SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako hlasovať v eurovoľbách (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Minule volilo e-poslancov cca 13%!

Som zvedavý, koľko % príde teraz! Ja pôjdem, ale odovzdám neplatný hlas. Dôvod? Nikto mi nepovedal, koľko návrhov dosiaľ presadili naši posranci. Všetko je len boj o korytá jednotlivcov, ktorí mesačne hrabú toľko, ako naši dôchodcovia, ale aj ostatní pracujúci za niekoľko rokov.
A vôbec,hlavne tí, ktorých sa to týka: Vraj budeme mať generálku polície. Nemýľte si to s gen.opravou!Všímate si, koľko ohviezdičkovaných policajtov chodí okolo vás? Niekedy policajnú stanicu viedol vrchný strážmajster. Dnes? Minimálne major!
Alebo tí, ktorí otŕčajú svoje prednosti na TV obrazovkách! Večne fňukajú, že nedokážu vyžiť, ale že aj trikrát ročne chodia na dovolenky do exotických krajín, akosi neveľmi publikujú. Už nehovoriac o ich morálke a spôsobe života. Počuli ste niekedy, že by sa akási trasorítka vydala za robotníka? Nie nadarmo sa o podaktorých hovorí, že "... videli viac vtákov ako hajník!"
 

Len čí má zmysel toto všetko

slovenskému národu pripomínať, keď jeho jedinou kultúrnou modlou je seriál Oteckovia a Výmena manželiek. Vivat Tschekovský!
 

 

Vo všetkom máš pravdu, ja som minulý rok nezarobil čo jeden poslanec zarobá za mesiac a to mám dve vysoké školy technického zamerania, proste stavebníctvo má slabé platy.

No ak bude tvoj hlas neplatný, je to len zbytočné mrhanie tvojim hlasom a prázdne gesto, ak by si aj voliť nešiel tak iný pôjdu a dostane sa tam napr číž a podobný kvalitný vyslanci tohto štátu.
 


Najčítanejšie na SME Domov