SME
Piatok, 10. júl, 2020 | Meniny má AmáliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Polícia odhalila za prvé dni dopravnej akcie 12-tisíc priestupkov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Jasne, zase MPR

najjednoduchší a najpohodlnejší spôsob na udeľovanie pokút. Veď sedkať si v klimatizovanej, nabuchanej prémiovke, tak na to už treba iné zdatnosti. Viem, dialniciari za odmenu, ale trubkám na okresoch stačia aj ojazdené Superbecka, tak pekne to bliká :) že pán strazmajster z LV
 
Hodnoť

SLOVAKISTAN

mafia na úrade vlády , vraždy novinárov , kradne sa kde sa len pozriete a naše zelenkavé mozočky idú zase buzerovať vodičov
 

 

prepáč, ale nesúhlasím s tvojim tvrdením o buzerácii vodičov. o tej sa môžeme baviť v prípade, ak si dodržal všetky predpisy, zastaví ťa policajt a za každú cenu chce nájsť nejakú chybu, za ktorú by ti naparil pokutu. väčšinou na to poslúži lekárnička po záruke.alebo nesvietiš. toto je podla mňa buzerácia.
predpokladám, že si vodič. dajme tomu, že dodržiavaš pravidlá cestnej premávky, t.j netelefonuješ, dodržiavaš rýchlosť, nešoferuješ pod vplyvom, si zapásaný, používaš smerovky, auto máš v top stave.
ak je to tak, a aj napriek tomu by ťa pokutovali, potom pindaj.
ale nehnevaj sa, denno denne jazdím autom, a to, čo dokážu niektorí vodiči, to je na zabitie. bejzbalkou po tých sprostých hlavách, zobrať im papiere do konca života.
dnes už je asi pomaly hanba používať smerovky. alebo netelefonovať a neesemeskovať počas jazdy.
alebo ti vbehne do jazdy nejaký imbecil a máš problém zabrániť zrážke.
o prekročení rýchlosti ani nehovorím.
osobne si myslím, že tých zelených hláv je tam ako nas---tých a pokojne by mohli takéto kontroly robiť denno denne, aby pripomenuli vodičom, čo sa učili v autoškolách. a aby trestali nekompromisne a bez rozdielu tých, ktorí majú v paži predpisy, iných vodičov a chodcov.
a aby nebuzerovali, ale trestali všetkých tých, ktorí ohrozujú na živote teba, mňa a ostatných.
a aj seba. ak ich omrzel život, nech si to radšej hodia niekde za humnami a neohrozujú ostatných.
 

Neviem ako moje nezapnuté pásy

ovplyvňujú tvoju bezpečnosť, popr. úplné nezastavenie na stopke, ked odbočujem doprava a križovatka je úplne prehľadná, popr. ak som zabudol doklady doma, popr. som nezaplatil parkovací lístok, popr. za jasného dňa nemám zapnuté svetlá. Lebo najviac som kontrolovaný, zastavovaný , pokutovaný a teda šikanovaný za takéto sprostosti.
Je kopec oveľa horších arogantných porušovaní a práve tieto porušovania policajti nekontrolujú a nepokutujú. Napr. tie svetlá, koľko vodičov má svetlá nastavené tak, že oslepujú ako dialkové, toto policajti večer a v noci nekontrolujú a nesankcionujú. Kolko dementov má hlučné autá a motorky, a znova nič.Takže pre mňa z toho vyplýva zo strany policajtov šikanovanie.
 

 

Dá sa len súhlasiť. A kľudne môže dopravná polícia svoju akciu natiahnuť na nekonečno. Nakoniec, veď je to ich náplň práce. A ak ju budú robiť poctivo, získame všetci - vodiči väčšiu bezpečnosť na cestách a policajti rešpekt. A mohli by začať tým, že sa namiesto jednej americkej stíhačky nakúpia a po celej republike rozmiestnia cestné radary.
 


Najčítanejšie na SME Domov