SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ústavní činitelia vzdali hold ruským obetiam oslobodzovania Bratislavy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Ten táraj už opäť pretiahol svoju tupú hlávku tesným konečníkovým otvorom svojho veľkého brata.
 

taka little parafraza na klasika

"na Slavín sa vraciam vždy rád a miesto ma napĺňa emóciou, že aj vďaka padlým môžem kradnut, klamat a smiat sa slusnym ludi do oci".

s pozdravom

plagiatorsky kapitansky nahodny generator slov feat. urobil som dve a.k.a rusky agent
 
Hodnoť

Len ruským? A ostatným národnostiam nič?

Ten PLgr je už úplne vymätený. A odkedy bolo Nemecko fašistické? Nemecko bolo nacistické súdruh kapitán PLgr... To ťa neučili?

A aj to, že ZSSR a Nemecko tú druhú svetovú vojnu spolu aj rozpútali, ked si rozdelili europsku korisť ako baby na trhu.... Podobne, ale v 18. storočí a z Habsburgovcami si delili Prusi a Rusi Poľsko prvý krát....
 

v celku suhlasim, ale

hold sa nevzdaval Stalinovi a jeho systemu v Rusku, ale obetiam.
 

 

Z článku vyplýva to, že vzdal hold ruskému národu za to, že poskytol obetu.
 

...obetiam....

Kpt. PLgr ZABUDOL POĎAKOVAŤ obetiam Ukrajincov, Kazachov, Kyrgizov, Uzbekov, Gruzíncov a ďalším národom baľšovo sajúza .... Ktovie, či pozval aj zástupcov z ich ambasád...... Alebo len všetku vďaku chcú uchmatnúť Kremlini .....
 
Hodnoť

 

A co sa od nich mame ucit?
Nebodaj to, ako treba budovat slobodnu občiansku spoločnosť...?
Danko, Danko, zasa si pojedol lysohlávky...
 
Hodnoť

 

Bože, ten Danko je ale************
A čo také sa máme učiť u Rusov? Stačilo, že sme ich tu mali nasáčkovaných dlhú dobu.
 

práve preto by sme mali robiť všetko

preto, aby sa to nezopakovalo a aby sme rusov udržali čo najďalej od svojich hraníc. A hlavne si nevoliť národno-nacionálne socializmy a vodcov-diktátorov. To smeruje vždy zákonite k hospodárskym problémom, gulagom, koncentračným táborom a zaostávaniu.
 
Hodnoť

keď vidím tohto predsedáteľa,

mám chuť citovať súdruha Vladmiíra Iľjiča Lenina: "je to užitočný idiot". Možno by si mal prečítať v nejakej historickej literatúre, čo Rusi robili s tými, ktorí im ako užitoční idioti pripravovali zabratie druhej krajiny. Nechali im to prejsť hlavou. Ako prvých sa zbavili tých najhorlivejších čižmolízačov.
 
Hodnoť

 

"Rusi sú úžasní národ, od ktorého sa máme čo učiť"

Naozaj?! Ako napríklad vraždiť vlastných občanov a kritikov vlády? Alebo že by ako okupovať suverénne štáty? Či ako sedieť na rope a zemnom plyne a krajina žije v biede? Toľko príkladov až si vybrať neviem.
 

tak su aj pozitivne priklady

a tie su dost pocetne.
 
Hodnoť

 

Plg.kapitáň,čo by si nám chcel ponúknuť z ruského vzoru do osnou dejepisov naších škôl,aby náším deťom mohli byť ruskí mužíci vzorom ???? Ako budovať koncentráky,pre svojích slovanských spoluobčanov,ako zostrelovať civílne lietadla,ako okupovať iné krajiny a vnucovať im ich zaostalý režim,drancovať ich,ako drancovali 40 rokov stred.Európu,vraždiť nepohodlných novinárov,kradnuť tak, ako sa vám podarilo rozkradnúť Lesostav,lúchať samohonku,desiť celú Európu tankámi a atómovymi ozembuchmi z uránú, ktorý vydrancovali v CSR ??
 

Rusi 40 drancovali strednú Európu

Vieš, čo vtedy znamenala skratka TIR na kamiónoch? - Tovar ide Rusom.
A vieš, čo sme za to od nich dostávali? - Čítaj tú skratku odzadu...
 

 

Pedróóó´samozrejméééé, že to my pamätnííícíííí poznáme !!!!!! A tento poznáš ????? .......ide veľká sovietská komunistická delegácia po celine, kdesi k nejakej djerevni na Kamazoch a šli pozrieť, ako a či plnia továrišči plán na kolchóze aspon na 150 %. Ale v tom to zbadá mužík Prochor, ktorý stojí pri ceste kade ide kolóna, kde je kopa suchého sena a začal sa ním kŕmiť a hovorí si......ked ma budú vidieť mňa mužíka, ako žerem seno,tak hadam prispejú nejakou kopéjkou, ked ale došla kolóna na Kamazoch k nemu a zostála stáť pri ňom, vystúpil z Kamaza boľší ťjeoretik k nemu a hovorí mu .....prečo žere to seno ??? On odpovedá že je hladný !! Nuž ked si hladný, tak to seno si nechaj na zimu a teraz sa napas zelenéj trávy !!!! ........V 68..mom jeden humorista z vých.Sloveska si dal otázku....že kto má najrýchlejšie vlaky na svete,ľudia hovoria že Japonci a on odpovedá.....že to nieje pravda, najrýchlejšie vlaky máme my v ČSSR, lebo ráno o 8.00 hod.ich vypravíme plné tovaru na východ a na obed o 12.00 sú už naspäť a prázdne !!!!!! P.S. Pedro stačí ??
 
Hodnoť

Kapitán

znova preukázal svoje vedomosti, keď povedal, že sme súčasťou veľkého slovanského národa. Znova a zas potvrdil, že sa titulu mohol dostať jedine cestou primitívneho odpisovania. Hrdý, ale tupý a ešte je na to hrdý plgr. Tóno by mu mohel povedať že, Slováci sú národ, síce malý ale samostatný národ, ktorý patrí do skupiny slovanských národov. Predseda NRSR by si nemal mýliť pojmy s dojmami a ešte byť na to aj hrdý.
 
Hodnoť

 

Sedlak sprosty z Revucej, tie komunisticke ch u joviny si chod tarat do Revucej, v Bratislave si o Rusoch myslime pravy opak a ze su to bolsevicki okupanti. A totalne neschopni a sprosti. Ved mat najviac surovin na svete a byt najzaostalejsim v Europe moze len neschopny a lenivy narod.

"Iba pamiatka boja za slobodu môže poskytnúť garanciu, že sa hrôzy vojny nezopakujú," dodal rusky velvyslanec. Aky boj za slobodu ? A co tych 15 000 Slovakov hlavne z vychodneho Slovenska odvlecenych po ,,oslobodeni/okupacii" v 45 roku do gulagov v Rusku ?
Odporucam kazdemu precitat si autobiograficke dielo ,,krvave jahody" (Jiří S. Kupka) 14 rocneho ceskeho dievcata Viery Sosnarovej z Brna odvleceneho spolu s mamou po vojne do ruskeho gulagu.
Tam je opisana ,,inteligencia" 80% toho ruskeho naroda, ktoreho sedlak z Revucej opisuje ako laskaveho. (samozrejme je tam tych 20-30 % normalnych, ale vacsina zdegenerovana dlhodobym posobenim komunizmu
 
Hodnoť

Bože

do čoho si to dal dušu? Kapitáňove kecy sú skutočne perly ducha. Citát: "Sme Slovania a sme súčasťou veľkého a vzácneho slovanského národa", že sme slovanský národ a je nás Slovanov dosť, po toto je to celkom OK, ale v čom sme vzácni???? , že máme takého mysliteľa a génia PlGr. kapitáňa? Tieto naduté reči o ojedinelosti a vzácnosti sú neskutočne hlúpe a trápne. O čo menej sú vzácni románi, germáni atď. V Európe môžu byť vzácni tak maximálne Baskovia , pretože je ich málo a nepatria do žiadnej etnickej skupiny, ale to asi tento náš ***** nevie.
A čo sa máme od rusákov učiť: - ako sa neustále niekomu vyhrážať, - ako sa neustále sťažovať, že im niekto ubližuje, - ako pri všetkom nerastnom bohatstve nechať ľudí hladovať a v biede, - ako viesť vinou biedy ľudí k alkoholizmu a potom 1 500 000 ľudí v rusáckom raji zomrie a priamou príčinou úmrtia je alkohol (pre de-bi-lov dankov to je 1 % z celkového počtu obyvateľstva ročne!!!!), - ako prenasledovať a vraždiť politických oponentov a novinárov , ako klamať a cenzurovať všetko čo by mohlo ohroziť ázijského diktátora Putlera, - a ďalej organizovaný zločin a kriminalita, obrovská drogová závislosť, utajovaný AIDS veľkého rozmeru .... atď. Skutočne príklady vhodné nasledovania ale tak pre malých utajovaných náckov v sns a pre megazlodejov smerákov. Ďakujeme nechceme ani rusácké vzory a ni túto náckovsko-zlodejskú koalíciu.
 
Hodnoť

 

Už sme sa už raz od Rusov tak usilovne učili, až sme si zdevastovali všetok priemysel a poľnohospodárstvo tým, že sme podľa nášho veľkého "brata" do vedúcich funkcií namiesto odborníkov dosadili členov najsilnejšej strany. A to sa u nás deje aj teraz. Tak čo by sa pán Danko chcel od Rusov ešte naučiť?
 


Najčítanejšie na SME Domov