SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nenechám zo seba robiť hlupáka, tvrdí Danko o novej zmluve s USA (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

To už sa

nedá.
 

 

Keď niekto robí z idiota hlupáka tak ho vlastne chváli :)
 

Kpt.Danko,sa opäť zhovadil,

či zhovädil..?
Test:
Debilita IQ 50-69
Imbecilita IQ 35-49
Jednoduchá idiocia IQ 20-34
Hlboká idiocia IQ 0-19
...škrtni čo sa nehodí...toto už opakujem tretí krát, nedá mi to. V ktorej kategórií sa nachádza hlupák s titulom JUDr.? Vie to niekto?
 

Tá logika

Kpt.Danka a jeho poskoka Pašku sa ozaj ťažko chápe , že ak sú peniaze určené na modernizáciu slovenských letísk rozpočtované v rozpočte USA , tak automatický sa jedná o americké základne . Alebo tie F-16 kúpime opäť bez výzbroje a teda nebudú potrebovať ani muničné sklady? A z toho , že USA majú najprv v rozpočte odsúhlasené peniaze a potom uzatvárajú zmluvy by sa mali títo diletanti poučiť a nie prijímať zákony bez finančného krytia.
 

To meno bude raz v učebniciach dejepisu

V časti dejiny Slovenska 21. storočia, kategória idioti v politike, podkategória Slovenská národná strana.

Na popísanie dejinného vplyvu tejto strany a jej predstaviteľov bude treba vyčleniť niekoľko vyučovacích hodín...
 
Hodnoť

 

Captain Ego nas bavi. Za nase dane.
 

Hovor iba za seba.

Dane platím aj ja. A ja s Dankom v mnohom súhlasím.

Odmietol Istanbulský dohovor (s pavedeckým paškvilom gender ideológiou) a teraz odmietol zmluvu s USA, ktorá by zo Slovenska urobila ľahký terč pre ruské rakety. Zmluvu o bezpečnostnej spolupráci áno, ale nie takú, ktorá by Slovensko nielenže neochránila, ale naopak, ohrozila.

Odmietam zahraničnú politiku, ktorú robí Lajčák.
 

 

Radsej chcem byt tercom pre ruske rakety ako vazalom Ruska.
\40 rokov urobilo svoje, nevermore....
 

pred ruským ...

vazalstvom nás chráni NATO, žiadne americké základne tu nepotrebujeme ...
 

Ja nechcem byť ani vazalom

Ruska, ani vazalom USA a ani terčom niečích rakiet. To už vôbec nie.

Lajčák však robí takú zahraničnú politiku, ktorá by z nás urobila vazalov USA a terčom ruských rakiet. A to ja nechcem.
 

Nebyť toho,

že Južná Kórea je "vazalom" USA, tak tam teraz vládne Kim
 

a nebyt zaujmov Ciny,

tak ziadny Kimovia nie su a je len jedna Korea.
 

Kontrolní otázka soudruzi

čítal si tú zmluvu? Ak áno tak zverejni text nech sa k tebe môžem pridať, ale ak nie tak trepeš dve na tri ako drvivá väčšina heslovákov a rozličných ľudáckych pohrobkov. Toto falošné vlastenectvo bez rozumného dôvodu je katastrofálne. Inak strany založené na národnom a národnostnom princípe by som zakázal pretože všetkým čo takto tupo jednotne bľačíte hovorím "profesionálni slováci, alebo slováci z povolania (to platí predovšetkým na vášho PlGr. kapitáňa Daňka). Je mi z vás na grc. Inak ja po svojich predkoch nemám ani kvapku slovenskej krvi, ani jeden zo starých rodičov nebol Slovák, cez to všetko ja som Slovák, tu som sa narodil, tu žijú moje deti a vnučky, som hrdý na svoju krajinu, pracujem a celá moja rodina tiež, odvádzam dane, dodržiavam zákony a chodím voliť. Ale snsákom by som nikdy v živote nechcel byť, nechcem aby ma niekto považoval za ***** - čo váš vodca určite je.
P.S. Len pre upresnenie nie som pôvodom ani Žid (ospravedlňujem sa židom) ani Maďar, v prípade ak by sa ma nejaký ľudák tam pokúšal napasovať.
 

zmluvu netreba vidieť ...

stačí si pozrieť zverejnené rozpočty Ministerstva obrany USA na roky 2018 a 2019, kde je jasne zadefinované, ako má byť 105 amerických melónov na Slovensku investovaných ...
 

Nikto ti v tom nebráni

kľudne si buď vazalom, koho len chceš. Dokonca si kvôli tomu môžeš dať zmeniť aj pohlavie, meno, priezvisko, čo len chceš. Môžeš piť savo, dať sa tetovať, mať piersing na každom vlase, len už preboha ber tie tabletky pravidelne, alebo sa odsťahuj do svojej vysnívanej krajiny...
 

 

Vážený pane prosím aby ste mi zacitoval článok z istanbulského dohovoru , kde sa spomína gender ideológia a vysvetlite mi prosím čo to je gender ideológia.Za ďalšie ak máte pocit,že naše strategické body ,medzi ktoré patria aj naše letiská nie sú na zozname terčov ruských rakiet tak sa obávam,že sa mýlite.Lenže predseda parlamentu zistil,že mu klesajú preferencie tak vymýšľa hlúposti, ktoré mu jednoduchší ľudia možno aj uveria.A minister Lajčák robí zahraničnú politiku v súlade s programovým vyhlásením vládnej koalície medzi ktorú patrí už aj ĽSNS ,keďže v spolupráci s nimi koalícia mení ústavu SR/zastropovanie dôchodku/.Pekný deň
 

Vážený pane,

prosím ťa, aby si sa naučil narábať s internetom a vyhľadal si to sam. Ja iba dodám, že okrem toho, že som Istanbulský dohovor čítal celý, čítal som aj jeho právnu analýzu a tiež vyjadrenie renomovaných odborníkov, ktorí tvrdia, že v ňom skrytá gender ideológia je nebezpečná obzvlášť pre naše deti.

Takže, šup šup vyhľadať.
...
Tým jednoduchším naservírovali, že sa jedná iba o letiská. Ak sem však nasťahujú USA aj svoje muničné sklady a ak to pôjde takto ďalej, tak ich tu nakoniec aj tak nasťahujú, tak pri takomto sklade by som bývať rozhodne nechcel.

Pekná deň.
 
Hodnoť

keby som o nom len pocul

tak neverim, ze skutocne existuje. hlupaka zo seba najlepsie robi on sam.
 
Hodnoť

 

Nemusí si nechať zo seba robiť hlupáka, on už hlupák je
 
Hodnoť

 

Dokedy este, Catilina...?
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Domov