SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dvaja spoluzakladatelia KDH opustili hnutie kvôli Hlinovi (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

Pán Hlina by mal do svojej strany angažovať kvalitného mediátora. Ponúkam svoje služby.
 
Hodnoť

Hlina zdvihol KDH zo zahrobia!

A to chcel urobiť este viac pre túto stranu, zaradiť ju do moderného 21. storočia, ale musel zľaviť, lebo mu proste nestačia.
Je dobre, ze sa táto strana čistí. Je to úplne prirodzený proces.
Jedine tak môže napredovať so stranou rýchlejšie dopredu.
Sám A. Hlina sa učí za pochodu, ale je mladý a ma chuť.
 

Nezdieľam tento názor

Hlina nie je osobnosť, ktorá by mala viesť KDH. Votrel sa a bez toho, aby niečo dokázal pred tým, ako si ho zvolili za predsedu, čo bola veľká chyba. Tento človek KDH pochová a to sa ukáže pri voľbách. Nevie totiž zjednotiť rozhadaných kadehákov. To, že je mladý nezaručuje, že je aj kvalitný, ostrieľaný. Skôr si myslím, že predsedom by mal byť predvídavý, skúsený, rozhľadený a inteligentný človek. Tento je skôr nešťastím pre KDH, ako prínosom. Čas ukáže, či som písal pravdu. Len škoda, že toho času nemáme tak veľa, aby sme mohli ním tak hazardovať. A toto je aj príčinou, že nám vládnu ľudia ako sú Fico, Bugár a Danko. Samotné KDH svojou politikou prispieva k tomu, že tomu tak je.
 
Hodnoť

KDH dodýcháva

Resuscitácia už nepomáha. Je čas na posledné pomazanie. Politika zástupných problémov dobehla aj túto pomerne dobre ukotvenú značku. Stavanie principiálnych pomníkov už na voličov nezaberá. Tak ako vyšumela sila "maďarskej karty" u iných klesá účinnosť "zásadných katolíckych opiátov" na spoločnosť, ktorá už žije realitu 21. storočia. KDH sa nestíha doťahovať. Nemá oslovujúci program ani prípadných nositeľov. Je už mimo. Personálne aj programovo.
KDH malo pre správne smerovanie Slovenska urobiť viac keď mohlo. Teraz už hnutie nemá silu urobiť nič ani len pre seba nieto ešte pre Slovensko. Čoskoro z toho zoskupenia zostane len spomienkové torzo. Tí dvaja spoluzakladatelia čo opustili hnutie kvôli Hlinovi boli poslední?
 
Hodnoť

KDH môže prežiť.

Momentálne je to jediná strana pravého stredu na Slovensku,ktorá má šancu dostať sa do parlamentu.Ani ľavicoví slniečkari,ale ani totální liberáli, Slovensko z biedy nevytiahnu.
 
Hodnoť

 

Nie som.KDH.ale o stráne som mal informácie z prvej ruky. Z mojej rodiny boli funkcionári na vyššom stupni udrziavam som s mini veľmi priateľské vzťahy hoci názorovo na politiku máme odlisne názory.Vzdy bola rodina to čo má absolútnu prioritu. V našej rodine základom všetkého je rodina od toho sa odvíja ostatné.
Liberálno ľavicové zásady, že rodina je iluzórna hodnota dotiahlo spoločnosť tam kde je k absolútnemu rozpadu,. spoločnosti tak spoločenskému, morálnemu došlo to tak ďaleko,že liberáli považujú všetko čo jedinec prehlásil,že je to jeho rodina, rodinu už môžeme mať aj kozou alebo capom.
Hlina nie je zástancom tradičnej európskej rodiny podľa kultúrnych zásad, ktoré boli na tomto území dlhú dobu pred príchodom kresťanstva. Nie je pravdov, že vzťah medzi mužom a ženou sa ako rodina začalo považovať príchodom kresťanstva tento vzťah muža a ženy ako základu spoločnosti je vlastne europskej mentalite od samého začiatku existencie.Na rozdiel blízkovýchodných a černošských národov.Za základ rodiny vztah muža a ženy považuje aj Čínska spoločnosť je snáď najstaršia na tomto svete.
To čo pretrvalo viac ako 5. tisíc rokov chcú teraz liberáli rušiť,tomuto pokusu o likvidáciu tradičnej rodiny.Hlina nebadane v rámci korektnosti ustupuje.
 
Hodnoť

Hm...

Hm, sú to ich osobné rozhodnutia, no pripadá mi že kresťanské princípy a demokratické princípy nie sú jedno a to isté, skôr by som povedal že sú v rozpore.
 


Najčítanejšie na SME Domov