SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Danko požiadal Bugára, aby v Moste-Híd hovorili o výrokoch Cséfalvayovej (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Danko je ako Vasil Biľak ,

ktorý chodil bonzovať do Moskvy,.
 

SLOVAKISTAN

tak do ameriky alebo bruselu ho nepozvú - kam má chudák chodiť ?
 
Hodnoť

 

Nezuteká ako šebej.
 
Hodnoť

Neviem čo povedať

SNS je jediná strana ktorej štyroch (!!!) nominantov odsúdili za rozkrádanie verejných financií, Slovensko diskutuje výhradne o tom že p. Danko bozkáva výložky , prípadne ako sa postrkuje s koaličnými partnermi. Už ani toho Vojislava Šešelja im nikto neomláti o hlavu, to skôr tých Slotových "Maďarov na škaredých koníkoch".
****
Môžme sa baviť o "proruskom smerovaní Slovenska". No to je podľa mňa výhradne o pár divných typov čo snívajú o tom ako to tu raz bratia Rusi (zase) zametú s ich tankami a stíhačkami (Ok, k tomu teraz pridajú "fúzne bomby Tzar z orbitu" ako to tu niekto písal).
Ja len že teraz som našiel príma videjko od Bi-2 :
https://www.youtube.com/watch?...
a sťahujem torrent . Toto nešeruje zo Slovenska nikto. Rovnako ako Ljapisov:
https://www.youtube.com/watch?...
Nie je všetko popík, Ljapis majú hodne videí o Janukovyčovi,
https://www.youtube.com/watch?...
Putinovi
https://www.youtube.com/watch?...
i Lukašenkovi:
https://www.youtube.com/watch?...
Celkovo je ruská muzika dosť o živote, ako furt píšem Rusom skôr človek uverí že sú "exploited" ako tomu chlapcovi z piešťanského sídliska:
https://www.youtube.com/watch?...
Dalo by sa pochopiť ak sa niekomu cnie za romantikou revolúcie , kedy budeme všetci stále chlastať a kuklam budútsja rvat celky:
https://www.youtube.com/watch?...
to má fakt grády aké p. Blaha so svojím socialistickým prístupom nikdy mať nebude. Toto si púšťam ked vyjdem na diaľnicu, pridá to tak 20kW k výkonu motora.
****
No prečo to tu píšem - všetko čo tu píšem je na Slovensku neznáme, nič z ruskej kultúry. Na torrentoch zdieľam i ruskú klasiku ako Tostého a Dostojevského - zo Slovenska nie je záujem. pridám i moje obľúbené ruské videjko z toho čo svet uznáva ako špičku zábavného priemyslu:
https://www.youtube.com/watch?...
No čo sa mi v ruštine na Slovensku nepodarilo zohnať.
Takže fakt nechápem kde sa na Slovensku berie tá"ôláska k Rusku". Ak spieva klasik, tak láska sa zjavuje úplne nečakane a ťažko jej rozumieť:
https://www.youtube.com/watch?...
No chápe niekto na Slovensku kde sa berie na Slovensku láska k Rusku ??
 
Hodnoť

 

A on ako vnima iny nazor ? Ako urazku? Hned uteka zalovat sefovi?
 
Hodnoť

SLOVAKISTAN

tak katka kritizuje v pléne a potom zistí že je s pánmi , ktorých kritizuje v koalícii - čo to hovorí o katke ? no predsa to že je prešibaná a začala tušiť že loď na ktorú nastúpila sa potápa - takže v najbližšej dobe možeme očakávať u katky výmenu oblečenia- proste katka v tom vie chodiť
 
Hodnoť

 

Cséfalvayová povie pravdu, danko začne riešiť híd a béla zráža opätky. Predseda strany ako vyšitý.
 
Hodnoť

 

Iný názor? A nie tak náhodou vlastizrada, ty sprostučký plagiátor?! Tebe totiž nikto nedal mandát na to, aby si chodil robiť hanbu do Kremľa a oblizovať KGBákom podrážky. Ani od tvojich tupovoličov ho nemáš a už vôbec nie od MZV, keďže naša zahranično-politická orientácia je jasne EÚ a NATO!
 
Hodnoť

Tu

máme ukážku, ako si plg kapitán predstavuje demokraciu: ja som preceda a mne len preceda môže povedať čo si myslí, obyčajná poslankyňa anizaboha, anizanárod. A keď sa jej pod mojim velením nepáči môže odísť. danko, danko dvere sú aj pre teba, z lepších krčiem ako je národná rada, o pitých štamgastov vyhadzujú.
 


Najčítanejšie na SME Domov