SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kiska: Rezort obrany musí trpezlivo vysvetľovať miliónové armádne investície (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Úžerník, volebný, daňový a pozemkový podvodník zase básni o dôvere občanov. Že ho už huba nebolí.
 

 

Ze uz mafiansko smeracku uderku neboli huba, Kiska je najlepsi prezident akeho sme kedy mali.
 
Hodnoť

Ďakujeme

Ďakujeme pánovi prezidentovi, pánovi predsedovi vlády aj pánovi ministrovi obrany, že si Slovensko dôsledne plní svoje záväzky voči severoatlantickej aliancii a objednáva si od svojich partnerov stámiliónové až miliardové tovary.
Obzvlášť ďakujú ti obyvatelia Slovenska, medzi nimi nielen deti, ale aj starci, ktorí tieto peniaze vytvárali, ale sa im žiaľ splnenia záväzkov zo strany Slovenskej republiky pre nedostatok financií nepodarilo a museli svoj život predčasne ukončiť z dôvodu nedostatočnej zdravotnej starostlivosti a v úbohých podmienkach.
Ďakujeme! So Sovietskym zväzom a Spojenými štátmi na vecne časy a nikdy inak...
 

Dodatok

A prosím každého politika, nielen pana prezidenta, aby to trpezlivo a dôsledne išiel pozostalým vysvetlit....
 

 

Albansko mafianske zvasty, NATO nemoze zato, ze nasa Smeracko mafianska vlada kradne. AK ti je luto zivotov, pozri sa na Venezuelu, tam tvoji kamarati bolsevici rozkradli cely stat a denno denne tam ludia umieraju od hladu , koli komunistickym zvastom a zlodejinam.
Hlasaci tychto zvastov maju blisko k albanskej a kocnerovskej mafii
 

Sme na tom biedne

Presne pre toto sme na tom na SVK tak biedne. V momente, keď niekto nesúhlasí s názorom iného, začne ho urazat. Paradoxne a smutne. Ale asi by som mal byt šťastní, že sa medzi nami nájdu stále ľudia, ktorí sú tak zodpovedne uvedomelí, že ich netrápi stav našich nemocníc, ale skôr to, aby sme boli zodpovední k NATO. A kto ma opačný názor, tak ten je mafián, Albánec, boľševik, komunista, kočner a môže za stav vo Venezueli.... Vážený ovčan, voľte si koho chcete. Aky ste, tak takých máte.
 
Hodnoť

 

Kým nemáme schválené základné strategické dokumenty nemali by sme nakupovať nič. Však ani nevieme kde vlastne patríme. Polovica politickej garnitúry nás ťahá na západ, polovica na východ a my si veselo nakupujeme ako keby to boli hračky. Pre niekoho síce sú ale veľmi drahé. Po roku 1989 platilo nepísané pravidlo, že ministrom obrany má byť civil. malo to svoj zmysel, pretože civil má trochu triezvejší pohľad na armádu ako vojak. Kapitáň zmenil aj toto. Urobil ministrom vojaka, ktorý od 15 rokov nosil uniformu a ktorému od strednej školy vtĺkali do hlavy, že armáda je v štáte najdôležitejšia a vojenský rozkaz je viac ako zákon. Civilom sa vojak nestane tým, že vyzlečie uniformu, pretože to má jednoducho v hlave. A potom z tej hlavy vychádzajú také nezmysly ako plávajúce obrnené transportéry a podobne. On je presvedčený, že to treba len nevie načo. Kapitáň však presne vie prečo si zvolil takéhoto človeka. Z tých stoviek miliónov predsa niečo kvapne aj jemu
 


Najčítanejšie na SME Domov