SME
Streda, 1. apríl, 2020 | Meniny má Hugo

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šefčovič prijal ponuku Smeru, ohlásil kandidatúru na prezidenta (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>

Hodnoť

 

ako môže byť niekto nadstrannícky, keď podľa jeho vlastných slov :"S touto stranou som prešiel veľké míľniky, spolupracujeme dlhodobo..."
Vážený pane! Nikdy môj hlas nedostanente! lebo smer, fico a ostatná háveď!
 
Hodnoť

Nedôveryhodný

Je nedôveryhodný ako tie tri vŕšky v jeho logu, ktoré vyrobil z "dvojvrškového" písmena M.
 

 

To všetci čo išli na MGIMO - tam sa nemohol dostať nikto kto by nebol 100% preverený do 5 kolena.
 
Hodnoť

2. kolo bude Sefcovic-Harabin

a treba volit Harabina.
Je to snad najlepsi pravnik a cestny clovek, napriek 10 rocnej diskreditacnej kampani SME s falosnym Grendelovym prepisom neexistujuceho telefonatu.
Sud so statom uz vyhral . prokuratura robi prietahy v konani...
Ander nema kam ujst...
 

...

najčestnejší sudca , ktorý okradol občanov o desaťtisíce Eur na pofidernych žalobách .. tyká si s albánskym mafiánom , a prepúšta aj ťažkých zločincov na slobodu... Ale hlavne , že začal účelovo prispievať do konšpirátorského blábolu ... Radšej maj česť a daj hlas "vodcovi" , ten je aspoň "bližšie k ľudu" ...
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

Kandidat Smeru, ktory sa neprizna k Smeru... akoze tato fraska nema chybu :D
 

 

...ale je nim plateny, no nevidis, neuveris...akoze nevnima, co hovori?
 
Hodnoť

Konečne

majú Slováci ďalšieho kandidáta, ktorého môžu s chuťou kopnúť do r1t1. Som rád, že to je on ani neviem, že existuje myslím, že problém by bol Vajčák. O jeho prehre vôbec nepochybujem kto sleduje slovenskú realitu tak vidí, že Slováci už majú plné zuby smeru a ich pajácov už aj ťažké váhy smeru utekajú kade ľahšie (keď už aj najsamlepší minister Kali je fuč). Aj napriek slabej opozícii Slovenský ľud už bude voliť skôr nestraníckeho kandidáta. Ja nepreferujem žiadnu stranu ale samozrejme nebudem ani voliť straníckych kandidátov. Prajem mu to! Zažije kastráciu od občanov v priamom prenose na vlastnej koži a ešte sa narehoceme ako sa nás bude snažiť presvedčiť, že smer je s ním ale aj mimo neho a podobné reči. Občania uvidíte ako ho v rozprave poriadne vyobracajú a ako sa bude krútiť a trapošiť. Spomente si na Vajčáka ako sa krútil len nech nemusí za nich kandidovať.
 
Hodnoť

Daleko potesitelnejsia správa je, ze

...JUDr. Radačovský kanduduje do Európskeho parlamentu.
 

 

Ale čo a nechcel ísť tento pánko už na dôchodok? To je mi novinka.
 
Hodnoť

Už nejaký novinár stihol trefne

napísať, že smerácky Maroš má tiež ALOBALovú tvár. Ako eurokomisár energetik vobec nič neriskuje, prinajhoršom pre seba bude naďalej eurohujerom v Bruseli. A prinajhorčom pre Slovákov bude prezidentom, čiže NÁŠ ČLOVEK, akoby člen SMERUnikam. Nový GAŠPARovič. A Ficovi potom eurohujer vydláždi cestu na Ústavný súd.
 
Hodnoť

 

doposial sa o prezidentsky urad bil okresny prebor. teraz nastupuje liga majstrov

in your face, mistrik
in your face, caputova
in your face, miklosko
 
Hodnoť

Politický outsourcing

Objednávateľ: SMER - SD, Súmračná 25, 821 02

Ale dalo by sa to pomenovať aj politické vymieranie SMERu, alebo tiež politická prosti túcia.Najviac roboty dalo Šefčovičovi pri "rozhodovaní o kandidatúre" práve vymyslieť toto zahmlievanie, že nie je tým čím je a že je tým čím nie je. Je SMERák a to popiera a nie je nezávislý, a to si privlastňuje. Nakoniec bude rád ked sa mu podarí vrátiť sa na miesto komisára.

Začína klamstvom. Ako môže dopadnúť? Ešte si vypočuje reakciu Matoviča a potichu vezme roha. Fico bude bez toho vynikajúceho kandidáta, ktorého tajil, aby sa nestal terčom médií a politickej šikany (či ako to pomenoval).

A môj hlas? Keby sa dostal Šefčovič do druhého kola s Harabínom, budem voliť radšej Harabína.
 

 

To mas pomýlené Harabin je ešte väčší diabol ako Šefcovič a hlavne keď si pozrieš jeho novoročný prejav tam splietal veci ktoré ani len nemôže ovplyvniť. A aj samotný prejav bol nedôstojný na hlavu štátu, to už aj nejaký Chmelar je lepší.
 

 

Na druhej strane, keby vyhral Harabín, začne sa za ním zoraďovať procesia zlodejov a kým sa zoradí, skončí mu mandát. Keby vyhral Sefčovič (na želanie Fica), iba by sa postavil do čela jestvujúcej procesie vykrádačov.
Zažil som to osobne vo svojej minulej praxi. Keď vyhrala voľby Radičová, Počiatkove vykrádačské projekty boli zastavené. Keď Riško neudržal balónik a Fico sa vrátil, Počiatkové projekty sa oprášili a "úspešne" dokončili. Tak si myslím že sformovanie mafie si vyžaduje určitú dobu, pre nás dobu zníženej "kriminality".
 

 

Harabin ma prilis spinave ruky, este od cias Meciho, spominalo sa, ze priam krvave...:((
 

<< < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>

Najčítanejšie na SME Domov