SME
Pondelok, 3. august, 2020 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hrnko skritizoval Čaputovej návštevu Paríža za opomenutie podľa SNS dôležitých tém (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Prezidentka zrejme stúpila SNS na nejaké bolestivé miesto, keď voči nej tak vehementne vyskakujú. Alebo sa snažia si vyrobiť pre ich predvolebnú kampaň nejakého nepriateľa. Vyzerá to tak, že pľuť budú na všetky svetové strany okrem východu.
 

...

... veru, to bude zas spinava volebna kampan... smer aj sns budu pluvat jedovate sliny a pritom skrabkat kotlebu po chrbatiku... tfuj...
 
Hodnoť

 

Psí hlas do neba nepocut
 
Hodnoť

Kto???

naozaj, ale naozaj nedokážem pochopiť, prečo sa SME unúva so zvereňovaním nejakého bezvýznamného nápadu nejakého bezvýznamného hrnčeka.
 

 

Vážený diskutujúci, nemusíme súhlasiť s politikou SNS, byť ich priaznivcami, ale čo je zlé a nelegitímne na otázkach p. Hrnka. Ak pani prezidentka kritizovala pri stretnutí s politikmi Maďarska, Česká, Poľska, Číny zásahy polície proti demonštrantom v ich krajinách, prečo tak neurobila aj vo Francúzsku? Veď demonštrácie žltých viest nebolidemonštrácie nejakých extrémistov, radikálov, ale demonštrovali "radoví" francúzski občania, pracujúci. Druhá, Hrnkom vznesená otázka - obsadzovanie hlavných postov v orgánoch EÚ - nebral sa na zreteľ geografický princíp a rozhodujúce pozície si rozdelili najsilnejšie štáty - zaujímala určite väčšinu občanov východnej časti EÚ. A ak pani prezidentka vie zaujať kritický postoj a nebojí sa otvoriť pri stretnutí so zahraničnými partnermi aj nepríjemné témy, tak tieto otázky, resp. odpovede na ne mohli byť zaujímavé. Tretia téma - odmietnutie migrácie, nie je podľa mňa témou na bilaterálne stretnutie. Väčšina Slovákov migrantov odmieta, ale na druhej strane, pani prezidentka, ako pragmatická politička si uvedomuje, že ak chceme fungovať plnohodnotne v EÚ, budeme musieť aj my prevziať svoj diel zodpovednosti.
Čo sa mne osobne nepáčilo, je vyjadrenie prezidentskej kancelárie - že na tieto otázky nebude reagovať. Pán Hrnko je legitímne zvolený poslanec Národnej rady, ktorý zastupuje minimálne "ix" jeho voličov, ale tieto otázky by zaujímali určite aj viac občanov. Pani prezidentka deklarovala, že chce byť prezidentkou všetkých občanov - ale tento jej postoj tomu nenasvedčuje.
A na záver, vážený diskutujúci Pavlovic, ak si sa tak zásadne vymedzil proti otázkam p. Hrnka, odpovedz, prosím, či si za prerozdeľovanie migrantov podľa kvót a prijatie príslušného počtu aj na Slovensko. Ďakujem.
 
Hodnoť

Reagovať na kreatúru ako

ako je pán poslanec je zhodením seba samého,plne sa stotožňujem z odpoveďou prezidentskej kancelárie.A tiež sa čudujem prečo Sme legitimizuje toho burana a vôbec sa zaoberajú tým čo v tej chorej hlave vznikne.
 
Hodnoť

 

Najlepšia možná reakcia. Prečo by prezidentka komentovať pocity a dojmy nejakého prepitého Hrnka.
 
Hodnoť

 

Ten večne pripitý chr-u-ňo, by už len z ůcty k nešťastiu svojej rodiny, mal skončiť v politike a nie sa ukazovať na verejnosti ako mu je to fuk. Dôležitejšie ako pieta je pre neho vyjadrovať sa ako tupec k témam, o ktorých nemá ani potuchy. Zrejme bol v pracovnom case zasa riadne pod parou.
 
Hodnoť

s pokorou sa pytame

kolko hlasov v Eurovolbach od obcanov dostali panicky Christine Lagardeova a Ursula Leydenova? Jedna i druha podozrive zo sprenevery v MMF, druha v Bundeswehri. Ako dlho, prosim trva vynimovny stav vo Francuzsku s vojenskymi hliadkami na uliciach, v ktorom su ustavne prava francuzskych obcanov pozastavene? Kolko mrtvych uz bolo pri brutalnom potlacani demonstracii zltych viest? Preco narastol na dvojnasobok pocet antisemitskych utokov vo Francuzsku?
 
Hodnoť

 

Nevážený anonym,
tak, ako poslanec Hrnko vyjadril svoje očakávania na témy, ktoré má podľa jeho názoru riešiť pani prezidentka na zahraničnej ceste, ja slobodne vyjadrujem svoj názor na činnosť pána Hrnka vo verejnej funkcii poslanca národnej rady. Jeho názory a vyjadrenia hodnotím ako bezvýznamné a plne rozumiem, prečo sa nimi kancelária nebude vôbec zaoberať. To, čomu nerozumiem je skutočnosť, prečo sa jeho názorom venuje denník SME.
Ak sa Ti môj pohľad na veci verejné nepáči, máš na svoj názor plné právo. Ja sa ale iba možno, opakujem dôrazne iba možno budem Tvojou spätnou väzbou na môj pohľad zaoberať, ale výlučne najskôr vtedy, keď budeš mať aspoň toľko slušnosti, že sa budeš prezentovať svojím vlasným menom. A potom mi prosím nechaj moje slobodné právo posúdiť, či budem vôbec považovať za zmysluplné, reagovať na témy, ktoré Ťa zjavne trápia.
 
Hodnoť

A vy ste Putina

v Rusku za niečo skritizovali, lebo ja som doteraz o ničom nepočul?
Už by si tam totiž A. Danko ani neškrtol.
Lebo hlúpi a bezmocní tam nikoho nezaujímajú.
 
Hodnoť

 

"trvalý prísun imigrantov z bývalých francúzskych a britských kolónií" a ich prerozdeľovanie. "

Kde tí migranti z kolónií sú? Kde sa schovávajú?
Viem skôr o miliónoch migrantov z bývalých ruských kolónií rozlezených o.i. po Británii aj Francúzsku a to vďaka tomu, ako rozkradli tento štát napr. aj Hrnkovi stranícki súputníci.
 


Najčítanejšie na SME Domov