SME
Sobota, 7. december, 2019 | Meniny má Ambróz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rebríček slobody tlače je zmanipulovaný, tvrdia politici Smeru (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

 

Osobne si myslím, že 12 priečka v rebríčku pred tromi rokov nebola objektívna, terajšia sa už viac približuje realite Slovenska po troch vládach fica....
 

 

Ohľadne toho 12. miesta súhlasím. A čo sa týka súčasnosti. To že sa novinári stávajú škodnou je do veľkej miery ich vina, lebo už nerobia spravodajstvo, ale začali robiť politiku. A súhlasím s tým, že súčasné postavenie ovplyvnila Kuciakova vražda, ale na druhej strane to svedčí o zle nastavených podmienkach hodnotenia krajín v rebríčku, lebo podľa mňa tá vražda svedčí skôr o slobode než o neslobode. Novinári majú u nás možnosť písať aj také veci, že niekomu stojí za to vraždiť.
 

Ale práca

novinárov je pozerať na prsty politikom. Pokial kradnú treba na to poukazovať. Je príznačné že práve politikom zlodejskej koalície sa nepáči hodnotenie Novinárov bez hraníc. Vraví sa tomu že trafená hus zagágala.
 

SLOVENSKO NIE JE PRÁVNY ŠTÁT

Riadi ho mafia. Fico aj Kaliňák majú sedieť v base a nie prenasledovať novinárov. Jednoducho kriminálne živly https://juliuskovacs1.blog.sme...
 

Suhlasim

Ak by však novinári pracovali s faktami a nezapajali sa do politickej kampane v prospech iných strán, nepísali by články na objednávku, tak by bol eticky kódex naplnený.
Ak ma by tento stat slušný a vymožiteľnosť práva ctená, potom nemôže novinár porušovať vlastne predpisy, potrhat hodnoty, na ktorých zurnalistika vybudovala svoje základy. A to s jednoduchým odôvodnením, že ide o doby cieľ. Pardon, aj Hitler mal doby cieľ a ako to dopadlo. Aj Meciar ho mal. Dzurinda a fico tiež. História ukázala, že zdrkadla mali pokrivene.

Preto ak ma byt zmena seriózna a korektná, musí byt od začiatku budovaná transparentne a objektívne. Inak je to len ďalšia hra, ako zmanipulovať časť stáda proti ďalšiemu stádu.
A je len logické, že slogan bude znieť rovnako, ako v mnohých prípadoch- boj proti zlu. Predpokladám totiž, že ovcania radšej bojujú proti zlu, ako za dobro. Mame to v mentalite. Stále len bojovať. Ale nikto sa nepýta budovanie. A akým spôsobom. BudovNie právneho štátu, ekonomickCh základov. Samé prázdne reci, žiadne fakty.
 

 

Pripomienka k poslednej vete: na Slovensku si dovolí niekto robiť také veci, že keď o ňom začnú novinári písať, tak niekomu stojí za to vraždiť.
 

a tomu sa povie

sloboda - môžeš písať čo chceš a ,my Ťa za to zavraždíme.
 

 

"podľa mňa tá vražda svedčí skôr o slobode než o neslobode."
- tak toto už dnes asi nikto neprekoná. Blahoželám k 1. miestu na rebríčku najhlúpejších názorov.
 

 

Tak skús porozmýšľať. Prečo ho zabili? Preto že niečo písal, alebo preto, že nepísal. Mohol písať alebo nemohol? Bránil mu štát v tom písaní? Podľa mňa nie.
 

 

Tak v Mexiku, kde tiež neexistuje cenzúra bude asi sloboda tlače. Prečo ich teda zaradili na 144 miesto. Že by to bolo tým vysokým počtom mŕtvych novinárov?
 

No môžeš si zostaviť rebríček slobody

podľa vlastných kritérií.

Určite sa Ti bude zdať objektívny. Otázkou bude, kto naň bude zvedavý.
 

 

Podľa tvojej logiky je najväčšia sloboda tlače v Rusku. Čím je viac zastrelených novinárov, tým je väčšia sloboda tlače.
 

 

asi ti to hovori vela ludi, ale predsa len to poviem aj ja (eufemistickejsie): si velmi neinteligentny
 

...

Ty si vážne chorý človek
 
Hodnoť

 

Zmanipuloval ho Soroš, to je jasné
 

Príznačné pre koalíciu je

že spochybní všetko čo jej nie je po vôli. New York Times, Washington Post, Financial Times a to spomínam len posledné mesiace sú pre nich nedôveryhodné zdroje. Zato taká Pravda, TA3 to sú celosvetovo uznávané mienkotvorné zdroje. To nie je na smiech, to je na hurónsky rehot z obskúrnych postavičiek ako Fico, Danko, Harakter Béla , Číž, Blaha, Jarjabek a ďaľších postavičiek vrhajúcich dlhé tiene lebo sa nad nimi už zmráka.
 
Hodnoť

 

Číž aj s Jarjabkom sú len hlasovacie panáky bez názoru.
Plnia pokyny strany ktorá z princípu neznáša slobodné médiá.
 

 

Oni majú názor pevný, jednotný, pokrokový a hlavne servilnejší ako by sme vôbec predpokladali!
Tí "sučí synovia" sa trasú ako ratlíci o svoj žvanec. V kssmere boli vždy za ideológov, za donášačov druhej kategórie. Prvá je okruh ziga, pociatok........... a tí, ktorí tvoria odvádzačov vlastnej hlavy v alobale, druhú tvoria spomenutí cizik, jariabok, bluaha ..... a aj odídenci maďarič so zalom. A toto je jedna z príčin, prečo novinárske hyeny ovplyvnili pád kssmeru, lebo sa to nerobí, že niekto by mohol byť chytrejší, ako pecedova hranatá hlava.
Ani mne sa nepáči keď novinári napíšu že moje mužstvo prehralo, aj keď je to pravda, lenže ťažko sa s tým zmierujem ;-).
 

 

Číž a Jariabek sú analolezci, ktorí sa vždy vyjadrujú k tomu, k čomu sa nevyjadrí Fico, hoci sa to očakáva od neho. Takí politickí štartéri.
 

 

Su to mentalni retardi ...
 

1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov