SME
Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Za ochranu svetovej klímy bude štrajkovať aj slovenská mládež (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Žasnem...

"Hlavnou požiadavkou študentov je udržanie otepľovania pod 1,5 Celzia či okamžité zastavenie využívania fosílnych palív. Zmeny však podľa nich musia byť štrukturálne, na globálnej úrovni, iniciované národnými vládami a nadnárodným kapitálom."

Inak je to nechtiac priznaná pravda.
Áno, jedným z hlavných cieľov nadnárodného kapitálu je postaviť čo najviac súčasných technológií mimo zákon a prinútiť ľudí kupovať nové výrobky tým, že existujúce technológie a výrobky budú postavené mimo zákon. Dlhy už nie je možné ďalej zvyšovať, vlády ani domácnosti ho už nedokážu splácať. Jedinou cestou je vynucovanie ekoteroristickým strašením. A k tomuto cieľu nadnárodný kapitál kupuje národné vlády a manipuluje aj deti.

Dajme si otázku, kam pôjdu zisky z týchto "štrukturálnych zmien". Koľko obyčajných ľudí bude mať na elektromobil, keď im zakážu autá so spaľovacími motormi?

Záverom:
Čo si tak deti predstavujú pod okamžitým zastavením využívania fosílnych palív? Však by sa prebudili a nemali teplú vodu a mali studené radiátory.
 

Oprava a zmena.

Dlhy už nie je možné ďalej zvyšovať, vlády ani domácnosti ich už nedokážu splácať. Jedinou cestou je vynucovanie ekonomického rastu ekoteroristickým vydieraním.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

?

Dúfam, že sa pripoja hlavne študenti v krajinách, kde sa na dodržiavanie nejakých eko-pravidiel kašle úplne. Európa je na tom s ekológiou si myslím ešte celom fajn...
 
Hodnoť

 

Deticky sproste, radsej sa ucte a neopakjte po tejto retardke.
 
Hodnoť

povinne?

je na slovensku tiez povinne sa zucastnit tychto demonstracii tak ako v belgicku, alebo tam idu ti ludia dobrovolne?
 


Najčítanejšie na SME Domov