SME
Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Za šéfa polície sa hlási aj radový policajt, ktorý sa súdi s ministerstvom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Pani ministerka Saková, chcete povedať, že tí nadriadení, ktorí šikanovali policajta a je o tom právoplatne rozhodnuté súdom, ešte pracujú v polícii?
 

 

ano chce lebo je to "nasa" policia
 

 

Never každému pisálkovi, keby existoval právoplatný rozsudok v nejakej trestnej veci tých nadriadených, zo zákona by už nemohli byť v PZ!
 

V zuari nad hronom je vsetko mozne

Tu vladne organizovany zlocin cize v ZnH je vsetko mozne a samozrejme skutky sa nedeju ...pani Rusnakova na to dohliada :)
 

 

Ale veď pán novinár napísal že tomu policajtovi dal súd už viackrát za pravdu.
Je pravda že nevieme ako to pán novinár myslel, možno myslel “údajne, možno, pravdepodobne..”
 

 

Asi nešlo o trestnú vec. Policajt sa zrejme bránil občianskoprávne. Ale ak aj nešlo o trestnú vec, postih nepohodlného za fľaknutú kravatu sa inak ako šikanou nazvať nedá.
 

 

Veríš tomu že išlo o “fľaknutú” kravatu? Ja nie
 

 

Poznám postih režimu nepohodlného za to, že prekročil prestávku na obed, pritom však riadne pracoval, len sa zabudol prihlásiť do systému, že sa vrátil z obeda. Pritom stačilo, keby sa nadriadený presvedčil, či robí. Ale to sa nehodilo do plánov.
 

 

Neviem, možné to je, už som davno out
 
Hodnoť

 

Mnno! Nepatrí sa vyjadrovať o niekoho vizáži, ale tie dve tváre na úvodnej fotke ... Povedala by som jemne, že nerobia na mňa dobrý dojem .Tvrdé tváre, meravé, neprívetivé, výraz zaťatosti, čo ja viem? Zlé.
 

 

Ale to nie sú herci, alebo zabávači aby pekne na Teba pôsobili :)
 

 

To je pravda. Nemyslela som to tak, že majú pôsobiť "pekne", ako herci. Ale niekedy tváre vypovedajú o človeku aj také veci, ktoré nevzbudzujú dôveru. Možno mám predsudky k týmto ľuďom a je to tým.
 
Hodnoť

Vraj

bude vyberať komisia ?????? Áno, ale "naši ľudia" v nej bude mať drvivú väčšinu !!!!! Raz darmo, šmejd bude vždy iba šmejdom. Čo sme to za krajinu ??????
 

 

Igor, veď vydrž, po voľbách budeš minister vnútra Ty :)
 


Najčítanejšie na SME Domov