Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šéf komisie: Danko by mohol vyvodiť zodpovednosť za to, ako získal titul (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Danko a vyvodenie

zodpovednosti ? Áááále, prosím Vás, tss, tss...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A ešte ospravedlnenie sa :D Ten bol dobrý... ten človek si ani neuvedomuje, že urobil niečo zle. On to berie len ako vykonštruovanú kauzu proti nemu kde on je ten dobrý a všetci ostatní sú proti nemu. Je to úplne obyčajný podvodník ale keď sa klamstvo a podvod stane pracovnou metódou nemôže byť z jeho pohľadu považovaná za problém. Takže problém nie je to, že rigoróznu prácu opísal ale to, že sa mu na to prišlo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Presne tak .

******* sa neospravedlní , je predsa ******** a neuvedomuje si to.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Bude to inac:

Danko necha vyvodit zodpovednost voci sefovi komisie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Napadlo mi,

že tomuto slamenému pajácovi musí byť dosť smutne za bývalým režimom, kedy takýto verejný pranier neprichádzal vôbec do úvahy. Tam bol každý súdruh v podstate nedotknuteľný. A keďže on žije mentálne v tých časoch, nieje sa čo čudovať, že sa pohoršuje nad reakciou verejnosti a médií.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Presne tak. A viacerí takí sú aj v SMERe SD.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ja som presvedčený že v smere

sú všetci takí, rád by som sa mýlil - napíš prosím aspoň 1 z tých nie viacerých, ďakujem, ja si myslím že aj sympatizanti smeru, nielen voliči by sa mali vyhýbať slušným ľuďom a chodiť kanálmi
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak aj účelová komisia

sa správala účelovo - v názve správy použije slovo "plagiítorstvo", hoci ako hovorí, zákony také slovo nepoznajú a zároveň povie, že ide o doslovný odpis cudzieho diela bez udania predlohy - čo Krátky slovník slovenského jazyka označuje ako plagiát.

Komisiu predstihol azda len možno ústavný sudca kresák, ktorý kapitáňovo dielo označil ako kompilát.

Človeku bez poškodenia psychiky a zníženého IQ z týchto slovenských bizarností padá sánka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ucelova komisia bola z UBM, ktora zavisi od danka, no povies, ze je to plagiator na plnu hubu, aby ti potom stopol platy? Nie su samovrahovia, len oportunisti bez moralky...:(((
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Uverejňujem citát

“Naopak za plagiát sa nepovažujú všeobecne dostupné, známe a zdieľané informácie, napríklad aktuality alebo historické fakty: rozhodne netreba dávať do úvodzoviek a bibliografie, kde ste sa dočítali, od kedy do kedy trvala druhá svetová vojna alebo aká je rýchlosť vetra na horách. Právne normy, ktoré upravujú pojem plagiátorstva sú zákon o vysokých školách (313/2001 Z.z.), ktorý má prednosť a až sekundárne autorský zákon (č. 618/2003 Z. z.).” Koniec citátu.
Zdá sa že zákon ten pojem pozná ale asi nie je vôľa ho uplatniť
Pokračujem, preštudoval som si príslušný zákon a znova citát:

“4) Kvalifikačný predpoklad (stupeň) vzdelania na účely tohto zákona je
a) základné vzdelanie,
b) stredné vzdelanie alebo stredné odborné vzdelanie (ďalej len "stredné vzdelanie"),
c) úplné stredné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie (ďalej len "úplné stredné vzdelanie"),
d) vyššie odborné vzdelanie,
e) vysokoškolské vzdelanie získané absolvovaním bakalárskeho štúdia (ďalej len "vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa"),
f) vysokoškolské vzdelanie získané absolvovaním magisterského štúdia alebo inžinierskeho štúdia, alebo doktorského štúdia (ďalej len "vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa").
(5) Nadobudnutie kvalifikačného predpokladu (stupňa) vzdelania uvedeného v odseku 4 sa posudzuje podľa osobitných predpisov. 10)
(6) Osobitný kvalifikačný predpoklad na účely tohto zákona je absolvovanie špeciálnych skúšok alebo špecializačných foriem vzdelávania ustanovených všeobecne záväzným právnym predpisom, 9) ktoré sú nevyhnutné na získanie oprávnenia vykonávať určenú pracovnú činnosť.
(7) Ak zamestnanec pri prijatí do verejnej služby nespĺňa osobitný kvalifikačný predpoklad ustanovený všeobecne záväzným právnym predpisom, 9) je povinný splniť ho v čase ustanovenom v tomto všeobecne záväznom právnom predpise, ak nie je ďalej ustanovené inak; ak vo všeobecne záväznom právnom predpise nie je ustanovený čas na splnenie osobitných kvalifikačných predpokladov, určí ich zamestnávateľ. Po tomto čase nemožno ich nesplnenie odpustiť.”
Teda v podstate kpt PLGr (už to má schwarz am weiss) Danko nie je spôsobilý pracovať vo verejných službách. Ale v banánistane zvanom Slovensko je všetko inak.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Óóóóó, aká ohľaduplnosť!!! O pánu predsedovi našej najnárodnejšej strany a dokonca SNR sa predsa nemôžeme vyjadriť, že je podvodník, bolo by to nevkusné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To, že tam nie je napísané, že je podvodník, to je teraz jedno. Jednoznačne sa tam píše, že práca porušuje akademické pravidlá.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vieš, čo by sa teraz žiadalo - po pohone na Danka / ten mi je osobne ukradnutý, tak ako aj ostatní politici/, aby navrhla opozícia zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu, kde by každý titulovaný z nich /opozičných/ povedal o svojej diplomovej, rigoróznej a prípadne habilitačnej práci, čo nové do vedy priniesla. Ak nič, tak nie sú lepší od Danka, len sa na nich neprišlo a ich práca má rovnakú výpovednú hodnotu ako aj Dankova. Schôdza by mohla byť verejná - to by sme sa pobavili a hneď by sme vedeli, akí lumeni nás v parlamente zastupujú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

No, zatiaľ tu máme potvrdeného len jedného plagiátora. Takže ho nebudeme obhajovať tým, že možno je v parlamente ešte ďalší, nie?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

keďže väčšina jeho voličov odpisovala na akejkoľvek škole, prípadne ani nevie, čo vlastne rigorózna práca je, stúpnu mu ako prenasledovanému mučeníkovi percentá. A my ostatní si môžeme nadávať v krčme alebo pri písaní vlastných rigorózok.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak daj tému tvojej rigoróznej práce a povedz čo nové sa chystáš objaviť, alebo si objavil. Inak si len kecálek a chceš byť "aktuálny" v téme diskusie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prečo by ti mal dávať nejakú tému. Vystupuje tu pod číslom "906575" a ani pred ním, ani za ním neuvádza žiaden titul. To je nová stratégia snsákých trollov? Kádrovať diskutérov na Sme.sk?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak si pozorne čítal diskusný príspevok diskutujúceho 906575, tak v poslednom riadku píše "... pri písaní vlastných rigorózok. Nuž, keď "vlastných rigorózok" - tak asi nejakú píše, alebo bude písať - a žiadny SNS-ácky troll.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Facepalm
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo budú odteraz voliči SNS?

To, že má Danko hrošiu kožu vieme dávno. Teraz sme sa dozvedeli kto ďalší ju má. Tí, ktorí volili SNS v roku 2016 boli možno neinformovaní s kým majú tú česť, ale tí ktorí budú voliť SNS v budúcnosti budú čo?
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov