SME
Nedeľa, 15. december, 2019 | Meniny má Ivica

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico je nielen šéf Smeru. Už roky je zamestnancom ministerstva spravodlivosti (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

 

asi ma malo na výplatu, tak musí mat dve zamestnania. Správny Slováčisko je to zapadá do koloritu na Slovensku.
 

V noci brigaduje ako ochrankar

u Napoleona. Pre Bastrnaka, Kocnera, Havlonovu.
 

cez víkendy zvarkuje

ladič pijan
 

 

"U Fica to znamená, že keď by skončil v politike, môže požiadať ministerstvo spravodlivosti o zaradenie. To by bolo povinné nájsť mu novú adekvátnu pozíciu, potvrdila hovorkyňa rezortu."

som pocul ze vratnik sa chysta do dochodku...
 

a bude vykonávat príznacnú funkciu:

Agent Fico vedený v zoznamoch ako "Záskodník"
 
Hodnoť

 

Slovensky bordel v plnej krase. Nic to nemeni na fakte, ze nesplna podmienku 15 rokov pravnickej cinnosti. V SR je to samozrejme jedno.

Danko s Holkom, Gajdosom a Lubyovou mozu naplno rozhadzovat prachy do vlastnych vrecak. Vymenou za spravne figurky na US. Fico ako predseda.
 

 

15 rokov praxe je výmysel besných pravičiarov, ktorí by radi odstavili jeho - dr. Fica - najlepšieho priateľa prostého slovenského človeka, ochrancu ubiedených a muža, ktorý na čele svojej družiny verných slávne vovedie Slovensko do jadra EÚ.
15 rokov praxe potrebujú nevzdelaní pravičiari, ktorých dr. Fico strčí do vrecka v 15 minútach svojej praxe.
Práve dr. Fico na čele Ústavného súdu by dodal tejto inštitúcii vážnosť a rešpekt na Slovensku, v Európe i v celučičkom civilizovanom svete. I iné európske súdne kapacity by sa prišli podučiť k nemu - dr. Ficovi, slnku Slovákov, gniavených pravicovými besmi. Všetci Slováci veria jemu - dr. Ficovi a jeho vernej družine a prevolávajú mu na slávu.
A tom rozhadzovaní prachov nepíš v súvislosti s ním - dr. Ficom! Vďaka nemu a jeho zákonom práve tie prachy prechádzajú z bezodných chamtivých pravičiaskych vrecák do vrecák vďačných robotných občanov!
 

A co na to...

Lekar specialista?
 

ľavicová chátra sa ozvala

nikde kde je Vami ospevovaný socializmus nie je prosperita, len bieda...

socialistov volí len chudoba a tam aj smerujú.

Zadlžiť, lebo treba podporiť hospodársky rast.. A prehajdákať.

Socialista = komunista = svoloč.
 

 

Mas pokazeny detektor ironie?? Ved on len trolluje. Ja som sa na tom vyleve bavil. To ani najvacsi Ficov privrzenec nedokaze vypotit s vaznou tvarou...
 

nemám a veľmi by si sa čudoval.

je to jasný majklk a je to úplne irelevantné.

Socani a komunisti vo všeobecnosti sú presne takíto. Viď Blaha.

Tupé, neproduktívne, ľavičiarske h ov ná.
 

 

Ach, brat môj rodný! Ty jediný vravíš pravdu - žiadna irónia! Je to pravda a len pravda, dr. Fico - hviezda našej cesty, s nami bude stáť a pri nás žiariť on - dr. Fico, ochranca chudobných, svetlo zblúdených a opora chorých.

Som rád, že máš odvahu pripojiť sa na tomto nenávistnom pravičiarskom fóre ku mne. Spoločne budeme volať na slávu jemu - dr. Ficovi, ktorý mne i Maťovi Novákovi zažiari na slávu nebeskú. A všetci zúfalci a pravicoví štváči budú od hnevu škrípať zubami a prehĺtať horké sliny zášte, ale nik z nich nezabráni aby on - dr. Fico - nám osvetlil cestu Pravdy, Lásky a Pokoja.
Som rád že si si našiel čas pridať sa ku mne a tvoje pochvalné slová hrejú pri srdci. Aby som pripojil k posledným slovám tvojho príspevku predtým a rozvinul ich, aby pochopil každý - áno, socialista a komunista - to je tá spoločná hrádza, ktorá sa postaví proti pravicovej svoloči a vybojuje šťastie i pokoj pre zrobeného slovenského voliča. A z vďaky za toto svoj hlas odovzdáme jemu - dr. Ficovi, svetlu našich očí.
Zbohom buď, brat môj Maťo Novák, spoluvolič a spolukráčajúci!
 

 

Si, dobrý. To treba uznať. Len daj pozor, aby ťa neoslovil Blaha na tvorbu politických pamfletov. Mohlo by to skončiť zle, mohol by ťa chcieť zamestnať... No a mohol by ťa odhaliť. A za trest by si to musel písať po zvyšok života. A škoda by bolo takého talentu na modernú literárnu tvorbu.
 

presne. Blaha po tebe poškuľuje.

sovietsky zväz na veky vekov, dnes jedna šestina sveta, zajtra jedna dvanástina! Žiadne polovodiče, polovičné riešenia tu nechceme.


Takže majklk, kričme spolu: umri v kŕčoch ľavičiar!
 

 

Brat môj rodný,
viem, že sa bojíš opľúvania a hanobenia na tomto nenávistnom fóre, preto ti je zaťažko priznať tvoje prezretie a obdiv k slnku sĺnc - dr. Ficovi.
Nevadí - tvoje prezretie je prvým krokom a postupne sa oprostíš aj od nánosu starých zvykov a strachu zo zosmiešnenia. Zatiaľ stačí, že my dvaja to vieme, a že obaja vo svojom srdci drukujeme veľkej postave našich dejín, veľkému mužovi na piedestáli celej Európy - dr. Ficovi - úprimnému človeku ľavicových ideálov, dobrého srdca a úprimnej mysle! Jeho podporíme, jemu dáme hlas a jeho oslávime vo svojom srdci! - aj keď zo strachu pred posmechom sa spočiatku budeš hanbiť písať to, čo ti diktuje tvoje srdce a budeš sa snažiť zatvrdiť svoju dušu. Ale márne - koho raz ožiaril jasný duch dr. Fica, ten už bude navždy v moci jeho vznešených ideálov. Nebráň sa tomu, brat môj! Je to krásny pocit, oprostiť sa od zbytočností a vyjadriť hĺbku svojho citu - úprimne, zo srdca.
 

hmmmmm....

matematika čo ?

1/6 je viac ako 1/12
 

 

Asi si necital Ciernych baronov od Svandrlika. Tam takto skolil politruk muzstvo: "A soudruzi, socializmus zvitezi na jedne tretine sveta, pak na jedne ctvrtine..."
 

myslím, že si to nepochopil...

áno, 1/6 je viac ako 1/12...

Až na to, že to tupóza boľševická takto oslavovala svoj socialistický progres...

alebo čo si tým chcel povedať?
 

hmmm...

tak to nebolo z Vašej reakcie zrejmé, tak sorry
 

Tak toto nemá

hlavu ani pätu ani ako irónia. Skús s rozbehom tresnúť hlavou do múru, možno sa ti uľaví
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov