SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rus, ktorý hovorí o úplatkoch pre ľudí okolo Putina, chce na Slovensku požiadať o azyl (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

A čo doktor?

Veď nášho Andrjušu rozdrapi. Ako to vysvetli svojim priateľom.
 

 

Revúcky dilino spraví k tomu tlačovku a pomätený Blaha bude na facebooku drístať tie jeho múdrosti.
 

 

ale pán poslanec, ktorého meno sa nevyslovuje a ktorý sa do piatich rokov pocikával, napíše status, že len blázon kritizuje rusko a že báťuška putin je dobrý a všetci, ktorí mu chcú ublížiť sú daňoví kriminálnici a kriminálne živly...
 

 

aj k ruským špiónom v Limbachu by sa mohol pocikaný jakobín vyjadriť:


Zo šikanovania investigatívneho novinára Ivana Golunova sú podozriví ľudia z FSB, ktorí striedavo žijú v Moskve a na Slovensku. Za podivným zatknutím ruského reportéra portálu Meduza stáli podľa jeho kolegov dvaja dôstojníci ruskej tajnej služby Alexej Dorofejev a Marat Medoev. Golunov ich obvinil z korupcie a riadenia moskovskej “pohrebnej mafie”.
Igor Medoev, otec Marata a tiež dôstojník FSB, na Slovensku podniká a vlastní nehnuteľnosti.
 
Hodnoť

A podmienka extradície bola dodržaná?

Podľa veľmi zjednodušeného opisu priebehu skutku, ktorým sa mal Vinogradov dopustiť voči akcionárovi spoločnosti "podvodu" (poskytol mylné informácie o výške hodnoty kupovaného centra, čím stratil časť zisku) sa v danom prípade skôr jedná len o obchodnoprávny spor, ktorý však nemá žiadne znaky trestného činu podvodu v zmysle príslušného ustanovia slovenského Trestného zákona. Pokiaľ je tomu tak, potom žiadosť o vydanie Vinogradova ruskou stranou neobsahuje jednu zo základných požiadaviek zmluvy a to, že vydanie na trestné stíhanie je prípustné pre také činy, ktoré sú podľa právnych poriadkov oboch zmluvných strán trestné a za ktoré môže byť uložený trest odňatia slobody v trvaní najmenej 1 roka (§ 499 TP). Pokiaľ táto podmienka splnená nebola, čo sa v danom prípade javí ako reálne potom bolo namieste takúto žiadosť ruskej strany odmietnuť.
 
Hodnoť

 

Teraz začne Danko neskutočne zúriť. Ak mu ten azyl dajú, už si nebude môcť idealizovať Rusko ako najlepšiu krajinu na svete. "ZSSR náš vzor."
 
Hodnoť

Gábor Gál, tentokrát palec hore!

.
 
Hodnoť

Na Slovensku je...

...dostatok špionov na to,aby sa Vinogradov ocitol v Moskve proti svojej vôli.
 

 

Akurat uz nie je pri moci ten spravny minister vnutra, ktory by na ten unos pozical vladne lietadlo ako v pripade Vietnamca.
 


Najčítanejšie na SME Domov