SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vplyvnému Glváčovi prešlo veľa káuz. Aj pri Zsuzsovej za ním Smer zatiaľ stojí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

 

Nas clovek s typickym smerackym profilom. V civilizacii by nepodaval trestne oznamenie,pretoze by uz davno sedel v base a ani omylom by nebol podpredsedom parlamentu.
Obvinit,odsudit,zavriet, a pekna kariera je za nim.
 

Kádrový profil

A netreba zabúdať ani na skvelý kádrový profil dotyčného - dedo úspešný arizátor, takže vnúčik len pokračuje v rodinnej tradícii.

A bývať v byte napisanom na firmu vlastnenú 80 ročným otcom a postavenú Basternakom to je taká Smeracka klasika.
 

ak by to bola pravda

tak by mohol v parlamentne skor hajlovat ako hlasovat... nieco odporneho...
 

Marian K. si ich istil všetkých

a to boli akože kamoši síce ako to povedal do eteru - on kamaratov nemá jedinú koho považuje za kamošku je Monika Beňová! Takže pre istotu si ich všetkých nahraval a držal v šachu aby mohol beztrestne nás všetkých okrádať ! Ak je hlavný objednávateľ tak len dúfam , že sa mu v base nič nestane - nech si to doživotne v Ilave alebo Leopoldove užije!
 

Podstatný rozdiel..

Samotný fakt, že "Ajka Zs." písala Glváčovi ho nediskredituje. Dôležitý je obsah komunikácie. Dajme teraz bokom, či Kollár, Lipšic, či Vanek si s ňou dohadovali rande alebo rozoberali krásu motoriek.

Každému verejne činnému človeku dnes vypisujú desiatky a stovky ľudí. To sa zrejme stalo aj Glváčovi. Či to bolo na podnet Kočnera nie je dôležité. Dôležitý je obsah komunikácie. Lenže Glváč popiera aj to, že by si s ňou vôbec "písal".

To by si nemohol dovoliť, pokiaľ by ho obratom mohol niekto usvedčiť z klamstva.

Z toho mi vyplýva, že s "Ajkou Zs." si nedopisoval priamo Glváč, ale zrejme ním poverený zamestnanec alebo asistent, ktorý mu spravuje "sociálne siete". To je bežná prax u väčšiny ministrov alebo vrcholových politikov aj vo svete.

A neviem si predstaviť, že by si nejaký zamestnanec ministerstva "dovolil" v šéfovom mene dohadovať rande. Takže zrejme ak sa aj "Ajka Zs." "dobíjala" ku Glváčovi, neodpovedal jej priamo on a s vysokou pravdepodobnosťou témou komunikácie neboli "osobné" veci.

Istota s akou Glváč túto kauzu "popiera" ma presviedča, že je v tomto zrejme fakt nevinne.
 

Aj Fico ťa svojou istotou, s akou klamal

o svojom vlastnom hlase a priznaní, že predával štátne posty a trafiky a za korupčné peniaze na financovanie Smeru, umožnil rozkrádať verejné zdroje a eurofondy?
 

Popierať to nemôže

digitálne stopy sú neúprosné. Glváč má na trku toľko zlodejiny že v base mal sedieť už dávno. O jednu viac alebo menej už nezaváži.
 

prečo ich nestíhajú?

Naozaj tomu nerozumiem
 

Ty tu nežiješ,

keď sa tak naivne pýtaš? Lebo ostatným to jasné je.
 

 

Napriek tomu, že tomu všetci rozumieme, pýta sa správne. Ja sa pýtam s ním.
 

Ale odpoveď

je jednoduchá. Nemá kto. Lebo nikto v týchto chvíľach neje na takej pozícii, aby to mohol urobiť.
 

wake up

tak toto čo si napísal je skúška pre dementov - ani sam tomu neveriš čo si napísal, na konšpiračné odvratenie pozornosti- dobré! Kočner dobre vedel čo robí a ako ich chytiť - zistil si ich slasti,koníčky a posunul svojej eskortnej taliansko madarsko slovenskej radodajke ŽUŽU alias Ali Ajuške a tá na nich nabehla už s faktami, ktoré mala od MK a zbierali kompromitujúce materiály! MK si asi myslel, že keď da odstraniť Šufliarskeho tak DT sa opäť vyšvihne na GP vyššie a zabezpečí mu pokračovanie beztrestného páchania trestných činov. DT je spolupracovník mafiana ! Nič viac pre mňa
 

 

predstavitelia kssmer rozobrali inteligentne Slovensko a znovu zdôrazňujem, ďaľší " právnik " . hranol dobre vedel komu odhaliť biznis model - hamížnym a bezcharakterným ľuďom.
Pozrite, ako sa postupne ukladajú do trafík, aby mohli kryť zadky bez spojenia s krkom.
A nielen kssmer, ale aj ďalší právnik, neúspešný skúšač na mladého prezidenta, šéfa strany, člena EU sudcu a dúfam, že aj ústavného. Matkovič ukázal aj na jeho prípade, že aj on mal biznis model, len akosi ho zpackal.
 

 

predstavitelia kssmer rozobrali inteligentne Slovensko a znovu zdôrazňujem, ďaľší " právnik " . hranol dobre vedel komu odhaliť biznis model - hamížnym a bezcharakterným ľuďom.
Pozrite, ako sa postupne ukladajú do trafík, aby mohli kryť zadky bez spojenia s krkom.
A nielen kssmer, ale aj ďalší právnik, neúspešný skúšač na mladého prezidenta, šéfa strany, člena EU sudcu a dúfam, že aj ústavného. Matkovič ukázal aj na jeho prípade, že aj on mal biznis model, len akosi ho zpackal.
 

aj MK doteraz všetko tolerovali! KDE sú

vyšetrovacie orgány ? Čo robia? Zakázal im niekto vyšetrovať?
 

 

Ján Glváč pracoval v roku 1940 ako robotnícky predák vo firme Fož v Bratislave. O arizáciu Kohnovho obchodu sa zaujímal aj obchodník Ludwig Wawrinsky a roľník Valentín Slovák. Glváč mal však silnejšie politické krytie, podporila ho okresná organizácia aj generálny sekretariát HSĽS.

Glváč požiadal o arizáciu v júli 1940. V zdôvodnení Župnému úradu v Bratislave napísal: „Chcem z toho vybudovať krásny obchod a dokázať, že statočný Slovák je schopný veľkých vecí. Tento obchod mať je mi snom a mimoriadnou túžbou."Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/4347035...
 

tak to je čistý

HNOJ ! Deduška, ktorému sa splnil sen, kryla HSLS, vnúčika kryje SMER........ Niečo tak odporného je možné snáď len v tejto mečiarovsko-ficovskej špine, pardon "republike"....
 
Hodnoť

 

A uz vieme, preco sa tak ponahlal navrhnut Fica za kandidata, tiez si ma co,cistit, kolki este vylezu z bonaparte?...
 

 

právnici v čelných pozíciách Smeru a SNS sú hrubozrnní gauneri v bielych golieroch.

vzdelanie im slúži iba na slalom medzi paragrafmii.
ako sa cnostný a chudobný BLAha mohol ocitnúť v takej biednej spoločnosti?
 

Chudobní duchom

sa často ocitajú na miestach kam sa dostali nevediac ako. Je o tom hromada veselých filmov. O Blahovi nikto film nenatočí, je príliš nezaujímavý až bezvýznamný.
 

1 2 3 4 5 > >>

Najčítanejšie na SME Domov