SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pellegrini: Nemôžeme tolerovať prípady neoprávnených lustrácií (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Nerozumiem

Neroumiem, ako zabrani "systém elektronickej identifikácie" neopravnenym lustraciam. Ved pri neopravnenej lustracii Kuciaka sa podarilo zistit, kto lustroval, takze zjavne nejaka elektrinicka identifikacia uz existuje aj v sucasnosti.
 
Hodnoť

 

pele nemôže tolerovať len to, čo mu koaličná rada dovolí. Je to len ficov hovorca, ktorý si občas náhodne namýšľa, že je premier
 
Hodnoť

 

stale tolko reci a nic, Bödör si uziva nadalej a SMER zviera policiu v kliestoch... Pele len vysiela volebne signaliky na zlepsenie renome...
 
Hodnoť

Pelle jemne hryzka

aport!
 

 

Je proste znepokojeny ako pani exministerka.
 
Hodnoť

 

na to celé ale prišli tak povediac trocha neskoro sa mi tak vidí
 
Hodnoť

Prečo sa nevyšetruje Kaliňák, Gašpar

ktorí vtedy šéfovali policajtom? Prečo sa nevyšetruje Bodor, ktorý to mal tiež platiť? Prečo sa nevyšetrujú bývalí šéfovia NAKY? Zdá sa, že išlo o pomerne veľkú organizovanú skupinu. A teraz už je tiež jasnejšie, prečo sa Fico, kaliňák a Gašpar tak húževnato držali vo funkciách.
 

 

Pretože lustrácie pán premiér oľutoval a zjednal nápravu tak že sa to už nebude opakovať, tak nemá zmysel ďalej vyšetrovať. Je to rovnaké ako keď ťa SBS-kár prichytí pri lúpeži v banke, ty mu sľúbiš že sa to už nezopakuje tak ťa pustí domov a ani nevolá políciu.
 
Hodnoť

nebudte naivní

Policajné databázy neslúžili iba na lustrovanie novinárov, ale aj na lustrovanie pre novinárov. Novinári bežne sledujú politikov, alebo koho sa im zachce, zhromažďujú informácie o týchto osobách, ktoré niekedy zverejnia a niekedy nie. Teraz iba novinári ochutnali vlastnú polievočku a zdá sa, že sa im zježili kečky. To si fakt myslíte, že keď Galko dal sledovať novinárov, že ich ich vtedy nelustrovali ? Svatá prostoto ...
Je dávno všeobecne známe, že s informáciami v policajných databázach sa kšeftuje. Buď za peniaze, alebo spôsobom niečo za niečo. Keby aj dnes NR SR prijala ústavný zákon o všeobecnom zákaze pre členov PZ lustrovať v databázach PZ, tak nikto a nič na svete nezabráni tajným službám v týchto lustráciách a ich zneužívaní. Jediným výsledkom by bolo, že spravodajský dôstojníci by sa uškŕňali okolo celej hlavy lebo vedia, že lustrovanie je v podstate zbytočné. Úplne stačí mať podchytené vkladanie tých info do databáz.
Celý tento humbuk slúži iba na magorenie hláv naivnej verejnosti. A tá to žerie s takou chuťou, že až mľaská. Ale keby prišla dôkladná kontrola všetkých neoprávnených lustrácií, tak by horko zaplakali aj mnohí novinári, hlavne tí údajní investigatívni ...
 

 

Ak by prišla previerka lustrácii, tak najskôr by zaplakali tí, ktorí tie lustrácie vykonávali. Novinári, možno tie info kúpili, ale uznáte aj vy, že priamo prístup do databáz nemajú.
Teda celá táto špinavosť padá na hlavy súdruhov. Od najlepšieho ministra vnútra v histórii, cez jeho šéfa, k policajtom, ktorých oni tam usadili, až k tým čo celú organizáciu KSSmer vlastnia.
A márne budete písať od témy, ak trocha úsudku funguje, tak jasné je, že bez systému, čo súdruhovia roky zveľaďujú, by tých susscrofín nebolo až tak veľa.
 

taká malá otázočka

aby som vedel, ako mám váš príspevok chápať , to ste tými súdruhmi mysleli aj bývalého ministra Galka a jeho spravodajských dôstojníkov, ktorí mu plnili všetko, čo mu na očiach videli ? Som veľmi zvedavý, ako z toho teraz vykorčuľujete ...
 

Nepotrebujem kľučkovať

Napriek goebbelsovskému podsúvanie "odpočúvania" exministrovi obrany, ani všetky sily strany a vlády, v kooperácii s políciou, kontrašmi, prokuratúrou aj súdmi, na záver je konštatovanie, že exminister obrany v tej kauze je bez viny.
Ak chcete vedieť aj prečo bol expresne odvolaný z postu, už pri náznakoch podozrení (ako sa ukazuje voči nemu konkrétne nepodložených) spýtajte sa súdruha potomka arizátora (to je teda genéza) Glváča, a exsdfkú Fedora, možno pustia perie a priznajú že Mokys sa nemohol ďalej objasňovať.

Ale keďže asi problém s chápaním textu máte, tak pripomeniem že "lustrácie v policajných databázach" sú v téme a skutočne s tým nemá nič spoločné Galko, ale až priveľa majú s tým spoločné súdruhovia organizácie KSSmer.

Keďže oslovenie súdružka, súdruh je dress code v stranách socdemáckeho typu a komunistických, myslieť si že pod súdruhom, myslím aj exministra obrany za SaS, je ukážka totálnej slabomyseľnosti. Ale uznávam aj takým právo na odpoveď, ako ináč by ste boli ochotný obhajovať susscrofoviny KSSmer.
 

slabé výhovorky

Ak tu niekto niečo goebelsovsky podsúva, tak ste to práve vy, ale to je pre vás už dávno príznačné. To, že exminister obrany nebol uznaný vinným ešte neznamená, že priamo neorganizoval a neriadil odpočúvanie a sledovanie novinárov. Jednoducho súd sa nestotožnil s tým, že by odpočúvanie a sledovanie novinárov v tom prípade bolo trestným činom. Takže kto z nás dvoch tu má nejaký problém s chápaním textu, súdruh s34qdk ???
Česť vašej statočnej práci !
 

Ufff, dobrý ste

" To, že exminister obrany nebol uznaný vinným ešte neznamená, že priamo neorganizoval a neriadil odpočúvanie a sledovanie novinárov. "
ak toto vážne myslíte, potom platí aj:
"To, že súdruha predcedu Vlastnou hlavou neuznali vinného zo založenia pobočky talianskej mafii na Slovensku, ešte neznamená že osobne, priamo on s Vadalom tu pobočku nezaložil"?

Ohľadne súdruhovania som vám to ozrejmil vyššie (písaný text na ktorý následne reagujete), teda je úsmevné ak zas inému podsúvate problém s chápaním textu písaného.

Ale tá vaša druhá veta, je perla logiky, na nej by mala stáť aj celá filozofia spravodlivosti. A vlastne to ste tu už praktizovali, že áno? Vinný aj keď súd uznal, že nevinný, stačí ak strana tak uzhodne.

Normálne štandardný ťahač návesov, prívesov po diaľnici sa rúti, trúbi a dumá čo za divný ťahač píše také bludy.

A mimochodom, rovnako si môžem myslieť, že aj keď vás nijaký súd neuznal za vinného, to ešte nemusí znamenať, že nie ste troll súmračný, smradík postboľševický platený kešom za drísty.
 

Vážený súdruh s34qdk

Nie, že by som sa cítil poctený vašimi hodnoteniami, ale beriem ich ako vrchol vašich možností a schopností a tak len mávnem rukou.
Oceňujem snahu o prednášku z logiky a spravodlivosti, no bohužiaľ ostalo to iba pri trápnom pokuse ...
Dovolím si vám pripomenúť, že mne je úplne jedno, kto s kým založil nejakú pobočku, vás nevynímajúc, a vo vašom prípade by ma to nezaujímalo, ani keby ste sa rozhodli vyhlásiť hladovku a podporiť ju stanovaním na špici Košického dómu ...
Ak ste si to náhodou nevšimli, tak nechávam nepovšimnutú aj vašu snahu o znižovanie vážnosti môjho nicku. Jednoducho vás nepovažujem za kompetentného na takúto diskusiu, aj napriek vašej enormnej a trápnej snahe.
S úplným pochopením som dočítal váš príspevok. Musím uznať, že to máte ťažké, ale na mňa sa so svojimi problémami obraciate zbytočne. Vy môžete získať pochopenie iba u takej osoby, ktorá zožrala presne toľko modrého sena ako vy a predtým mala v krvi dostatočne vžité súdružské prejavy.
Prepáčte, ale viac vám aj napriek úprimnej snahe neviem pomôcť. Je mi to ľúto.
 

no však ok

Svoju logickú perlu, neobkecáte ani kopírovaním celého Manifestu.
Ak je vám úplne jedno, ak je vinný aj ten ktorého súd neznal za vinného, potom niet o čom. Slabá pripomienka praktík 50. rokov m.st.
 


Najčítanejšie na SME Domov