SME
Štvrtok, 21. november, 2019 | Meniny má Elvíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Mimovládky žalujú ĽSNS a Kotlebu za prezidentské bilbordy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aaaaa uz je to tu. Uz sa mi aj zdalo, ze bolo okolo neho nejake podivuhodne ticho a mozem povedat, ze sa mi to teda vobec nezdalo
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Inak by nedostal dosť priestoru v médiach. Tak si stačí spraviť takto reklamu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Konecne Kotlebova kandidatura dostala priestor v mediach.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Rodina je muž žena a dieťa od kedy svet svetom je. Alebo je to inak.? Stále bolo prezentované že v rodine pre správny psychický vývoj dieťata by nemal chýbať mužský a ženský vzor. Tak kde je problém. Že to niekto povie nahlas? Veď je sloboda slova . Sú prípady, kedy sa muž vie možno lepšie postárať o dieťa ako žena ale najideálnejšie je keď to robia spolu. Veď sa stačí pozrieť do prírody tá dá najlepšiu odpoveď na reprodukciu ako takú .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak to si nedal akurát vhodný príklad s tou prírodou a reprodukciou. Napríklad medvedica je s mladým / mladými aj dva roky a vtedy sa nepári. Ak sa starý medveď chce s ňou páriť, mladé (možno aj svoje vlastné potomstvo) vyženie, prípadne ich aj zabije, aby dosiahol svojho. To má byť príklad ideálnej rodiny?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To je priklad idealnej medvedej rodiny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nechcem tu rozpútať rozpravu o reprodukcií medveďov, ja pochádzam totižto z poľovníckeho prostredia a mohla by som tu argumentovať donekonečná. tak ako v ľudskom spoločenstve tak aj v zvieracom dochádza k extrémom. A už keď sme pri medveďoch tak poväčšine samička odháňa v čase ruje svoje mláďata od seba , ktoré sa po páreni opäť k nej vracajú. Tak ako v ľudskom spoločenstve tak aj vzvieracom dochádza k extrémom. Jednoducho prirodzený spôsob počatia je keď samec oplodni samičku. Samička je tá ktorá plod vynosí a aj porodí . Ešte sa nestalo aby samec oplodnil samca, alebo samec priviedol na svet potomka. Respektíve samička oplodnila samičku a z toho vzišiel potomok. V tom tkvie podstata reprodukcie života. Z opice sa v našej dobe človek už nevyvíja. Prečo pred tým niektorí zatvárajú oči a odvolávajú sa na inakosť nerozumien. Veď buď si inaký keď chceš ale neupieraj na to vysloviť názor iným.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

annahera

a čo potom spravíme s rozvedenými ženami a slobodnými matkami? Tiež napíšeme, že rodina je muž a žena a STOP rozvedeným a slobodným matkám? A ak sa vyskytnú, dáme ich do koncentráku?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tomu sa hovori neuplna rodina a voci tomuto oznaceniu nikto neprotestuje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Normálny človek samozrejme neprotestuje

proti slobodným matkám, rozvedeným ženám, tak ani proti homosexuálnej menšine, ani proti Židom, ani proti Rómom, ani proti hendikepovaným. Ale protestuje proti idiotským zločineckým nacistom ktorí útočia proti nevinným menšinám. Jediný legitimný plagát by mal byť STOP Kotlebovským nacistom!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prosim ta, vysvetli mi logickost 2 matiek alebo 2 otcov ako rodiny. Dakujem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Rodina je všetko možné,

čo žije spolu v domácnosti. Môže to byť aj kombinácia babka-vnúčikovia, ak rodičia sa rozviedli a matka je v Rakúsku na zárobkoch, rodina môže byť aj brat so sestrou, slobodnou matkou a pomáhať jej s výchovou dieťaťa, rodina je aj nevlastný otec či nevlastná matka, rodina je aj rodičia s homosexuálnym dieťaťom. Rodina nie je len o tom , kto splodil deti alebo či spia spolu v posteli ale vprvom rade o tom, že spolu žijú a starajú sa o seba . Takže nikto nebude nariaďovať, kto s kým bude žiť v spoločnej domácnosti ako rodina. Rovnako nikto tu nebude nariaďovať, akého je človek náboženského či rasového presvedčenia. Pretože to je každého osobná vec, s kým chce žiť a v čo veriť. A ak by sa to určovalo a prikazovalo, už nie sme v slobode, ale v totalite a ľudia by znova to zatajovali a skrývali či by boli za to postihovaní.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To je vsetko v poriadku, az na jednu vec. Vo rodine, zmysle otec a matka, moze byt 1 samec a 1 samica..
Podla tvojej logiky moze byt aj 10 otcov, predsa preco by mohli byt len 2?

Rodina, v zmysle otec a matka je ideal,ak je len jeden rodic, je to neuplna rodina, ak vychovava babka, nikto netvrdi, ze je to matka....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pozri,

napísal som jasne, že každý má právo žiť v domácnosti v rodine s kým chce a žiaden kotlebovský nacista tu nebude dávať STOPky, lebo potom STOPneme Kokotlebu. Jeden idiot Hitler tu už bol a úplne stačilo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tento článok nie je predsa o rozvedených, ani o ovdovených a ani slobodných matkách. Ale o tom, že každé dieťa má otca a matku. Nemá dvoch otcov a dve matky. Ja píšem o tom. Pochopil?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja chápem dobre, ale nacisti

si naháňajú percentá u primitívov. Článok je o priblblom nacistickom bilborde, kde sa píše objav tisícročia, že "Rodina je muž a žena. Stop LGBT!". Logicky potom vyplýva, že rodina nie je ani slobodná ani rozvedená matka, a takým potom treba odobrať dieťa a takéto ženy treba dať do koncentráku ku Židom, Cigánom a komunistom. Tak to myslia náckovia, nie?
Primitívi do náckom žerú, primitívov bohužiaľ je v spoločnosti nadostač.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Lenže podľa Kotlebu predsa tvorí rodinu 1 muž a 1 žena, takže žiadne deti netreba - čo je dosť nelogické. A pretože je jeho definícia nelogická, dá sa interpretovať aj tak že vzťahy v LGBT sú zvrátené. No a potom je z toho aj etický konflikt a nielen boj o základné princípy logiky. (Okrem toho, tých protestujúcich hlavne hnevalo to "Stop LGBT!", čo sa dá pochopiť naozaj rôzne, ale väčšina z týchto interpretácií ma celkom diskriminačný charakter. Veď si len skúsme predstaviť aké by boli reakcie v USA, keby sa niekde objavil bilboard "Stop černochom!". Btw filozofická otázka: v čom je to vlastne iné ako povedať "Stop neonacistom/fašistom/komunistom!"?)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ale rodina je naozaj muž a žena.
To ostatné je párové spolužitie.
Na tom nič nezmení ani aktuálna módna vlna.
Na tom nič nezmení ani to, že to tvrdí (aj) Kotleba.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážne?

A čo potom spravíme s rozvedenými ženami a slobodnými matkami? Tiež napíšeme, že rodina je muž a žena a STOP rozvedeným a slobodným matkám? A ak sa vyskytnú, dáme ich do koncentráku?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

:-))

Slovné spojenie "Stop LGTB!" v žiadnom prípade nie je výzva na fyzické útoky voči osobám, rovnako ako slovné spojenie "Stop fajčeniu!", "Stop rasizmu!", "Stop násiliu na ženách!" a pod.. A to bez ohľadu na to, kto to hovorí, vážený pán právnik Grejták. By som bol vážne zvedavý, ktorá alma mater plodí takýchto "právnikov".
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov