SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Danko o rigoróznej práci: Chcel som si byť istý úplnosťou materiálov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

le

Kompletnosť autora práce však napriek všetkej snahe zainteresovaných nebola potvrdená.
 
Hodnoť

Keď ju konečne dopísali

a on sa uistil, že materiály sú už kompletné... súhlasil, že ju zverejní.

Teraz keby bola aj do mramoru tesaná a zlatými písmom písaná už mi ani divá srnka neuverí, že ju sám kedy písal, alebo opajcoval.
 
Hodnoť

 

Na pozadi pribehu kapitana Danka sa odhalila existencia korupcneho systemu rozdavania titulov na nasich VS. Kolko taktychto zrkadlovych retazeni sa titulov moze vydat jedna ozajstna rigorozna praca? Kolko prizivnikov a podvodnikov sa na nej zvezie? Kto je za to zodpovedny? Kolko falosnych a podvodnickych JUDrov tu manipuluje s osudmi ludi a krajiny? Teraz by mal hlasno bliakat nas babkovy premier, tu sa rucaju akademicke a pravne hodnoty na ktorych si stat stavia svoje renome. Pan babkovy premier, okamzite treba dat prikazom tej spiacej protekcnej SAVkarke z portfolia SNS, aby dala vysetrit tuto kauzu a potrestala vinnikov, ktory tento chory sytem stvorili, udrzovali a tutlali.
 
Hodnoť

priority

Slovenský Watergate
 
Hodnoť

Včera tak, dnes naopak

Nedávno kapitáň odpovedal, že nemal čas skôr prácu zverejniť, lebo v majestáte postu a povinnosti s tým spojenými čas mu neostával, Dnes, kapitáň už točí, že celý mesiac kontroloval, zisťoval či všetko sedí, aby prácu tip-top zverejnil. Kacírska myšlienka prichádza na um. Kedy pravdu nehovoril, včera či dnes? Alebo včera pravda to, dnes zas iná?
 
Hodnoť

Re-prezent-ant

Už len tá predstava, že na zasadaní predsedov parlamentov krajín EÚ sedí za jedným stolom s elitami slovenský plagiator, generátor náhodných slov a kapitán v jednej osobe....
 
Hodnoť

u Danka

je ťažké si predstaviť, že by nejakú diplomovku - tobôť rigorózku mohol napísať .... aj bez škandálu

To, ako sa krúti len nahráva tejto skutočnosti.

Mohli by sme sa na neho vykašľať ... ak by nebol predsedom parlamentu a nepodielal sa týmto na úpadku vysokého školstva.
 
Hodnoť

Sledoval

som túto tému už dlhšie a nevyjadroval som sa až teraz. To ako to prebiehalo bola Tragikomédia!!! s veľkým T. Celé to bolo trápne a keby tam bola len štipka poctivosti táto kauza je dávno zabudnutá ale tam nebolo nič poctivé!!! Rigorózne práce sa záhadne vyparovali z knižníc, rektori mali stále plné a hnedé pamperski festival trápnosti gradoval, osoby čo mali rovnaké práce mlčia lebo nechcú byť tiež odhalený a samozrejme máme tu fantóma Juraja nie Andreja Danka a tiež obhajobu na úplne inej katedre čo som tak pochopil, že to tak nemá byť. Samé náhody!!! Celé kopy náhod. Celý tento cirkus to ako to prebiehalo a ako sa k tomu postavili všetci aktéri dospel u mňa názor, že to všetko bolo kúpené a môže už teraz ukazovať 100prác ja nemám záujem už pred mesiacom bolo neskoro. Dávno si nerobím ilúzie o tom človeku veď aj ten kapitán je proti všetkým zákonným veciam takže absolútne neviem prečo to dávno nie je zrušené a olizovanie výložiek prekročilo všetko čo som doteraz na politickej scéne videl aha prepáčte delí sa to s prvým miestom keď Mečiar spieval "S pánom bohom" to bolo moc silné vystúpenie. Dosť bolo rozprávania o trtkovi keby to bol riadny právnik tak by lietal po súdoch a nie prdel v parlamente do kresla. Pre mňa ale skôr bolo sklamanie v jednom d0sratá akademická obec a výsmech študentom dnešným aj tým čo študovali v minulosti, ktorý tvrdo študovali a pripravovali sa na budúce povolanie áno boli aj takí a áno boli aj priemerný, ktorý ako tak prešli ale splnili to čo mali. Nikdy nepochopím, že môže nastať situácia keď si niečo iba kúpim tak toto sa volá bordel a zdá sa , že je potrebné poriadne sa niektorým inštitúciam pozrieť na prsty a zbaviť sa kupcov. Mňa nezaujíma titul ale čo ľudia robia a ako sa chovajú. Pre mňa môže mať aj predseda parlamentu výučný list a hodnosť desiatnika pokiaľ vidím , že robí to čo hovoril alebo sa to snaží aspoň robí a nie duševne chorých ľudí. A ešte som počul , že dekana robí plagiátor tak to je čo? Každý druhý policajt plagiátor? To je čo? "Bordel" hrúza to fakt nedokáže z nich nikto vypotiť tých p0sraných 50strán?! Hrúza!!!!
 
Hodnoť

 

ja by som chcel vidieť aj Richterové vysvedčenie o absolvovaní maturitnej skúšky, a rigorózka na JUDr. to ani nie, lebo jeho práca bude tiež úbohým kopírovaním skrípt
 


Najčítanejšie na SME Domov