SME
Sobota, 4. júl, 2020 | Meniny má ProkopKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Radšej dať pokuty, než po niekom pátrať. Trnavská polícia skresľuje štatistiky (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

?

Pekne... Tak v Trnave to už začalo. Len aby to tam aj neskončilo...
 

A čo robili 5 rokov?

Hodnotenie policajtov zmení ich výplaty aj kariéru
Pravda 02.12.2013
Naopak, najviac policajtov vyhodnotených ako neuspokojivých bolo v rámci krajského riaditeľstva v Trnave,“ spresnil Slivka
https://spravy.pravda.sk/domac...


Spišiak má hlavu v smútku, väčšina policajtov je neschopná...
20.09.2011
Z hodnotenia, ktoré polícia naostro spustila 1. júla, vyplýva, že až 72 percent policajtov pracuje neuspokojivo
https://www.noviny.sk/krimi/94...


Jáj Gašpar.,.


Gašpar ruší Spišiaka, policajti už budú hodnotení inak
Peter Kováč, Pravda 26.03.2013
https://spravy.pravda.sk/domac...
 

 

jasné ako packa, či facka. To, čo si vypátral je dôkaz o "činnosti" pomáhačov. Lenže o tom je celá politika kssmer, nezáleží na tých, ktorí protestujú(vnímajú to skutočne), ale na tých ktorým stačí povedať, že je to lepšie, spravodlivejšie,.......
 

?

Vieš ako sa robili tie hodnotenia? Ani radšej nechci vedieť. Len ti poviem, že tie ukazovatele boli riadne zmanipulované a na základe nich sa nedá nič hodnotiť.

Priznám sa, že som nepochopil, či si rád alebo nie, že sa konečne niekto z policajtov takto konkrétne ku problémom v polícii ozval. Lebo ja to vnímam ako pozitívny krok...
 

A Preto výsledky

zodpovedali a zodpovedajú realite, že v polícii by mal ostať každý štvrtý, Malo sa zasiahnuť skôr, a informácie k tomu boli a objektívne..
 

?

Čo sa všetko malo... Treba sa s tým vysporiadať teraz. Polícia je v takom stave v akom je, treba makať na zmene, nie vyplakávať čo by bolo keby...
 
Hodnoť

 

myslim ze ,inister to vyriesil skvelo :) Rovno mohol povedat ze novinari su ***** sorosovsky zapredanci, bolsevici... dal to presetrovat tomu kto za to moze to je ako zlodej krici chytte zlodeja
 
Hodnoť

Ha ha ha

toto nie je len TT. To to je celé Slovensko. Práca policajta je prispôsobená exelovským tabuľkám.
Policajti nie sú tlačený do pokút? ODI v ZA kraji - 1 pokuta = 1 bod. 1 pokuta za rýchlosť = 1,5 bodu. Priemerne mesačne treba cca 100 b aby bol policajt hodnotený ako priemer C.

Karierny postup: policajt s Akadémiu PZ je radový blatošlap a tlačenka s Bc z odboru majster odborného výcviku je jeho nadriedený . Nieže by Akadémia bola nejaký akademický skvost, ale aspoň je to rezortná škola. Ale tlačenka je tlačenka.

Polícia je v totálnych výkaloch. To to nie je Policajný zbor ale Policajný ZBER, lebo teraz čo nastupuje k PZ je tragikomédia.
 

 

Treba si prečítať toto, a hneď je jasné, o čo ide:
https://spravy.pravda.sk/domac...
Výsledok sa dostavil po 8 rokoch za Kaliňáka, ale príčinu v skutočnosti položil Spišiak.
A máš 100 % pravdu. Je to o exceli a presne takto to preto aj dopadlo.
 

Spišiak

však hovoril o niečom inom, nie o bodovaní.
 

 

že to bejby pustila, kali nečítal?...
 

 

Toto nieje len o PZ ale o vsetkych organoch a statnych uradoch.
 
Hodnoť

 

Ako môže byť poriadok, česťnosť na polícií ke´d po starých otcov potom otcov (starý komunisti) teraz sú tam ich detí , vnúčatá, vnuci , nevesti a ´dalšia rodina.PZ je samostatní štát v štáte.To isté je na prokuratúre a aj na súdoch. Kým to tak bude nečakajme zmenu. Lebo pes svoje šteńa nezožerie. Tento stav vyhovuje hlavne pozostatkom komunistov ako je ajSmer a SNS . Tí ktorý sú mimo tej skupiny bu´d mlčia alebo sa pripôsobia aspoń naoko.
 

?

Pretoč si už kalendár konečne! Problém polície nie je v žiadnom prípade v nejakom socialistickom dedičstve. Je to zložitejšie, oveľa zložitejšie...
 

 

Možno je to zložitejšie, ale to, že terajší príslušníci PZ SR majú veľmi podobnú doktrínu a postupy s boľševickými fízlami je zrejmé. A to je aj jedna z hlavných príčin dôveryhodnosti PZ SR. Vám príde normálne, že svedkovi, ktorý má dodať komunikáciu s konkrétnou osobou zabavia celý telefón? Alebo že absolútne neprimerane zasahujú do súkromia ľudí kade chodia? O bezdôvodných a svojvoľných obvineniach ani nehovorím (ale však majú nárok na svoj právny názor, že áno)?
Takže ich práca hovorí za nich.
 

?

Akú doktrínu, čo to trepeš? Policajné metódy a vyšetrovacie postupy sa od tých prednovembrových líšia vo všetkom a nemajú s nimi už nič spoločné. A že sú aj zlyhania? Super. A teraz mi povedz v ktorej profesii a v ktorom štáte zlyhania nie sú?

Zabavenie telefónu svedkovi je úplne normálne, ak ten svedok nespolupracuje a je dôvodná obava, že v tom telefóne by sa mohli nachádzať nejaké dôležité informácie pre vyšetrovanie.

Kde neprimerane zasahujeme do súkromia, to je nejaká bájka, čo si niekde počul? Aké bezdôvodné obvinenia? Veď buď konkrétny, ako mám reagovať na takéto nekonkrétne drísty?
 

 

Kolko policajtov bolo na letisku ked vliekli vietnamca? Kolky zasiahli? ***** taku policiu...
 

?

No schválne koľko. Aj vieš ako to prebiehalo? Ja som tam inak nebol, tak mne nič nevyčítaj...
 

 

nejako sa ti nedarí obhájiť pomáhačov....
Ak niektorí z vyšetrovateľov má nezákonne získaný dôkaz, je babrák, ak na základe neho nezíska zákonom povolený dôkaz..
 

?

Nezákonnosť neobhajujem, len vysvetľujem ako to mohlo byť...
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Domov