SME
Sobota, 4. júl, 2020 | Meniny má ProkopKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rok po vražde: Bojím sa, čo sa deje a čo bude nasledovať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

Hodnoť

Obavy nesmú prerásť v pesimizmus !

Oprávnené obavy z politického vývoja našej krajiny nesmú prerásť v pesimizmus, lebo ten je vodou na mlyn grázlom prisatým ako chobotnica na našom štáte. Treba evidovať všetky ich prehrešky, kauzy, korupciu a aroganciu moci, aby sme im raz mohli vystaviť účet. Všetky sily venovať tomu, aby tá doba sa čo najskor priblížila. Treba sa masovo zúčastniť volieb, každe sú doležité a dopriať si pocit z víťazstva spravodlivosti. Sú pred nami a možeme v nich uplatniť to známe : Trikrát a dosť !
 
Hodnoť

Dobrý článok,

väčšina diskusných príspevkov odvážnych a odhodlaných. Už zostáva len z papiera a z hláv tieto myšlienky, pocity a hlad po pravde zhmotniť konaním ľudí, každého, čo má robiť: občania spolu, polícia, prokurátori a sudcovia čisto a spravodlivo, nekompromisne...
 

 

Lenze my tu diskutujeme v bubline podobnych nazorov.

Skus sa pozriet na pravdu alebo na hlavne spravy a optimizmus ta prejde.
 
Hodnoť

 

Asi budem v menšine, ale osobne sa skôr prikláňam k verzii, že vražda Kuciaka a jeho snúbenice bol súčasťou koordinovanej akcie, ktorá nebola naplánovaná na Slovensku.
 
Hodnoť

Bela

na Hrad! :)
 

 

Bela dopadol....

dokonca aj madarsky kandidat sa vzda radsej v prospech slovaka (Mistrika) ako madara :)))))
 

Ozaj ma napadlo.

Na vsetkych Slovenskych hradoch maju hladomornu a mucieren. Moderne povedane basu. Maju taku aj na Bratislavskom? A zmestili by sa tam aj viaceri? Mam na mysli este aj Fica a Danka. A ak by ostalo miesto...
 
Hodnoť

navrhujem

protesty za každú vraždu Nielen za novinárov .Ovce poslušné
 
Hodnoť

 

balancer ... skúsim ... tapiséria je považovaná za druh umeleckého remesla, ktorá môže mať aj reprezentačnú funkciu ... teda v prenesenom slova zmysle ... sociálne balíčky ako umelecký výklad práce strany Smer ... ako zrejme ukážka toho, ako vláda si kupuje obyvateľstvo nezmyselným asystémovým opatrením za milodar, namiesto toho aby vláda zabezpečila obyvateľstvu kvalitnejšie podmienky na výber hodnôt podľa ich vlastného uváženia a zárobkových možností a schopností ... :)
 
Hodnoť

hm...

Ani sa mi nechce veriť, že čítam o Slovensku. Aj tak som to zvládol prečítať asi len tretinu. Všetko už bolo povedané, napísané. Takéto zhrnutie sa asi patrilo.
Zaujímavé je, že sa ešte dnes niekto odvážil napísať, že sa čaká na Kisku ako na nádej. Však nevypovedanie toho, kto je vlastne Kiska, je na niečo dobré.
Po takomto zhrnutí by kdekoho chytila beznádej!!!
Zvláštne je, že sa môlže stať už xtýkrát, že moc niekto zdvihne zo zeme (nechcem povedať z prachu). To som zvedavý kto to po ...Tisovi, Gottwaldovi, Havlovi, bude?!
 

ešte som zabudol

K novinárom: Niekedy mám pocit, že zostali už len investigatívci. A potom sa nikto nemôže čudovať, že odmeny sú malé. Čo keby sa vo WV tlačil každý na pás. Aké by tam boli platy?!
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Nuž

rok po vražde ... úmysly právnika Fica v ďašom volebnom období preznamenal pri odchode z tlačovky ... niekedy začiatkom mesiaca aj jeho výrok o médiách ... " ako nebezpečensto pre republiku " ... čiže budúca cenzúra tlače a tým čoby diktátorské riadenie štátnej moci na úrovni právnika Orbána ... :)
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Blaha ukĺudni sa

zvýšil si si plat o 1500 imperialistických eurogrošov tak ich použi na nävštevu fitka. Už ti rastie pupok z druhá brada. Prestaň vypisovať svoje hejty a konšpirácie a choď medzi ĺudí. Teda keď sa nebojíš.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Ktag-ktag ... včera 20:15:12 ... normálny nebudeš ... povedala svoj názor, vari sa ti zachcelo diktatúry s cenzúrou ? ... :)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

Najčítanejšie na SME Domov