SME
Pondelok, 6. júl, 2020 | Meniny má Patrik, PatríciaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bude ich menej, ale mali by byť kvalitnejšie. Nemocnice čaká revolúcia (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Tazka smeracka logika

Bude narastat pocet seniorov, lebo demografia nepusti a oni su najcastejsimi navstevnikmi spitalov. Ked im 30 zrusia tak sa budu terigat do susednych okresov stale. Hlavne nech rychlo bezia k urnam a hadzu tam listok smer ks.
 

 

Presne, 10 rokov tu vládnu títo smeracky smejdi na čele s F.I.COm a čo spravili pre seniorov - figu borovú - ale volebný hlas od nich, zobrali. ŠMEJDI.
 

smerdi

a nie smejdi.
 
Hodnoť

 

To skôr budeme mať tento rok vyrovnaný rozpočet, ako táto reforma prejde cez parlament pol roka pred voľbami.
To je len taký figový list, aby sa nepovedalo, že za 15 rokov Smer v zdravotníctve nič nezreformoval, a iba to rozkrádali, kde sa dalo.
 
Hodnoť

Smerácka revolúcia po 15 rokoch:

Nemocníc bude menej, ale mali by byť kvalitnejšie!

Prvý krok: bude ich menej.
Druhý krok:.....?

Pätnásť rokov zvyšovania odvodov a daní, nekonečného nalievania prachov do bezodnej diery paškových zdravootníckych chobotníc. Nové nemocnice stavajú súkromníci a štát sa nezmohol tú jednu ani len zbúrať. Sociálna demokracia karpatského typu.

Stali sme sa obyvateľmi krajiny v ktorej je najlepšie neochorieť, alebo rýchlo zomrieť. Len nebyť odkázaný na zdravotnú starostlivosť!
 
Hodnoť

to je pekný výraz,

že stratifikácia.

len škoda, že menej kvalitných poslancov nebude mať šancu projekt pretlačiť cez väčšinu tých sľubotechien, čo tam pravidelne štyri roky vegetuje, melie hubou a nič nerobí.

Slovensko je jeden volebný obvod, ale dámy a páni poslanci predsa len cítia regionálne a ak doteraz tri a pol roka čušali, po prázdninách oddýchnutým, huba sa im nezastaví.
 
Hodnoť

Tieto rozprávky starej matere

počúvame desatročia. A desatročia sa tu len zdravotnictvo vyciciaca a neskutocne rozkrada. A teraz zazrak? - jedine pre dalsie oblbovanie volicov Smeru. Hnus!
 
Hodnoť

Desaťročia LEN sľubujú..

a skúste si vo Fakultnej nemocnici v Košiciach na klinike vystáť pacientskú frontu na 1 záchod... potom zistíte to neskutočné klamanie ľudí roky a roky.....Tfuj!!
 
Hodnoť

 

SMER je značka sociálnych NETVOROV v ľudskej koži.
 
Hodnoť

Ďaľšia revolúcia

dokonca dôveryhodnosť Smeru ? nie ... neutíchajúce oddľžovanie nemocníc alebo ... 12 ročná uvedomelá rabovačka ... naposledy stranou Smer pred voľbami ... neuveriteľné !
 

Ja im verím!

Tých 3000 lôžok určite bude - tak v roku 3052. Stavte sa!
 

 

hm, no vtedy už nebude nič ... iba prázdno ... :)
 

Gauneri zlodejskí

lupičskí snmerácki !!!
 
Hodnoť

Jednu

revolúciu, ktorú ficosmer organizuje od vzniku vlastnej hlavy, tu máme a okrem mafie na úrade vlády priamo pod precedovým stolom a úspešným precedníctvom rozkradnuté eufondy je vidieť len devastovanú spoločnosť občanov napriek tomu, že sa ekonomike darí. Aspoň fico to tak vidí.
 
Hodnoť

Revolúcia? Nie, len plané blúznenie.

Kam sa človek pozrie po 12 rokoch tohto smeráckeho samoderžavia tam je spúšť, preto je úplne normálne, že sa nedá veriť tejto "revolúcii" v zdravotníctve. Toto sú len blúznivé predstavy, síce v mnohom racionálne, ale určite nebudú mať politickú podporu, veď kto zo Smeru, SNS či Mostu-Híd pár mesiacov pred voľbami zdvihne ruku zato, aby v Gelnici, Svidníku, Zlatých Moravciach, Malackách ... zrušili nemocnice a potom títo politici odišli do týchto regiónov v rámci volebnej kortešačky a chceli tam získať na svoju podporu voličov? Nie, z tohto mráčika veru nezaprší.
 
Hodnoť

Čo potrebuje pacient

Dostupného lekára, nie nemocnicu. Miesto malých nemocníc trvalú pohotovosť. 24 hod dostupný chirurg/gynekológ/internista vytriedi tých pár percent, ktoré pôjdu do nemocnice. Tá nemusí byť za rohom.
 

 

Ktorí špecialisti snáď nie tých 70 percent dôchodcov ktorí bojujú o vlastné prežitie pretože sú taktiež chorí ako ich pacienti, ak nie viac. Za 5 rokov sa v niektorých okresoch kompletne zrúti špecializoná zdravotná starostlivosť. Jednoducho sa ku kardiológ ovi,chirurgovi, endokrinológovi atď. nedostaneme. Pretože žiadny nebude. Takže budeme prosiť o stratifikáciu a budeme sa tešiť integrovanému zdravotnému systému a radi si zaň doplatime. 😱😱
 

a zabudli ste na vseobecných lekárov,

z ktorých už teraz viacerí potrebujú vlastnú opateru a plienky... a tým gaunerom a banditom hore je to totálne jedno!!!!!
 
Hodnoť

 

Specializovane ustavy a detske nemocnice sa nachadzaju v prvej ci druhej skupine?
 
Hodnoť

Ehm, Levoča a Spišská Nová

Ves sú vzdialené cca 10 km. A nemocnice rovnakého typu im ostanú. Rovní a rovnejší ?
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Domov