych komplicov EP nastolia a odsúhlasia programy, ktoré ale ich strany vo svojich programových tézach nemali.

Týmto nedemokratickým podvodným konaním presadenia sa programov nelegitimizovaných výsledkami volieb ani v jednej jedinej krajine , čiže "nevyžiadaných" obyvateľstvom EU vynucujú si liberali akceptácie väčšinami odmietaných programov multikulturalizmu a gender ideologie v zmysle ich pseudotézy : "mieru demokracie určuje ochota väčšiny akceptovať návrhy menšiny". V preklade z jazyka politickej korektnosti to znamená, "to budete plniť krajní pravičiari, nacisti, netolerantní homofobovia a xenofobovia, čo Vám navrhujeme, lebo v opačnom prípade zákonnými ústanoveniami Vás zbavíme predsudkov".

Však Vám to pripadá nespochybniteľne správne, že o programe multikulturalizmu (Marakešský dohovor a Globalny pakt OSN) a gender ideologie (LGBTI príloha k Celoštátnej strategii ochrany a rozvoja ľudských práv a Istambulský dohovor) nemá rozhodnúť obyvateľstvo (referendum, alebo vo voľbách), ktorého socialno a kulturne zloženie v prípade prijatia tieto programy trvalo zmenia, ba dokonca ani všetci členovia zákonodarneho zboru, ale má o tom rozhodnúť liberálna časť ministrov najsilnejšej koaličnej strany?

P.S. Nie je Vám jasné, že Váš príspevok, odvádzajúci od merita veci, vyznieva pohrdlivo voči dožadovania sa demokracie, pre svojich voličov len jedinou koaličnou stranou? Ste si istý, že politickí reprezentanti voličov, resp. i ich voliči samotní, Smeru a Most híd schvaľujú podpisanie Gobálneho paktu migracie OSN?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ma niekto ten pakt o emigracii-da sa to niekde cele precitat,kedze mili "novinari" to nezverejnili a maju to tak v @@@@ na lehatku?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tu

je preklad. Prebehol som si to, a myslim ze dost dolezite info je odsek 15, strana 3:
"Medzinárodná spolupráca: Globálny rámec je právne nezáväzný kooperačný rámec ..."
"Národná zvrchovanosť: Globálny rámec opätovne potvrdzuje zvrchované právo štátov určiť si svoju
národnú migračnú politiku ..." atd.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Sorry,

Hodnoť:   mínus indicator plus

Ako som očakával,

je celý pakt o tom, aby sme sa nachystali v Európe na najhoršie. Stačí mi zopár bodov: "Je veľmi dôležité, aby nás výzvy a príležitosti medzinárodnej migrácie zjednotili, namiesto toho, aby nás rozdeľovali. Tento globálny rámec stanovuje naše spoločné chápanie, spoločné povinnosti/zdieľané zodpovednosti a jednotu účelu v súvislosti s migráciou, aby bola prospešná pre všetkých." takže stanovuje povinnosti, nič o nejakej dobrovoľnosti sa tam nehovorí.... Ďalšia perlička: "Musíme posilniť postavenie migrantov, aby sa stali plnoprávnymi členmi našich spoločností, zdôrazniť ich pozitívne prínosy a
podporiť začlenenie a sociálnu súdržnosť." čiže migranti budú mať všetky občianske práva - právo voliť nevynímajúc.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak ja dúfam že sa pridáme

k Rakúsku,Madarsku a aj k bratom Čechom a nič také nepodpíšeme.Dúfam,že nepripravíme naše deti o budúcnosť v prospech Afriky.Vyzerá že všetci politici v EU pracujú v prospech Afriky,mali by sa teda nechať platiť Afrikou a nie z našich daní.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Každý rozumný človek

po prečítaní týchto dvoch dokumentov pochopí, že ide o riadené presídľovanie Afričanov do Európy. Iní migranti sa nespomínajú a pakt platí medzi Európou a Afrikou, ako sa to viac krát spomína - Marakéška deklarácia. V celom dokumente GCM sa 90 krát vyskytujú rôzne obmeny slova ZÁVÄZOK !!! Takže podľa Vajčáka je nezáväzný, asi ho nečítal.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

logika nepustí

zamyslime sa na tým, že prestavitelia CZ, A PL, HU, CR, t.j. všetkých okolitých krajín vyjadrili nesúhlas s podpisom a vymenovali riziká. Takže p. Lajčák musí byť buď neschopný chápať realitu, a potom nemá čo hľadať na mieste ministra ZV SR, alebo ju chápe a VEDOME KLAME, a teda je vydierateľný (má niečo utajené na rováši) alebo uplatený, t.j. je zahraničným agentom. V tomto prípade môže rovno podať demisiu. Potom bude súdený za zločiny, ktoré napáchal u nás i vo svete (jeho vyjadrenia - Kaddáfí je terorista ).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zaujímavé je na tom,

že všetky štáty ktoré nesúhlasia s aktuálnymi riešeniami migrácie ktoré pretláča EU, odmietajú podpísať Marakéšsku deklaráciu. Dokonca sa prebudili aj v Nemecku.

Problém bude zrejme v uchopení základnej myšlienky migrácie. Migrant musí byť pripravený a schopný prispôsobiť sa životu v danej krajine a tak aby bol pre ňu prínosom, nie iba kultúrnym a genetickým obohatením.

Mimochodom, keď si nemecké koncerny vyberali v minulom storočí v Turecku gastarbeitrov , napriek tomu že si vyberali lacnú pracovnú silu, ktorá bola v tom čase pre Nemecko prínosom, nakoniec to dopadlo ako dopadlo. Teraz majú v Nemecku občanov, ktorí odmietajú nemeckú legislatívu a bude zaujímavé ak si presadia to svoje právo v demokratických voľbách :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A kam to potom speje ?!

Více než čtvrtina Němců by si otevřeně přála, nebo alespoň přímo neodmítá možnost, aby země měla autoritářského vůdce. Roste také nevraživost vůči migrantům. O tom, že by se muslimům mělo zakázat, aby se stěhovali do Německa, je přesvědčeno 44 procent Němců.Podobne to vyzerá aj vo Francúzsku a v ďalších štátoch. Politická korektnosť na ústupe:

Negativní názor na Romy se rovněž rozšířil z 55 na téměř 60 procent. S tvrzením, že Romové tíhnou ke kriminalitě, souhlasí 60,4 procenta lidí (2016 - 58,5 procenta). Pro to, aby jim bylo zakázáno pobývat v centru měst, je 49,2 procent Němců (2016 - 49,6 procenta).

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/nemeck...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov