SME
Piatok, 10. apríl, 2020 | Meniny má Igor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Z kandidáta Harabina môže byť opäť nezávislý sudca. Politici pochybujú (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Catilinovske Dokedy budes este zneuzivat nasu trpezlivost, pre Harabina ako stvorene! Pozrie sa uz konecne niekto na to jeho,financovanie ci sa nechame stale nicit takymto xxxx? Ciznar, hahaha, zeby peklo???
 
Hodnoť

Hm,

Slovensko má celkom obstojne napísaný právny poriadok, horšie to už však je s jeho praktickým uplatňovaním. Naším hlavným problémom nie je nedostatok alebo nízka kvalita pravidiel, ale nedostatok úcty k nim. A to nie je chyba systému, ale ľudí, ktorí v tomto systéme pôsobia ... aj dnes ... :)
 

 

Amen :-)
 
Hodnoť

 

Kedy Harabin zodpovedal zákonu o sudcoch či etickému kódexu?
 
Hodnoť

 

Raper harabin vraj ide zazalovat seba sameho za nevyhratie prezidentskych volieb.
 
Hodnoť

Ten hraboš

by sa mal vrátiť tam skadiaľ prišiel.
 
Hodnoť

 

A bol Štetináč dakedy nezávislí?
 
Hodnoť

Ešte

pred rokom som si po tých všetkých rokoch nedotknuteľnosti myslel, že Kočner je nepostihnuteľný a bude tu navždy. A prišiel na PSA mráz. A dosť kruto teda. Ale ako sa zbavíme tohoto človeka, a či vôbec niekedy, to naozaj neviem. Neuveriteľné.
 
Hodnoť

 

Súdruh Harabín je hanba nášho súdnictva. Zásadná chyba v r. 1989 bola okrem iného, že prominenti (sudcovia) ktorí boli členmi komunistickej strany a súdili pred rokom 1989 mali byť vyzlečení z talárov. Preto sa stalo v Čechách i na Slovensku, že čelný sudcovia, prokurátori, predstavitelia bývalého režimu napr. Urválek Brožová, Lorenc, Biľak a pod. mohli beztrestne užívať slobody, lebo ich súdili sudcovia typu Harabín.
 
Hodnoť

relevancia rozsudku

Akú relevanciu bude mať akýkoľvek rozsudok vydaný týmto človekom? Ja osobne si neviem predstaviť, že by o mojom osude, alebo mojom klientovi, rozhodoval blázon a klamár...
 
Hodnoť

Tento

Chory clovek patri skor do ustavu ako do talara alebo parlamentu
 
Hodnoť

Pán Harabín

mal možnosť svoju "nezávislosť" predviesť v prezidentskej kampani a po tom všetkom , čo narozprával ,je každému jasné (okrem jeho "skalných) ,ako to s tou jeho nezávislosťou vlastne je .
 
Hodnoť

 

Harabina nepodporovala žiadna politická strana aj ked veľmi chcel aby ho podporila LSNS.Preto sa hneval že Kotleba neodstúpil v jeho prospech.Ten človek stratil už dávno svoju dôstojnosť a teraz sa už iba viac prepadáva do svojej špiny.Kolesa spravodlivosti sa točia pomaly ale isto a myslím že Harabina čoskoro zomelú.
 
Hodnoť

 

Nech už konečne zmizne do predčasného dôchodku. Kto sa má stále pozerať na ten jeho nahlúply ksicht.
 
Hodnoť

 

"V západnej Európe a dokonca aj v Afrike je bežná prax, že zo sudcov sa stávajú prezidenti. A keď nevyhrajú voľby, tak sa vracajú,“ vraví Harabin.
"Pán" Harabín, pozrite sa na seba, vy ste už dávno povracaný.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/2208455...
 


Najčítanejšie na SME Domov