SME
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pretrieť pleseň? To je ako natrieť trávu na zeleno, smeje sa expert Pellegrinimu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

 

Pelegríni by sa mal čo najmenej stretávať s Dankom ,pretože jeho výroky sa začínajú približovať kvalitou k myšlienkovým produktom pána kapitána.Plesnivé izby,pivnice a kúpelne sú vizitkou dlhoročného pôsobenia strany SMER v zdravotníctve,Pašku,Rašiho,Foraya,Čisláka atď.,atď.Klasik,ak ho mám parafrázovať by povedal,že pán premiér nevyužil príležitosť mlčať a strelil si do kolena.Ak bude takto pokračovať,myslím si že sa druhá pozícia medzi populárnymi politikmi začne otriasať.
 

 

Hahaha... On by sa mal ČO NAJMENEJ STRETÁVAŤ so všetkými "chorými myšlienkami", a to je celá budova vlády, budova centály Smeru, a budova stretávania sa koaličnej rady.. Proste: začať sa stretávať s NORMÁLNE ROZMÝŠĽAJÚCIMI ĽUĎMI!!! Bežnými ľuďmi z praxe, z ulice, z odbornej firmy.. Po vyhlásení, že do r.2010 budeme mať diaľnice, sme si vypočuli, že "Ihneď vyhodím riaditeľa nemocnice". No. Pleseň je v 100 nemocniciach z 500 na Slovensku. Koľko máme dodnes vyhodených riaditeľov??? Nula??? A ani diaľnicu nemáme od r.2010??? Asi sú dvaja odborníci z jednej dielne... Len tá dieľňa ešte nevyexpedovala ani jeden použiteľný výrobok...
 

Pán Pellegrini

Čo tak miesto natierania pliesní začať vyšetrovať ďalšie závažné kauzy , kde plávajú oveľa väčšie ryby smerák Chudík, exminister Počiatek, kandidát SaS na primátora Detvy Roman Vrťo, finančník Dušan Pátek a jeho dcéra Lucia, kamarát Maďariča Igor Kováč, PENTA , J&T, Hana Slávičková, Martin Glváč, Fedor Flajśík, Bodorovci, Miroslav Výboh, Juraj Široký, ľudia namočení do Panama papers a mnohí ďalší. Stačí si otvoriť články Jána Kuciaka a na každý článok nasadiť vyšetrovateľov a veci by sa pohli, ale keď nie je voľa, nie je cesta. Saková a Lučanský sú pravdepodobne len zametačí vládnej moci tak isto, ako vy pajác Pellegrini.
 

 

Však problémy s kauzami, ktoré riešil Ján Kuciak vyriešili zduplovaním. Zatloukat, zatloukat...
Po rokoch močiarizmu nastúpil fiko hlava a na ďalšie roky strhol štít Slovensku. Ak by som to vyjadril kacírsky "Boh skúša Slovákov, koľko vydržia" a potom ponúkne niekoho, kto ukáže cestu(Radičová, Kiska, Čaputová), no a my sa rozhodujeme či nám už všetkým horí pri r..i, či len niektorým.....
 

 

Ešte takto keby tomu ktorémukoľvek riaditeľovi čo i len trochu záležalo na konkrétnej nemocnici, na ľuďoch, na tomto štáte tak si cez víkend spraví brigádu a pekne sa s tou plesňou popasuje VÁŽENÝ SMERÁCKY ŠMEJDI - MNE TIEŽ NIKTO NEPLATÍ ZA ZBIERANIE ODPADKOV LESE, ALE ROBÍM TO PRETOŽE CHCEM NIEČIM PRISPIEŤ A NECHCEM SA PRECHÁDZAŤ PO SMETISKU.
 
Hodnoť

No

tak sa na to pozrite, ítečkár a traktorista v jednej osobe ide robiť sanáciu nemocníc po ficovi. Zrejme si šňupol.
 

Videl som

kusok toho rozhovoru v HN a vyzeral akoby si dal sparadlo alebo zopar poldeci.
 

 

S kdekym ma ten smer kontakty : s Talianmi, s Rusmi, urcite to prinasa nejake bonusy....:)))
 
Hodnoť

 

Petka nechajte na pokoji. On je skor odbornik na montaz skrin, vesanie zaclon a sadenie zemiakov.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Radšej hubu osr...tou kefou...
 
Hodnoť

však

to je smerácka klasika ..... všetko pekne po povrchu vymaľovať, aby nebolo vidno ten humus pod tým ... aj mediálny obraz Smeru
 

 

Presnejsie ruska klasika...:)))
 
Hodnoť

Tieto vyhlásenia nie sú určené nám

...ale voličskému jadru SMERu. Už vidím tú iskru v oku babky, ktorá má s plesnivou nemocnicou oveľa viac skúseností ako ktorýkoľvek prvovolič.
Ona nepotrebuje žiadne argumenty, ani fakty ktoré by hovorili o tom, že za tú pleseň môžu v prvom rade SMERácki ministri zdravotníctva v dlhom rade za sebou. Ona vidí udatného premiéra, čo vyhadzuje nehodných riaditeľov nemocníc jak na drátku.
A keď bude najbližšie hospitalizovaná a dostane hygienický balíček od Kalavskej - oj to bude radosti!

Idú voľby! Podobných tupostí sa ešte napočúvame.
 

 

Pred par tyzdnami bola mama na zakrok v nemocnici, balicky neboli, nedodali.
 
Hodnoť

 

Keď riaditeľ nitrianskej nemocnice nezvládal jej riadenie a v nemocnici pre pochybenia zomierali ľudia, Smer ho "vyslal" riadiť špecializovanú onkolologickú nemocnicu v Bratislave. Odtiaľ musel odisť ako zbitý pes lebo ho tam nechceli ani upratovačky. Teraz sedí v parlamente, kde sa pred časom opitý bil s Matovičom a vedie parlamentný výbor pre zdravotnictvo...Tak že, ak by si "akože premiér", dovolil pre neschopnosť riadiť nemocnicu, vyhodil prvého riaditeľa, asi z neho smeráci spravia ministra zdravotníctva... Lebo iba neschopní ľudia sú schopní všetkého!
 
Hodnoť

 

Pellegrini? To je ako natriet travu na zeleno. Vodou umyvatelnou farbou.
 

 

Jeden duchaplnejší komentár, ako druhý. A koľko odborníkov na plesne sa vyjadrovalo v texte článku. Kto videl zábery neporiadku /a aj plesní/ v šote TV, tak videl tiež, že mnohé tieto priestory "postrádajú" skôr obyčajné vetranie a metlu s vedrom vody. Každá pleseň nemusí pochádzať len zo zatekania, prestupu vlhkosti, ale len z obyčajného nedostatku základnej interiérovej hygieny, kde patrí jednoducho aj vetranie /cez otvorené okno/. Naši geniálni ekonómovia hneď po revolúcii začínali s reformou národného hospodárstva a ako prvé reformné kroky stanovili odčlenenie činností z podnikov a inštitúcií, ktoré nesúvisia s hlavnou činnosťou - a to bolo napr. aj upratovanie. Miesto "domácich" upratovačiek tam nabehla čata upratovacej služby - anonymná, ktorá tvorila v prvom rade zisk pre majiteľa a až potom, kdesi na konci, bolo, akože upratovanie. Za normovaný čas stačili externé upratovačky vysypať maximálne odpadkové koše a zdvihnúť nejaký ten odpadol na zemi, na viditeľnom mieste - nie to riadne vyvetrať - otvoriť okno a potom sa tam ešte raz vrátíť zatvoriť okno. A devastácia priestorov mohla začať.
Pelegrínimu treba poradiť len jedno - v personálnych otázkach mal začať pani ministerkou, tej sa opýtať, koľko nemocníc si prezrela a čo v nich, okrem riaditeľovej kancelárie, aj videla. Ona si tiež potrpí viac na formu sebaprezentácie, ako na obsah. Takže, pani ministerka z ministerského kola von, a až v druhom kroku riaditelia, ak nepochopia, o čom je manažovanie firmy.
 

 

Tolko mudrosti v jednom prispevku...a precoze su na najvyssich postoch stale smeracki neschopaci? Zeby smer a Fico? :))))
 
Hodnoť

Zaujímavé.

Aj z hľadiska gender. Koňov bratov syn. To je trochu muž a trochu kôň (alebo kobyla). Naozaj, okolo Peleho jesto takých hodne.
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME Domov