SME
Pondelok, 30. marec, 2020 | Meniny má Vieroslava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rok po vražde: Bojím sa, čo sa deje a čo bude nasledovať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Konečne prišiel čas,ked môžeme začať meniť obraz našej krajiny a to v najbližších voľbách,najprv prezidentských.Prosím pekne ,aby sa dostavili všetci,hlavne mladí ľudia k volebným urnám a podporili kandidátov,ktorí by mali byť zárukou slušnosti a novej nádeje.Ich mená radšej nevyslovujem,len verím,že to nebude fašista a dalej bývalý komunista,ktorý sa vyhlasuje za kresťana a bol obhajca mafiánskych bossov.
horal1966
kteří mladí?
ti kteří jsou, pracují, budují si pracovní vztahy, sociální statusy a rodinu v Brně, Praze, Vídni, Londýně, Bostonu....??? ti se ti na nějaké volby na sk…. to už není jejich země, nic Slovensku nedluží a nemají ani nemohou mít zájem na nějaké kosmetické úpravě poměrů, zejména když ví, kvůli čemu odtud utekli-navždy.
flogger3
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

Vážený Flogger,

načo ten prehnaný pesimizmus?

Osobne poznám mnohých, čo sa v deň volieb vrátia na Slovensko, len aby pomohli dostať túto krajinu z bahna medzi normálne štáty.

BTW, nie sme síce ako Rusi, ktorí, hoci žijú na "preklínanom Západe", stále smútia za rodnou zemou a doslova sa umárajú žiaľom, ale aj my vieme, čo je to domovina... Podobne ako aj Česi...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Ja preferujem Zuzanu ,lebo je to slušná inteligentná dáma,ale to neznamená,že keby sa ona vzdala svojej kandidatúry,že nepodporím prozápadného kandidáta pána Mistríka.Na pánovi Mistríkovi sa mi páči,že chce riešiť ekonomické problémy a má starosť s našim zaostalým školstvom,nefunkčným zdravotníctvom,atd.Určte na tomto mieste nechcem robiť žiadne rozbroje ,pretože sa snažím ,aby sme vystupovali všetci spoločne a mali jeden cieľ.Dakujem všetkým ,ktorí podporia môj ústretový názor.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Múdre slová,

treba ťahať za jeden povraz; a asi veľký rozdiel v tom nebude, či už zvíťazí p. Čaputová, p. Mistrík alebo p. Mikloško.

Osobne by som bol najradšej, keby to bol ten posledný...

PS:
Na všetkých postoch verejnej správy, od poslancov cez ministrov až po prezidenta, by mali byť najlepší z nás.

Najmúdrejší, najcharakternejší, najpracovitejší...

A neustále si musia pripomínať, že nám všetkým slúžia!!!

Dúfam, že éra ľudského odpadu, ktorý ničí túto krajinu, už navždy skončila!
 

chce riešiť ekonomické problémy ...

chce riešiť ekonomické problémy a má starosť s našim zaostalým školstvom,nefunkčným zdravotníctvom,atd.
Veď na to nemá prezident kompetencie. Sú to len predvolebné sľuby, ktoré nemôže splniť.
 
Hodnoť

toto dokázal niekto

dočítať aj do konca? Priznám sa, ja nie. Každopádne som zvedavý na dnešných " SS ". Dúfam, že jedna z požiadaviek bude, aby boli urýchlene vyšetrené daňové a pozemkové taľafatky pána prezidenta, či?
 

Byt tebou,

tak sa modlim za status quo, pretoze teraz mozu zacat vypadavat taky kostlivci zo skrine, ze sa jeden nebude stacit cudovat. A to vsetkym bez rozdielu...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

zlodej, či malý alebo veľký

nemá čo hľadať v štátnych funkciách!!! Lebo potom znovu skĺzneme do polemiky " naši-vaši"
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

jasné, trápi ma to

či ukradneš 100 eur, 1000 eur, 100000 eur, alebo 330000 eur alebo 1000000 eur, stále si len zlodej. Ak k tomu pripočítaš tie táraniny o morálke, mafiánskom štáte, slušných ľuďoch a pod., ktorými nás neustále zahŕňal a zahŕňa agentoprezident, tak " SS " na námestiach by mali mať jednu z hlavných požiadaviek urýchlené vyšetrenie jeho káuz. Ak to nebudú žiadať, ukážu, že náš človek môže kradnúť ale váš človek ojojóój. Tak si to preberte v hlavičkách ako chcete, ale " zlodej o morálce káže " nie je šálka mojej kávy.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Keď je vinný

prečo nebuči ako Ficov kamoš a domáci Bašternák? Jaaaj, veď Bašternák je na slobode ho i páchal organizovanú ekonomickú kriminalitu diametrálne odlišnú od učtovníctva Kiskovej firmy. Aby to aj tí jednoduchší pochopili, museli by mať záujem si celú problematiku naštudovať. Pre vás je ale pohodlnejšie nad boro ičkou počuvat štekot Fica a pritom premúdrelo kyvat prepitou hlavičkou. Holt, ako vraví klasik, bl í lidi taky lidi.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

mojko študovaný,

rozhľadený a najinteligentnejší minimálne v tom tvojom ani neviem kde. Je úplne normálne, podľa teba, že sa akože pomýliš raz pri odpočte DPH, potom sa o5 rovnako pomýliš, potom sa pomýliš ešte niekoľkokrát ( tuším 17 opravných daňových priznaní ) a aby nebolo málo, to ešte aj na dani z príjmu chceš ojeibabrať tento štát. Také úplne že malé chybičky v účtovníctve iba za nejakých vraj 330000 eur. Takto toto môže zožrať, no asi iba ty ...
 

Ešte raz ty *****

keď je vinný, nech bučí. Čo na tom nechápeš, *****
 
Hodnoť

To su vsetko pekne slova ale

pripada mi to ako skrecok v "kolese". Aby sa z tejto dzamahirije stal pravny a demokraticky stat treba 2 zasadne zmeny:
1. Zmenit system volieb. Zrusit pol.strany a v 150 volebných obvodoch volit OSOBY. Vychadza to na cca 27 tisíc oprávnených volicov na jedneho "svojho" poslanca. Podplatit 76 nezavislých poslancov (vacsina v parlamente) je ak nie nemozne tak urcite poriadne tazke.
2. Zmena pravidiel referenda. "Svojho" poslanca budu moct odvolat v priebehu volebného obdobia ak bude hlasovat v neprospech obcanov alebo bude podozrivy z kradnutia, uplatkov a pod.
Toto je demokracia! Neda sa to tu rozpisat podrobne,ale toto je podstata. Az potom sa da urobit poriadok vo vsetkych oblastiach-zdravotnictvo, spravodlivost, normalne hospodarenie s nasimi danami atd. Bez týchto zmien sa tu budeme utapat v peknych slovach, do nemoty nadavat na zlodejov zo štátneho, uplatkarov, atd ale bez vysledku.
 

není zájem

ti, kteří by na tom měli mít zájem, tzn. mladí a vzdělaní, už jsou dávno pryč a nikdy se zpět nevrátí. ujo-krsný, který jezdí do čehe na týždnovky, tomu je to jedno.
no a ten zbytek za 400€měs a sociální dávku? to abych se zasmál...
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

Najčítanejšie na SME Domov