SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prieskum Globsecu: Slováci vnímajú USA ako väčšiu hrozbu než Rusko (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

asi len tí, čo majú pojekazený mozog umiestený dosť nižšie ako v hlave.
 

Vynikajuca propaganda

dovoli zabudnut na vsetky svinstva co Rusi za poslednych 100 rokov povystrajali na ukor nasej krajiny. Clovek je v podstate nepoucitelny.
 

 

A na Nemcov čo tu povystrájali sa už aj zabudlo. :-)

Ale vážne... naši ľudia sú citlivý na propagandu, hlavne tí skôr narodený. Vedia ju rozpoznať. A média robia medvediu robotu propagandou, ktorá pripomína roky minulé, len otočila krajinu dobra a krajinu zla.
 

 

... narodení... kua.
 

 

....citlivi...:))
 

 

... kua kua !
 

manuál nepustí...

hovorím to stále , trollodiotv musia s oplotenej ambasády vyhľadávať v blázincoch ...ale ty určite taký nie si a prezradíš nám čo tu ty Rusi 100 rokov vyvádzali...???
 

20 ročná okupácia Ti nestačí?

40 rokov socializmu, vďaka ktorému sa zaostali za západom. Vďaka nemu máme ceny tovarov plus mínus ako na západe a platy tak 1/3, dôchodky možno 1/5 nové. To Ti vážne nevadí?
 

a v ktorých rokov tu to Rusko bolo ....

to by som rád vedel, alebo ti to v manuále v oplotenej ambasáde ešte nedali....???
 

Ideme sa hrať so slovíčkami?

Akože Rusko nemá nič so ZSSR?
Tak prečo pred necelým mesiacom rusi oslavovali výročie ukončenia Veľkej vlasteneckej vojny? Však vtedy žiadne Rusko ako samostatný subjekt medzinárodného práva neexistovalo, existoval ZSSR.
A prečo sa rusi sporia s poliakmi?
https://www.webnoviny.sk/polsk...
A prečo prevzali miesto v BR OSN po ZSSR?
A prečo rusi obsadili Krym, však ten nikdy ruský nebol. Keď ZSSR sa nepočíta, tak čo s tým má cárske Ruské impérium?
 

Rusko ma zo ZSSR toľko ako

Litva, Estónsko, Ukrajina, Lotyšsko, Kazachstan, Kirgizsko, Gruzínsko......atď, Rusko sa na našom OSLOBODZOVANI zúčastnilo a nieslo najväčšiu záťaž 2 svetovej vojny , je pochopiteľné, že si uctieva pamiatku svojich padlých osloboditeľov, ale oslobodil nás ZSSR, neviem o čom sa Rusi sporia s Poliakmi, to vedia len trollodioti s manuálu s oplotenej ambasády, Krym bol Rusky ale ožratý poloukrajinec ho daroval Ukrajine, Rusko prevzalo nie len miesto v BR OSN ale aj dlhy voči štátom za krajiny čo ho v dobách ZSSR vyžierali, Krym si urobil referendum a na jeho základe požiadal o vstup do zväzku s Ruskou federáciou, aký to rozdiel zo zločinom USA a jeho satelitom keď armády 800 miliónových krajín vojenský napadli 10 miliónové Srbsko porušením rezolúcie RB OSN 1244 mu odtrhlii kus územia aby si tam zločinecké USA vybudovali najväčšiu vojenskú základňu v Europe, to ale trollodioti v manuále nemáju, Krymčania len využili chartu OSN ktorá im zaručuje právo na sebaurčenie a na rozdiel od Ukrajiny sú ako štát vo federácii s Ruskom, je pochopiteľné , že nechceli žiť v štáte s neonacistami dosadenými pučom USA a západnou Europou ale to tiež trollodioti v manuále nemávajú...Akú rezolúciu porušili Krymčania ??? Keď nedávno sudcovia medzinárodného súdu uvažovali o trestnom stíhaní politikov USA za vojnové zločiny, ty sa sudcom vyhrážali trestným stíhaním na území USA, taka je spravodlivosť ala USA, našťastie je matička Rus dostatočné silná aby ten zbastardený štát samo udržalo na uzde, vieme ako to dopadlo v Iraku s chemickými zbraňami, a vyvraždím ich politikov, tak ako v Líbyi, Afganistane chceli v Sýrii, Ukrajine, Turecku , ale to v manuáloch s oplotenej ambasady nie je tiež...
 

 

Vsetci, ktori si to tu odzili v rokoch 1945 cez 1968 az dodnes dobre vedia, o co ide a takymto jalovym odvadzanim pozornosti sa len sam strapnujes... a co su to tie ruske vypady voci krymu, ukrajine, staranie sa do zivota okolitych krajin, nehovoriac o nasej atd, akoze len take panske huncutstvo a nie nostalgia za sirokou stranou mojou rodnajou...
 

to maš s manuálu

s oplotenej ambasády alebo si fakt tak hlúpi....???
 

 

Podpora NATO stúpa len pre to, že nie je iná alternatíva. Keby sa ľudia mali rozhodnúť medzi NATO a vlastnou Európskou armádou som presvedčený že by boli za Európsku.
 

 

V krajine kde si zvolia ludia za premiera a Danka za predsedu parlamentu taketo cisla prekvapit nemozu...
 

 

Fica za premiera...
 

ZÚFALO OSAMOTENÉ RUSKO.

To je otázka metodiky prieskumu a nie mozgu.
Pre nás je podstatný prieskum na Slovensku s otázkou na najhoršiu špinavosť v histórii Slovenska.
Takže najväčšou špinavosťou po druhej svetovej vojne bola ruská okupácia Slovenska 1968 a hlavne špinavosť na ktorú sa nedá nikdy zabudnúť.
Nevzdelanosť Slovákov si neuvedomuje, že nebyť Ameriky dnes samostatné Slovensko nefunguje.
A stále na Slovensku čakáme oficiálne ospravedlnenie ruska za špinavú ruskú okupáciu 1968.
Oficiálne, rovno v Slovenskom parlamente najvyšším predstaviteľom ruska, alebo na oficiálnej tlačovke pred domácimi médiami a nie ospravedlnenie babky v jekateburgu nad škrabaním zemiakov.
Hádam sme tam nemali chodiť ... povzdychne si babka.
 
Hodnoť

 

Slováci sa 6 krát viac boja USA ako Ruska..a veru po tom čo svetový terorista č. 1 vyvádza, niet sa im čo čudovať.
 

 

A napriek masívnej masáži mozgov zo strany médii. Už tu chýbajú len básničky typu :

Kráčajte hrdo po Wall Streete,
vrahov z Kremľa sa nebojíte,
vy ľudia zajtrajška.

Lietate si po internete,
šírite demokraciu kde len chcete,
úsmevy detí podporujete
budujúc svoj americký sen.

Podpis: Angažovaný Yasaneck.
 
Hodnoť

 

Fico, Danko aBlaha odvádějí dobrou práci.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Domov