SME
Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Lubyová pochybne rozdelila milióny eur na podporu výskumu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 6

Hodnoť

 

Predseda SAV Šajgalik: "Je to veľmi rázna žena, ktorá presadzuje znenie zákonov a práva v každodennom živote," povedal o Lubyovej s tým, že má reformný zápal. Ano pán Šajgalík, ten jej zápal(asi mozgových blán) sme si už stihli všimnúť. A to presadzovanie zákonov a práva....
A toto vypotila p. Kepplová po jej zvolení: "Keby sa Martina Lubyová uchádzala o eurofondy, možno by neuspela. Videli sme totiž, že hodnotitelia akosi mali vo zvyku osekať vedecké kapacity a nechať prejsť sitom „talenty z ulice“. ....Naskutku si však nevieme predstaviť, ako Danko „cvičí“ s Lubyovou. A fantázia nám nestačí pri predstave, že nová ministerka šéfovi SNS s jemným úklonom otvára dvere. Pretože Lubyová je kdesi celkom mimo doterajšieho univerza SNS. .....S Lubyovou prichádza seriózna debata o migrácii, práci, vzdelávaní aj marginalizovaných komunitách. (A tými marginalizovanými sa nemyslí účasť SNS v koalícii.) Aspoň tak napovedá jej životopis. Naopak chýba akákoľvek stranícka indícia." Ani p. Kepplovej sa kedysi nezadarilo zaveštiť. Možno by mala viac čítať diskusie a dať na názory plebsu na "odborníčku" Lubyovú.
 
Hodnoť

 

Čím sa vlastne táto strapatá pani líši od svojho predchodcu. Záujem o školstvo žiadny, obidvoch zaujímajú len peniaze ako čo najviac uchmatnúť. Predsa je tu jeden rozdiel kým toho neboráka Plavčana za rok naučili len ďakujem vám za vašu otázku a triasol sa od strachu pred každou tlačovkou táto má riadne podrezaný jazyk bude sa hádať do krvi aj keď evidentne nemá pravdu. Skrátka Slováci sme nepoučiteľní. Sotva horko ťažko vytlačíme z parlamentu SNS vedenú ožranom Janom, dotiahneme do parlamentu tých istých ľudí vedených dementným kapitáňom navyše im dáme do ruky ten istý rezort, ktorý je hlavne ich zásluhou v takom žalostnom stave v akom je. Ozaj SNS bolo už vo viacerých vládach. Vedel by niekto povedať aspoň jedného ministra z tejto strany na ktorého by sa dalo spomínať v dobrom?
 

<< < 1 2 3 4 5 6

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov